tko voli bobbere?

James1100 said:
(y)
točno stil motora koji volim. s tom razlikom da mi se sviđa istaknutija guma i zbog toga kratak stražnji blatobran
ovaj na slici ima jako kratke amortizere, nisam tako planirao zbog udobnosti u vožnji, ali dobijam volju  malo se žrtvovati. neće ni biti toliko teško s federima na sicu

a šta sam ti ja rekao kad smo pričali u garaži  :mrgreen:

(y)
 
merlin68 said:
ak neznaš bolje da izađeš iz teme ,ima tema o r motorima ,znaš ono japanke ,ćelavi tipovi ,majca bez rukava ,tam buš se bolje uklopil ,ovo su ozbiljne teme

Merline nabavil sam si bober 8) 8) 8) 8)
 
James, kaj veliš na ovo?

Imam rođaka u Zurichu. Vozio je Forty-Eighta, ove godine je kupio Fatboya i Bonnevillea. Uglavnom, tak on ide na neka Harleyeva događanja i sa jednog mi pošalje slika. I vidim ovaj motor. Ne znam, imam dvojako mišljenje. Ne mogu reći da ne izgleda dobro, ali mi nekako ne paše to mješanje stilova iz različitih doba. A opet, kao spoj stvarno izgleda dobro, barem meni.
 
    ...danas na moto susretu kod Old Ridersa i uhvatio ovog:

P6098707_cr.jpg


P6098708_cr.jpg


P6098713_cr.jpg


  bio je on i na Custom Showu u Areni prije tri tjedna, ali ga je tamo s obzirom na uvjete bilo nemoguće uslikati...

   
 
taj general lee je iz karlovca. viđam ih često, pre dobar zvuk i izgled. svaki puta kad prođe pored mene ja ostanem ovako  :slinavac:  hh  :mrgreen:
 
Uzeo je prvo mjeso na Velesajmu, a koliko sam skužil ženska ga je sama predelala (y)
 
kosta said:
Uzeo je prvo mjeso na Velesajmu, a koliko sam skužil ženska ga je sama predelala (y)
1 mjesto , :misli: svaka njoj čast ali tam je bilo takvih prerada da boli glava
 
kosta said:
Uzeo je prvo mjeso na Velesajmu, a koliko sam skužil ženska ga je sama predelala (y)

ako su moje informacije točne, njezine su slike

merlin68 said:
1 mjesto , :misli: svaka njoj čast ali tam je bilo takvih prerada da boli glava

ti valjda misliš na Arenu, tamo je bilo boljih radova, i to puno boljih

motor je zanimljiv zbog slika i ništa više. mislim, lijep je i čestitam joj na lijepom motoru, ali ništa specijalno. takvih Hondi sam se nagledao brdo, i kod nas je bilo zanimljivijih Shadowa
 
      ...motore iz Arene ne bi komentirao jer je i moj bio tamo, ali reći ću da o nekom izboru najboljega nemam pojma. Ali da je bilo i boljih (dojmljivijih) uradaka, bilo je. Ne govorim o svome, naravno...
 
James1100 said:
ako su moje informacije točne, njezine su slike

ti valjda misliš na Arenu, tamo je bilo boljih radova, i to puno boljih

motor je zanimljiv zbog slika i ništa više. mislim, lijep je i čestitam joj na lijepom motoru, ali ništa specijalno. takvih Hondi sam se nagledao brdo, i kod nas je bilo zanimljivijih Shadowa
da na Arenu , tam je bilo puno boljih motora
 
OldBoy said:
      ...motore iz Arene ne bi komentirao jer je i moj bio tamo, ali reći ću da o nekom izboru najboljega nemam pojma. Ali da je bilo i boljih (dojmljivijih) uradaka, bilo je. Ne govorim o svome, naravno...
meni je taj tvoj fascinantan,doduse mjenjao bi masku za okrugli far  :mrgreen:
ali to sto je okovan,,,svaka ti cast,pozelim i ja takav  8) (y)