Tmax Klub Hrvatska

DottoreNY said:
Kike (s Murtera) je pao s Maxa. Dobro je. Nije mu nista, sva sreca. Max je stradao, gadno...
S obzirom na kakvoj gumi je vozija zadnji put kad san ga vidija, čudi me da nije i ranije oplea.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Neiskustvo bi ja prije reka..al eto

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
 
Mario T said:
Neiskustvo bi ja prije reka..al eto

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
Ma nije da momak nezna, nego se previše žili za moj ukus.
Glavno da je živ, i nadam se da je izvuka pouku.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Pa upravo tu i lezi najveca opasnost tmax boysa,sa skutera od 50 kubika na 500+Rossi efekt,i eto pizdarije

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
 
Mario T said:
Pa upravo tu i lezi najveca opasnost tmax boysa,sa skutera od 50 kubika na 500+Rossi efekt,i eto pizdarije

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
A značajnu ulogu igra i propaganda o deranju R-ova na potezu ST-MA.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Shepa said:
A značajnu ulogu igra i propaganda o deranju R-ova na potezu ST-MA.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Off je al jbg,nije sve doslovno, ima nas sta znamo vozit,ja iman 34 godine i 19 godina staza na motorima i opet iman situacija u voznji ....najopasniji su vozaci koji se idu junacit sa malo staza u guzama i neiskustvo,nhf
A Tmax je dobro izbalansiran stroj koji dopusta dosta cak i slabijim vozacima i tu lezi opasnost

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
 
Mario T said:
Off je al jbg,nije sve doslovno, ima nas sta znamo vozit,ja iman 34 godine i 19 godina staza na motorima i opet iman situacija u voznji ....najopasniji su vozaci koji se idu junacit sa malo staza u guzama i neiskustvo,nhf
A Tmax je dobro izbalansiran stroj koji dopusta dosta cak i slabijim vozacima i tu lezi opasnost

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
Pa to i govorim... ljudi s nedovoljno iskustva se povedu za pričama tRRkača, skuže da se Max vozi puno lakše nego nešto šta su do tad vozili, zanesu se i eto piz*arije...

(y)
 
koliko primječujen problem je je u glavama, važnije je nekome ušminkat skut s raznin nepotrebnin pidarijan nego kupit nove gume
 
Srećom, to nije pravilo nego iznimka.
 
aprilliaaa said:
koliko primječujen problem je je u glavama, važnije je nekome ušminkat skut s raznin nepotrebnin pidarijan nego kupit nove gume
Istina! To si dobro reka!  (y)
Kockaju se sa zivotom da bi im skuter ili motor lipse izgledali! :palacdolje:
 
Shepa said:
A značajnu ulogu igra i propaganda o deranju R-ova na potezu ST-MA.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Milsim da je to najveći problem ovim naivcima  :LOL: :jesus:
A zna se od koga je ta propaganda počela...  :shock: :mrgreen:
 
milanche said:
evo jedna sa poznate lokacije!

to mi u Zg zovemo "Krupni otpad"

2 puta svake godine dolaze u kvart sa kamionom i skupe sve što građanstvo nabaca na hrpu



Srki
:mrgreen:
 
aprilliaaa said:
koliko primječujen problem je je u glavama, važnije je nekome ušminkat skut s raznin nepotrebnin pidarijan nego kupit nove gume

nemojte pricati o necemu ako ne znate, ako pricamoo kiki redovito se motor odrzavao, minjale gume i sve ostale potrebne stvari kao i svi u klubu, i zato ne pricajte pizdarije.

to sto me momku deslio moze se desil svima nama bez obrzira na godine i iskustvo i zato ne pricatje pizdarije.
 
Massa moj, na forumu motori.hr pa da se ne pričaju pi***rije... I to još u temi o Tmax klubu.... A jes' i ti optimist....

Sent from my Pimperlin using Tapet O.K.
 
Srki said:
to mi u Zg zovemo "Krupni otpad"

2 puta svake godine dolaze u kvart sa kamionom i skupe sve što građanstvo nabaca na hrpu



Srki
:mrgreen:
Blago vama...


©