tko voli bobbere?

James, hvala za link o Enfieldima. Uguglal sam, otišel na slike i zanteresirala me druga po redu. dečki imaju zanimljivu adresu:  (y)
http://www.jebiga.com/royal-enfield-500cc-classic-rajputana-customs/
 
James1100 said:
Upalio od prve. Znaci, taj dio sam dobro sastavio, a nije bilo ni dijelova viska (samo par sarafa  :mrgreen: ). Kak ce bit u voznji, bumo vidli. 4 godine stajanja se ne kuze.
Nastavak radova ovisi iskljucivo o novcima. Koncepcijski je gotov. Osim nekih farbanja i lemljenja, sve je samo montaza do voznje.

Ps
Video je pretaman i zvuk je katastrofa. Podrum je ok za sarafit, ali za mob nikako. Ali imam snimljeno za podjebavatelje  :mrgreen:

jel ovo slozeno do kraja ?  :misli:
 
Ne  :LOL: To ti kod mene traje duze od sulejmana  :mrgreen:
Trenutno farbanje i onda fali jos nekih stvari koje treba kupiti. Jos 500 ojra do kraja
 
James1100 said:
Ne  :LOL: To ti kod mene traje duze od sulejmana  :mrgreen:
Trenutno farbanje i onda fali jos nekih stvari koje treba kupiti. Jos 500 ojra do kraja
nađi kilometarsat....manje će ti falit  :mrgreen: ....moj ima novu lampu od danas  8)
 
Ono kad za postavit sajle gasa potrosis CIJELI jebeni dan  :evil:
Nije jos ni gotovo do kraja, ali radi. Pa kako nebi otislo pet godina  :LOL:
 
James1100 said:
Ono kad za postavit sajle gasa potrosis CIJELI jebeni dan  :evil:
Nije jos ni gotovo do kraja, ali radi. Pa kako nebi otislo pet godina  :LOL:

Ali ali

kako  :shock: :shock: :shock:

Jebeno!!!!
 
Ah... Rucica California, kuciste aftermarket za Yamahu, pravljene sajle sa iskoristenim prihvatima od Bellagia. I onda majstori sjebu mjere. Pa ti skrati buzir na gotovoj sajli???
I jos prihvati na ubrizgavanju nedostupni rukama i alatu  :?
 
Sastavio governal, ali nisam zadovoljan  :?

Sklop prekidača izgleda ok, ali kvaliteta nije dovoljno dobra. Desna strana estetski izgleda loše, najviše zbog toga jer governal nije baš precizno zavaren pa ima zijevanja između dijelova. Ipak, odlučio sam sve tako ostaviti i dorađivati slijedeću zimu. Trebat će nabaviti kvalitetnije prekidače koji koštaju previše za sada pa ćemo napraviti novi rapored tako da pokrijem i nedostatke desne strane. Bit će preslagivanja instalacije, što je manji problem. Veselje će biti cijena... 150+ eura  :tongue:

Kuplung sajla predugačka (estetski). Jebiga...
 
Bolje da je duža  (y) ...ima mesa za skratit kad pukne  :wink: ....mada se na guzziu (kad pukne, jelte) da spojit na pedalu zadnje bremze  8) ...al da vidiš onda vožnje  :mrgreen: ...pogotovo kretanje na semaforu  :LOL:
 
Nije.
Petrolejjebenozelena  :mrgreen: Mat. Na suncu. Sto manje svijetla, to vise odlazi u crno. Toliko da se na slici ne kuzi jer je bilo oblacno kad sam slikao.