towarsaki i njegova uvrnuta mašta

Mi bi voljeli,al stvarno voljeli vidjet cijeli motor sad kad je skroz gotov... Iz vise kuteva...  (y)
 
Nije jos gotov, ceka se par sitnica. Kroz mjesec dva bi triba bit gotov pa cu stavit slike !
 
jota said:
A bi li volili viditi mu klipnjače :mrgreen:
  Neee nije takav stroj za takve stvari... Ali kad bi dosao kod nas, pa par piva ja mu dajem 15 minuta zivota mada je Strasko sve novo stavio...  :LOL:  Ajd ne zaboravi nas kad zavrsis sve... Motor mi je  (y)
 
confusedbikefan said:
  Neee nije takav stroj za takve stvari... Ali kad bi dosao kod nas, pa par piva ja mu dajem 15 minuta zivota mada je Strasko sve novo stavio...  :LOL:  Ajd ne zaboravi nas kad zavrsis sve... Motor mi je  (y)

Ima valjda 10ak godina susret u Ludbregu, nisi moga više normalno pričat od ovih što su prdeckali okolo. Upalim JOTU i po gasu išli molit ovog na ulazu da mi kaže da ju ugasim, čovjek im je rekao "recite mu vi" kad sam ju ugasio bila je tišina, a klipnjače su i dan danas u bloku :mrgreen:.
 
jota said:
Ima valjda 10ak godina susret u Ludbregu, nisi moga više normalno pričat od ovih što su prdeckali okolo. Upalim JOTU i po gasu išli molit ovog na ulazu da mi kaže da ju ugasim, čovjek im je rekao "recite mu vi" kad sam ju ugasio bila je tišina, a klipnjače su i dan danas u bloku :mrgreen:.
E sad si ga piknul tam gdje ga najvise boli! :)):)):)):)):))

sent from dainese htc dhd using taptalk2

 
:LOL:  :LOL:

cini mi se da klipnjace vise vole letit van u modernijim masinama (ne mislim na doticnu uljaru, klanje je ocito klanje  :LOL:

mada, treba ih znat sprijecit u proboju  :mrgreen:
 
naravno... samo ja to nebi deklarirao znanjem  :mrgreen:


ali sprijecavanje nemilog dogadjaja to vec da  :jesus:


samo se postavlja pitanje, dali netko to zeli sprijecit  :LOL:
 
A jbs 300e,toliko kosta drugi 1100 uljara... Bilo bi steta rasturit Jotinu Jotu ili ovog krasnog Z-a,al dosta sranja po ovako divnoj temi...  (y)