Tmax Klub Hrvatska

massa.st said:
nemojte pricati o necemu ako ne znate, ako pricamoo kiki redovito se motor odrzavao, minjale gume i sve ostale potrebne stvari kao i svi u klubu, i zato ne pricajte pizdarije.

to sto me momku deslio moze se desil svima nama bez obrzira na godine i iskustvo i zato ne pricatje pizdarije.
nadoveza san se na prije napisane postove od shepe... to me samo potaklo da primjetin čemu pojedinci daju prioritet pri trošenju na svoje prometalo, a dali je ovde to bio slučaj neman pojma

naravno da se svakome može dogodit pidarija dok ne rečeš keks, naslađivat se ili nešto slično bolo bi kretenski
 
aprilliaaa said:
nadoveza san se na prije napisane postove od shepe... to me samo potaklo da primjetin čemu pojedinci daju prioritet pri trošenju na svoje prometalo, a dali je ovde to bio slučaj neman pojma

naravno da se svakome može dogodit pidarija dok ne rečeš keks, naslađivat se ili nešto slično bolo bi kretenski
         
Ono šta je iznija Shepa je sve točno jer gumu o kojoj se govori vidija san i ja svojin očima.Tele su virile van. Pa zar triba da nekom explodira guma da bi on i ostali shvatili da se tako ne vozi. 
Nije pa sa ton nego novon a možda je baš to bilo presudno.Iša je logikon ;"Ako je ona držala onako kako če tek držat nova".I normalno ,nova je držala dok nije pustila !!!!!!!!!!   
Sve u svemu vlasnik dotičnog skutera može slavit još jedan rođendan.
 
Sve u svemu, puno offtopica u temi...

Sent from my Pimperlin using Tapet O.K.
 
Jel može osnivač teme brisati postove u 'svojoj' temi? To bi bio potez


Sented from my iBok juzing Tapatok
 
Maxi pozdrav!
Pozdravljam sve prisutne. Postoji li mogućnost da se ovdje sazna broj učesnika 6.meeta u Sloveniji predstojeći vikend. Znam da je @remo rekao da će netko ići ....zna li tko koliko vas iz T-MAX kluba? Unaprijed hvala!
 
Pozdrav i tebi!

Nisam siguran da ćemo znati točan broj do same nedjelje ujutro kad se skupimo za start iz Zagreba.
 
barba said:
         
Ono šta je iznija Shepa je sve točno jer gumu o kojoj se govori vidija san i ja svojin očima.Tele su virile van. Pa zar triba da nekom explodira guma da bi on i ostali shvatili da se tako ne vozi. 
Nije pa sa ton nego novon a možda je baš to bilo presudno.Iša je logikon ;"Ako je ona držala onako kako če tek držat nova".I normalno ,nova je držala dok nije pustila !!!!!!!!!!   
Sve u svemu vlasnik dotičnog skutera može slavit još jedan rođendan.

od kada si ti vidja tu gumu vec dva seta su mjenjana........ :mrgreen:
 
massa.st said:
od kada si ti vidja tu gumu vec dva seta su mjenjana........ :mrgreen:
     
Ja san komentira onu koju smo vidili zajedno,kod mene.U ostalo ne ulazim jer ne brojim tuđe . :mrgreen:        (y)
 
Vidim u klubu se neki ne drze pravila...prilazi se u suprotnu traku
Moracu ovo prijavit Sekiju kad ga vidim... :mrgreen:
 
infinity said:
Vidim u klubu se neki ne drze pravila...prilazi se u suprotnu traku

A šta si ti, neka kontrola? :misli: :police: :mrgreen:
 
Shepa said:
Ma nije da momak nezna, nego se previše žili za moj ukus.
Glavno da je živ, i nadam se da je izvuka pouku.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Izvuka je pouku da T max mora bit osiguran Kasko, jel svaki pad sa Tmax je totalna šteta  (y)
 
Dobro je, glava na ramenu, pamet u glavu i  :021: idemo dalje... Evo jedna od mene u to ime:
 
banley said:
Izvuka je pouku da T max mora bit osiguran Kasko, jel svaki pad sa Tmax je totalna šteta  (y)
Ej kralju, pa di si ti?  (y)
Daj opiši šta se desilo!
 
Živ i zdrav  koliko se to more biti  s obzirom da je motor u papru  (y)

uletija u zavoj pofalilo snAage  zagreba centralni nogar i prokliza otprilikei ja i motor u ogradu zaštitnu
to se sve desilo u sekundi da točno neznam

Što se tiče gume guma je vrhunska Dunlop gpr 100  ja sam vozio van svojih mogučnosti i eto sranja
Največi problem je što sam sebe uvjerija da se s njega nemore pasti i tek kad sam ga uvatija kako triba u ruku eto sranja
al ovaj put ču imat kasko pa če kasko riješit probleme u slučaju pada


Ništa imam neku kompenzaciju i nadam se da če financijski ispast isplativo i eto T max  opet u akciji i još više snage i brzine  :D
I još nešto da napišem sad se žicam gruppo di piaggio  :palacdolje: i nevjerovatno je da s T maxom lakše uđem u usku ulicu nego s talijanom od 50 cc
Moram ga napravit il kupit drugog jer konkurenciju nemogu vozit  :wink: