Test neizdržljivosti - Ducati 1098

druže Gizmo, ne donosi krive zaključke na osnovu šale i zajebancije.. ;)  (y)
 
Gizmo said:
Uff to su uvijek isti komentari od onih sto dukca jos nikad nisu ni vijdjeli. Odakle ti takve informacije. Cekaj ja cu ti odgovriti, negdje si to cito ili si cuo ili znas nekog sto nekog zna i on je vec sjedio na dukcu, jeli tako. Samo ti vozi CBa sigurno je to dobar motor za tebe.

A i krivica da ljudi misle tako su komentari ko od Strasila. Nije kriva tehnika nego je "majstor" sjebo stvar, ali poznato je da je na balkanu uvijek neko ili nesto drugo krivo jer sa ustima su svi majstori. I vidite sta je ispalo. I Stras umjesto da sad priznas da ti to neide sad ces nastaviti ventil ugraditi i desmodromiku sredivati.
I onda ce na kraju biti zakljucak: Dukac govno samo se kvari.
Informacije. http://www.motorevija.com.hr/test/Ducati_1098_Test_izdrljivosti


što se tiče Honde  http://www.motorevue.com/site/-300-000-km-en-honda-cb-500-21218.html
 
WOLFENSTEIN said:
Gledaj, ne želim ispasti bezobrazan, ali kaj se tiče pouzdanosti ti vjerojatno nemaš s time problema, budući da voziš (sudeći po tvom avataru) motor pretpotopne tehnike, a naravno, ne pada ti na pamet da imaš nekakav noviji primjerak koji vuče porijeklo iz Italije, zar ne? Kad te na tvom motoru prođe nekakav talijanski skuter iste kubikaže, koji ide, lijepo koči, i fino drži cestu, sigurno ti srce zagrije i ispuni ponosom činjenica da ti ne voziš to "talijansko smeće" nego pravo japansko savršenstvo proizvedeno u skladu s tehnologijom s kraja osamdesetih prošlog stoljeća.

Jednostavno ne kužim potrebu ljudi da daju komentare sadržaja poput tvog.
Sa pouzdanošću stvarno nemam problema. Inače motor je proizveden u Italiji i to u ovom stoljeću. Nijedan talijanski skuter iste kubikaže nema tu brzinu  kao ova talijanska
Honda. Slučajno imam jedan maxi skuter sa quasar agregatom ( isto talijanski i pouzdan ) i ne koči ni blizu kao Honda, niti tako drži cestu. Nisam ja radio test u motoreviji , pa da sad napadate mene zbog toga. Samo sam i dalje mišljenja da motore koji bez generalke ne mogu proći 25 000 km ne treba kupovati. Ako vi mislite drugačije to je vaša stvar i ja vas zbog toga neću vrijeđati.
 
bregovljan said:
Sa pouzdanošću stvarno nemam problema. Inače motor je proizveden u Italiji i to u ovom stoljeću. Nijedan talijanski skuter iste kubikaže nema tu brzinu  kao ova talijanska
Honda. Slučajno imam jedan maxi skuter sa quasar agregatom ( isto talijanski i pouzdan ) i ne koči ni blizu kao Honda, niti tako drži cestu. Nisam ja radio test u motoreviji , pa da sad napadate mene zbog toga. Samo sam i dalje mišljenja da motore koji bez generalke ne mogu proći 25 000 km ne treba kupovati. Ako vi mislite drugačije to je vaša stvar i ja vas zbog toga neću vrijeđati.
pa šta ne možete prestat na temelju jednog komada pričat o puzdanosti bilo koje marke motora,pa koja to marka motora ne može napravit 25000 km,o čemu pričaš čovječe,
istina je da taj jedan Ducati nije napravio 25000 km,isto tako ima i Hondi i ostalih koji nisu napravili 25000 km
(barem 1 komad) daj malo otvori um
 
bregovljan said:
Sa pouzdanošću stvarno nemam problema. Inače motor je proizveden u Italiji i to u ovom stoljeću. Nijedan talijanski skuter iste kubikaže nema tu brzinu  kao ova talijanska
Honda. Slučajno imam jedan maxi skuter sa quasar agregatom ( isto talijanski i pouzdan ) i ne koči ni blizu kao Honda, niti tako drži cestu. Nisam ja radio test u motoreviji , pa da sad napadate mene zbog toga. Samo sam i dalje mišljenja da motore koji bez generalke ne mogu proći 25 000 km ne treba kupovati. Ako vi mislite drugačije to je vaša stvar i ja vas zbog toga neću vrijeđati.

nisu ni oni u motoreviji  :mrgreen:
 
Jedno SF pitanje... :mrgreen:
Jel zna netko gdje i kod koga bi se mogao probati jedan krug 1098,motor mi je super,nisam još imao priliku...
 
snajper said:
Jedno SF pitanje... :mrgreen:
Jel zna netko gdje i kod koga bi se mogao probati jedan krug 1098,motor mi je super,nisam još imao priliku...

Moras doc sa lovom u djepu i svako ti bu dal da probas prije nego se odluciš
 
Os krug na CB500 ???  :mrgreen:
 
malo koji od svih tih razvikanih brendiranih pilica je napravio km kao moj automatik  :skuter: :skuter: :skuter:
 
Ko kupi dukca i misli sa njim ic na put oko svijeta taj nije normalan..to su motori sa dusom..izvezes ga pa ga pola dana glancas i onda do omiljenog birca..parkiras i sjednes tako da ga gledis i uzivas.To sve samo po suncanom i toplom vremenu i samo nedjeljom..jednom godisnje na servis(ovlasteni normalno) i trajace ti godinama..i tebi fino lijepo a sto narod prica okaci macku o rep.Za svaki dan imas skuter a za ic gdje dalje normalno auto..ko je lud da ide motorom..ni gepeka, ni klime,ni krova, ni brosaca :mrgreen:
 
snajper said:
Jedno SF pitanje... :mrgreen:
Jel zna netko gdje i kod koga bi se mogao probati jedan krug 1098,motor mi je super,nisam još imao priliku...

da si to pitao prosli tjedan moglo se rijesit,prodan u subotu
 
gastajbarter said:
Ko kupi dukca i misli sa njim ic na put oko svijeta taj nije normalan..to su motori sa dusom..izvezes ga pa ga pola dana glancas i onda do omiljenog birca..parkiras i sjednes tako da ga gledis i uzivas.To sve samo po suncanom i toplom vremenu i samo nedjeljom..jednom godisnje na servis(ovlasteni normalno) i trajace ti godinama..i tebi fino lijepo a sto narod prica okaci macku o rep.Za svaki dan imas skuter a za ic gdje dalje normalno auto..ko je lud da ide motorom..ni gepeka, ni klime,ni krova, ni brosaca :mrgreen:

To je to

za kurcenje pred kafanom bilo koj R (moze i Dukac)
za svaki dan kineski skuter
za putovanje Range Rover (ili bilo koj full size SUV)
 
Brutall said:

Ni pod razno :LOL:
Samo ovo dole dolazi u obzir za dulje putovanje

01125_2008_Land_Rover_Range_Rover.jpg


toyota%20land%20cruiser%20v8.jpg


mercedes-gl01.jpg