towarsaki i njegova uvrnuta mašta

alpine said:
krasan motor.. nema se tu sta ni dirat (da, osim fara, molim uzet macu i javno ga sravnit sa zemljom a slike stavit ovde, te hitno vratit originalni far) a po nabavljenim dijelovima mi se cini da ce bit jos jedna od super bljestavih neoriginalnih cudovista sa presirokim gumama i öhlins u plavom eloksu.. nadam se da se varam..

to triba vratit u originalno stanje i vozit.. eventualno odlucit oce li sve originalno napolirat da sjaji ili ostavit patinu

s viskom love koja ce se ulupat moze se napravit puno toga (npr uzet laverdu sf750 i sl.)

blizu si jako  :mrgreen:

ali s viskom love nebi laverdu kupia  :LOL:
 
limit said:
Di si više  :misli:  daj nekakav plan i program, koji su djelovi, šta će se radit...
Straš će se napit od muke pa će sve raspilat i bacit na ovo oklope od uljare  :mrgreen:

radit ce se sve, stras ce sve stavljat kako bude islo, ima jos nekih nepoznanica s upasavanjem djelova, pa cemo o tome odlucivat u hodu  (y)
 
alpine said:
krasan motor.. nema se tu sta ni dirat (da, osim fara, molim uzet macu i javno ga sravnit sa zemljom a slike stavit ovde, te hitno vratit originalni far) a po nabavljenim dijelovima mi se cini da ce bit jos jedna od super bljestavih neoriginalnih cudovista sa presirokim gumama i öhlins u plavom eloksu.. nadam se da se varam..

to triba vratit u originalno stanje i vozit.. eventualno odlucit oce li sve originalno napolirat da sjaji ili ostavit patinu

s viskom love koja ce se ulupat moze se napravit puno toga (npr uzet laverdu sf750 i sl.)

šta kažeš ?  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
strasilo said:
šta kažeš ?  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

e to (y) mozda ipak u jednom trenutku nadi reflektor sa staklom a ne plastiku (npr Wipac, engleski) i stavi mu i zutu zarulju unutra.. onu francusku  :wink:
 
alpine said:
e to (y) mozda ipak u jednom trenutku nadi reflektor sa staklom a ne plastiku (npr Wipac, engleski) i stavi mu i zutu zarulju unutra.. onu francusku  :wink:

a da pogledaš slike ponovo ...  :LOL: :jesus:
 
bit ce nesto,samo upri i neboj se (y)
 
i dvije SAMO za novopečenog STRIČEKA MMS-a ...  :jesus: :jesus:

(a on će znati zašto ...  :LOL: :LOL: )
 
strasilo said:
šta kažeš ?  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja kazem da je to kineska proizvodnja i da ce u kratkom vremenu imati zahrdani far  :mrgreen:
 
nekoliko samo za Boleta...  :LOL: :LOL:

sve što nam ne treba je spakirano za neka bolja vremena...  :mrgreen: :mrgreen:

i spremljeno u policu ...  :mrgreen:
 
vickodu said:
Ja kazem da je to kineska proizvodnja i da ce u kratkom vremenu imati zahrdani far  :mrgreen:

vjerovao ili ne, ali nije ..  :shock: :shock:
 
strasilo said:
vjerovao ili ne, ali nije ..  :shock: :shock:

Kad vidim zeleni kabel od mase odmah mi kinezi padnu napamet  :? Nadam se da nije  (y)
 
a posla se baš ni nije nešto napravilo, ali se dosta pripremilo za poslove razne...  :mrgreen: :mrgreen:

 
pa se još koješta poskidali ... čisto da mogu nosati motor po radioni, kad više nije u gurnom stanju ...  :LOL: :LOL:
 
vidim da je jedan ZXR bio donator dosta dijelova: prednja vilica, klješta, zadnji amortizer, fuzići...

ako šta usfali, zovi, samo zovi...  :mrgreen:
 
:misli: anti Iruda koji tajni projekt,skida se,stavlja,sprema,sakriva,vadi a gledaćemo dok ne otkriju plahtu sa rukotvorine..