Tmax Klub Hrvatska

banley said:
Živ i zdrav  koliko se to more biti  s obzirom da je motor u papru  (y)

uletija u zavoj pofalilo snAage  zagreba centralni nogar i prokliza otprilikei ja i motor u ogradu zaštitnu
to se sve desilo u sekundi da točno neznam

Što se tiče gume guma je vrhunska Dunlop gpr 100  ja sam vozio van svojih mogučnosti i eto sranja
Največi problem je što sam sebe uvjerija da se s njega nemore pasti i tek kad sam ga uvatija kako triba u ruku eto sranja
al ovaj put ču imat kasko pa če kasko riješit probleme u slučaju pada


Ništa imam neku kompenzaciju i nadam se da če financijski ispast isplativo i eto T max  opet u akciji i još više snage i brzine  :D
I još nešto da napišem sad se žicam gruppo di piaggio  :palacdolje: i nevjerovatno je da s T maxom lakše uđem u usku ulicu nego s talijanom od 50 cc
Moram ga napravit il kupit drugog jer konkurenciju nemogu vozit  :wink:

Sad me stvarno vučeš za jezik.
Hoće li ti kasko spasiti glavu kad drugi put  ti umjesto motora pogodiš u ogradu?????
Prošao sam i vidio motor u zaštitnoj ogradi par minuta nakon što te hitna pokupila. Također viđao sam te i na cesti prije sudara. Onako kako ti voziš, ne vozi ekipa na R-ovima sa dugogodišnjim iskustvom, a kamo li netko ko je kupio prvi motor i misli da je svemoćan. Ej pa ti voziš je*eni skuter u moto kombinezonu!!!!!
Također voliš i voziti nekog od prijatelja. Da li kasko obitelji poginulog plača odštetu???
Sve 5 ali ti si na cesti,a ne na Grobniku.
Lipo se moli Bogu svaki dan šta ti nije bilo ništa i ostavi trke za neka druga mijesta. Nije problem niti u skuteru niti gumi jer u onom zavoju je asfalt predobar. Problem je u brzini i čini mi se i u glavi...
 
banley said:
Živ i zdrav  koliko se to more biti  s obzirom da je motor u papru  (y)

uletija u zavoj pofalilo snAage  zagreba centralni nogar i prokliza otprilikei ja i motor u ogradu zaštitnu
to se sve desilo u sekundi da točno neznam

Što se tiče gume guma je vrhunska Dunlop gpr 100  ja sam vozio van svojih mogučnosti i eto sranja
Največi problem je što sam sebe uvjerija da se s njega nemore pasti i tek kad sam ga uvatija kako triba u ruku eto sranja
al ovaj put ču imat kasko pa če kasko riješit probleme u slučaju pada


Ništa imam neku kompenzaciju i nadam se da če financijski ispast isplativo i eto T max  opet u akciji i još više snage i brzine  :D
I još nešto da napišem sad se žicam gruppo di piaggio  :palacdolje: i nevjerovatno je da s T maxom lakše uđem u usku ulicu nego s talijanom od 50 cc
Moram ga napravit il kupit drugog jer konkurenciju nemogu vozit  :wink:
radije ti blokade stavi pa da budeš siguran  :wink:
 
banley said:
zagreba centralni nogar i prokliza otprilikei ja i motor u ogradu zaštitnu
to se sve desilo u sekundi da točno neznam...

...ja sam vozio van svojih mogučnosti i eto sranja...
Znaš ili ne znaš?? :mrgreen:


©
 
djuka007 said:
Sad me stvarno vučeš za jezik.
Hoće li ti kasko spasiti glavu kad drugi put  ti umjesto motora pogodiš u ogradu?????
Prošao sam i vidio motor u zaštitnoj ogradi par minuta nakon što te hitna pokupila. Također viđao sam te i na cesti prije sudara. Onako kako ti voziš, ne vozi ekipa na R-ovima sa dugogodišnjim iskustvom, a kamo li netko ko je kupio prvi motor i misli da je svemoćan. Ej pa ti voziš je*eni skuter u moto kombinezonu!!!!!
Također voliš i voziti nekog od prijatelja. Da li kasko obitelji poginulog plača odštetu???
Sve 5 ali ti si na cesti,a ne na Grobniku.
Lipo se moli Bogu svaki dan šta ti nije bilo ništa i ostavi trke za neka druga mijesta. Nije problem niti u skuteru niti gumi jer u onom zavoju je asfalt predobar. Problem je u brzini i čini mi se i u glavi...
ima takvih jos....

