To samo pravi biker razumi.

ovo kad si kleknuo pred ninjom...  (y) (y) (y) svaka čast...možeš prodat scenarij za film!!! :mrgreen:
 
smavre said:
O ZNAM KAKO TI JE BILO I KAKO TI JE SADA, čak nem je vremenski period čekanja sličan (jedino što sam ja imao sreću da nisam tako ružno pao) .....
i ja mu i dalje pričam, i dalje pazim di na njemu što i kako stoji prije svake ture....
i hvala ti što si me podsjetio kako je bilo ...
(y)
 
johny said:
he he,  ja sam onaj koji je davao rakiju za automatik, kad je to bilo oko 1992.  :D :D

A to je bilo 1992/93 kad smo pocinjali. JA ti automatik i niko drugi postoja nije haha
 
Tek sam sad pročito priču..

Onaj dio oko štednje, nagovaranja i svađe s roditeljima mi je jako poznat i svjež. :D

Stvarno te je sam Bog sačuvao u onoj nesreći, malo ljudi bi se nakon toga vratilo na motor, svaka čast. (y)

Kad sam došao do onog djela di dolaziš po motor (636icu) i klenkuo pred njega.... :naklon:, naježio sam se. Stvarno cjenim ljude koji tako vole motor i ne doživljavaju ga samo ko hrpu složenog željeza, aluminija i plastike, nego ko najboljeg prijatelja ili brata. Mislio sam da sam samo ja takav, al sad mi je drago kad znam da ima još takvih ljudi. (y)
Ja nisam počeo sa Tomosom nego sad počinjem sa ovom malom Yamahom i nadam se da ću imati put ko ti (osim nesreće) i jednog dana imati svoj veliki motor (daj Bože R). :wink:

Možda ćete svi mislit da serem jer mi je motor samo neka prolazna faza ko većini današnje mularije, ali stvarno razumijem ovog Bikera. (y)

Sretno i čuvaj Ninju!!!!
 
ja ne znam dal postoji itko ko sa starcima nije imo ova mukotrpna natezanja i rasprave  :mrgreen:
 
Lucia said:
ja ne znam dal postoji itko ko sa starcima nije imo ova mukotrpna natezanja i rasprave  :mrgreen:
A jedino ovi koji su poceli vozit sa 20-30 godina, al oni ne znaju kakav je to osjecaj kad starci napokon pristanu. :0648: 
:peace: :peace: :peace: :peace:
 
Lucia said:
ja ne znam dal postoji itko ko sa starcima nije imo ova mukotrpna natezanja i rasprave  :mrgreen:
moj sin  8)
 
loudpipes said:
moj sin  8)

Tako je i meni tata uvijek dao da si,kao manji,kupim bilo koji motor za koji sam imao love :)  Pa sam sa 17 imao GPZ1000RX bez papira(jer je bio jeftin),i sto je najgore,nije skoro ni imao kocnica :mrgreen:  ,uglavnom teska karampana.  :mrgreen: 
Da je moj stari kuzio malo bolje sta kupujem,nikad ga nebi bio vozio.  :) 


btw. ja se najiskrenije nadam da moj klinac/klinka nece imati zelju za motorom.