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
 
djuka007 said:
Sad me stvarno vučeš za jezik.
Hoće li ti kasko spasiti glavu kad drugi put  ti umjesto motora pogodiš u ogradu?????
Prošao sam i vidio motor u zaštitnoj ogradi par minuta nakon što te hitna pokupila. Također viđao sam te i na cesti prije sudara. Onako kako ti voziš, ne vozi ekipa na R-ovima sa dugogodišnjim iskustvom, a kamo li netko ko je kupio prvi motor i misli da je svemoćan. Ej pa ti voziš je*eni skuter u moto kombinezonu!!!!!
Također voliš i voziti nekog od prijatelja. Da li kasko obitelji poginulog plača odštetu???
Sve 5 ali ti si na cesti,a ne na Grobniku.
Lipo se moli Bogu svaki dan šta ti nije bilo ništa i ostavi trke za neka druga mijesta. Nije problem niti u skuteru niti gumi jer u onom zavoju je asfalt predobar. Problem je u brzini i čini mi se i u glavi...
Umrit ću od smija  :mrgreen: :LOL: :jesus: :jesus: :jesus:
 
djuka007 said:
Sad me stvarno vučeš za jezik.
Hoće li ti kasko spasiti glavu kad drugi put  ti umjesto motora pogodiš u ogradu?????
Prošao sam i vidio motor u zaštitnoj ogradi par minuta nakon što te hitna pokupila. Također viđao sam te i na cesti prije sudara. Onako kako ti voziš, ne vozi ekipa na R-ovima sa dugogodišnjim iskustvom, a kamo li netko ko je kupio prvi motor i misli da je svemoćan. Ej pa ti voziš je*eni skuter u moto kombinezonu!!!!!
Također voliš i voziti nekog od prijatelja. Da li kasko obitelji poginulog plača odštetu???
Sve 5 ali ti si na cesti,a ne na Grobniku.
Lipo se moli Bogu svaki dan šta ti nije bilo ništa i ostavi trke za neka druga mijesta. Nije problem niti u skuteru niti gumi jer u onom zavoju je asfalt predobar. Problem je u brzini i čini mi se i u glavi...
Drži se one teze da drži zavoj bolje od RR pila  :021: :021: :LOL: :jesus:
 
Evo dvije fotke sa druženja u Celju danas, maxiskuteraški meet iz regije:
 
desmosedici said:
Drži se one teze da drži zavoj bolje od RR pila  :021: :021: :LOL: :jesus:
Nije ovo za sprdnju. Imaj miru moj desmo. Covik je ima izginit, a ti se smijes :palacdolje:
 
ROMANISTA said:
Nije ovo za sprdnju. Imaj miru moj desmo. Covik je ima izginit, a ti se smijes :palacdolje:
Ne ne ne ..Bože sačuvaj...ne smijen se...
Uostalom poznan ga,te mi je žao... :shock: :misli:
Al činjenica da je to očito ozbiljno shvatio...
Moga bi sad pokrenit još neke detalje koji su vezani za ovu priču al bolje šutit pametnije je
U svakom slučaju Krste drž se te želim brz oporavak! (y) (y)
 
desmosedici said:
Umrit ću od smija  :mrgreen: :LOL: :jesus: :jesus: :jesus:

desmosedici said:
Ne ne ne ..Bože sačuvaj...ne smijen se...

Čovik je pa, razbija se a kožu mu je vjerovatno spasilo to isto odijelo za koje ga sprdate. A onda smo mi sekta, debili i redikuli...

:shock:
 
DiAbLeRo said:
Čovik je pa, razbija se a kožu mu je vjerovatno spasilo to isto odijelo za koje ga sprdate. A onda smo mi sekta, debili i redikuli...

:shock:
Smiješno mi je kombinezon na usisivaču od 500ccm...a ne to šta je on pao  :? :mrgreen:
Za moj ukus redikulasto izgleda..nevezano sad za ovu nesreću već pćenito govoreći  :shock: :misli:
 
Eeeeee tu san te ceka....

A da nije bija u njemu? .... Ode glava.

Mi sta imamo dvodjelno , to ti nije smisno, a jednodjelno smisno.

Coviku spasilo glavu pa ti pizdi.

Znam da je malo neonicno kod nas, jer tesko vidis koga u dvodjelmom ili komninacija tex i koza.

Samo i kaciga je bila smisna, pa vidi sad.
Takicenje ko ima bolju,noviju,skuplju.
Kad san ja reka, da kad kaciga postane obvezatna, da ce postat moda i sta bolja i skuplja( barem st i okolic) svi su govorili no chance....

Sta vise opreme na sebi, a manje na motoru( pimp) to bolje. Moe i jedno i drugo ako imas lovu.

 
desmosedici said:
Smiješno mi je kombinezon na usisivaču od 500ccm...a ne to šta je on pao  :? :mrgreen:
Za moj ukus redikulasto izgleda..nevezano sad za ovu nesreću već pćenito govoreći  :shock: :misli:

O majko božja...

Ajde onda nevezano pitaj Kiku je li njemu tako smiješno kožno odijelo i da li on odvaljuje od smija na ove tvoje smajliće.
 
DiAbLeRo said:
O majko božja...

Ajde onda nevezano pitaj Kiku je li njemu tako smiješno kožno odijelo i da li on odvaljuje od smija na ove tvoje smajliće.
Prekidam diskusiju...Imam svoje mišljenje o nošenju kombinezona na usisivaču od 500ccm i kojeg neću dalje iznosit i gotovo.
Iden gledat Ligu prvaka. Uživaj  (y)
 
desmosedici said:
Prekidam diskusiju...Imam svoje mišljenje o nošenju kombinezona na usisivaču od 500ccm i kojeg neću dalje iznosit i gotovo.
Iden gledat Ligu prvaka. Uživaj  (y)
Jesi ikad pa sa brzinom vecom od 150kmh,mislis da ce pad rec:aha pa je sa skutera onda mu nece bit nista....nemoj pizdekat,kad ces mi se javit da malo provozas usisavac?

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
 
Mario T said:
Jesi ikad pa sa brzinom vecom od 150kmh,mislis da ce pad rec:aha pa je sa skutera onda mu nece bit nista....nemoj pizdekat,kad ces mi se javit da malo provozas usisavac?

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
netriba niti past dosta je taknit kolinom cestu bez odjela pa ces vidit boli, da sad idem s burgmanom do makarske obuka bi odijelo..
 
SP said:
netriba niti past dosta je taknit kolinom cestu bez odjela pa ces vidit boli, da sad idem s burgmanom do makarske obuka bi odijelo..
nije za zajebavat se,mislin da je odjelo must have za iti malo brzu voznju

Poslano uz potpis ko kuca

@
 
Mario T said:
Jesi ikad pa sa brzinom vecom od 150kmh,mislis da ce pad rec:aha pa je sa skutera onda mu nece bit nista....nemoj pizdekat,kad ces mi se javit da malo provozas usisavac?

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
isam pao..jer se ne kurčim i ne izigravam lolu...zato mi odijelo ne treba....imam dainese jaketu koja je sasvim dovoljna za moje potrebe i stil vožnje...
A kad ću ti se javit...pa nema potrebe jer znam šta je Tmax,ne trebaš me ti ni tebi slični u to uvjeravat..
Skuter tj usisivač koji je za nijansu bolje izbalansiran od drugih i točka. Nema tu više diskusije.
Da me ideš uvjeravat u nekakav motor pa aj aj nego u skuter..  :mrgreen: :mrgreen: (y) (y)
 
Mario T said:
nije za zajebavat se,mislin da je odjelo must have za iti malo brzu voznju
Poslano uz potpis ko kuca

@

Veštit? :misli: :mrgreen: :LOL:
 
desmosedici said:
isam pao..jer se ne kurčim i ne izigravam lolu...zato mi odijelo ne treba....imam dainese jaketu koja je sasvim dovoljna za moje potrebe i stil vožnje...
A kad ću ti se javit...pa nema potrebe jer znam šta je Tmax,ne trebaš me ti ni tebi slični u to uvjeravat..
Skuter tj usisivač koji je za nijansu bolje izbalansiran od drugih i točka. Nema tu više diskusije.
Da me ideš uvjeravat u nekakav motor pa aj aj nego u skuter..  :mrgreen: :mrgreen: (y) (y)

APN-4? :misli: :mrgreen: :jesus: