towarsaki i njegova uvrnuta mašta

gepeze said:
vidim da je jedan ZXR bio donator dosta dijelova: prednja vilica, klješta, zadnji amortizer, fuzići...

ako šta usfali, zovi, samo zovi...  :mrgreen:

sestero klipna kljesta od 9tke, ili bilo koji noviji model s pumpom, a da pasu prihvati na ove vilice  :mrgreen:
 
bole said:
sestero klipna kljesta od 9tke, ili bilo koji noviji model s pumpom, a da pasu prihvati na ove vilice  :mrgreen:

čak ne nužno jer je sad i felga drugačija, pa vjerovatno ni diskovi nisu na istom mjestu ... ali dok ne stignu diskovi, ne želim pametovati ...  :mrgreen:
 
bole said:
sestero klipna kljesta od 9tke, ili bilo koji noviji model s pumpom, a da pasu prihvati na ove vilice  :mrgreen:

Na ove vilice pašu 6 klipna klješta od GSX 1400 i GSXR 1000 K1/K2, provjereno jer sam ih stavio sebi na svog ZXR.
Koči da imas osječaj da se vilice savijaju  :mrgreen:
 
Super!!
A imas li postolje desnog nogara "fuzica" , moj je pukao od koristenja kurble ??

Ovo
http://item.mobileweb.ebay.com/viewitem?itemId=220898592556&index=9&nav=SEARCH&nid=19366915588
 
strasilo said:
čak ne nužno jer je sad i felga drugačija, pa vjerovatno ni diskovi nisu na istom mjestu ... ali dok ne stignu diskovi, ne želim pametovati ...  :mrgreen:
Trazim vec polovne ili stare od nekog monstera /sport classica da vidim kako upasat. (y) (y)
 
uspio sam se danas malo dovojiti od novog WII-ja, pa sam otišao u radionu obrisati prašinu i ulje sa dizalice koje je iskapalo sa towarovog sakija....  :LOL: :LOL:

Pošto čekam neke dijelove kako bih upasao felge, nesmijem skinuti mašinu dolje jer mi treba pravac lanca i položaj, ali to ne znači da se mašina ne može raskopati dok je na rami  ...  :mrgreen: :mrgreen:
 
Neke stvari u mašini su OK ... ali neke su jednostavno blaga katastrofa... :neznam:

kao npr. svi klizači, španer i lančanici razvodnog lanca...
 
polutke bregastih (sa ležajima) se čine OK ... ali još ćemo mi to premjeriti  :mrgreen: :mrgreen:
 
glava na prvi pogled djeluje ... hm ... cijela...  :LOL: :LOL:
 
cilindri su OK ... ali malo van tolerancije...  :misli: :misli:
 
i onda sve to treba pokriti da čeka bolja vremena...  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
i onda sve to treba pokriti da čeka bolja vremena...  :LOL: :LOL:
ili tatu da ti to dođe sastaviti  :LOL:  :jesus: :jesus: :jesus: :mrgreen:
 
ili to ...  (y)  :mrgreen:

ali daleko je to još od sastavljanja... sad tek kreće (maskem)bal sa natučivanjem tuning dijelova...  :mrgreen:

pa kad nas radilica iznenadi ....  :LOL: :LOL:
 
naravno da neće... šalim se ja malo ... ;)

bit će to sve OK ... ako budem znao sastaviti ...  :LOL: :jesus:
 
strasilo said:
naravno da neće... šalim se ja malo ... ;)

bit će to sve OK ... ako budem znao sastaviti ...  :LOL: :jesus:

ako ne, pitat cemo didu pa tatu ili forumske znalce  :mrgreen:
 
ajde recite da razlika nije očita...  :mrgreen: :mrgreen:

iako mora još "na fino" ... mada je i ovo vodobrusni 1200 na benzin ...  :mrgreen: :mrgreen:

ali to ću sutra...
 
Strašilo, slobodno zovni kad upadneš u probleme, pomoći ću ja tebi......... :mrgreen:

Radilica će vas ziher iznenadit, zašto biti optimist kad možeš biti pesimist.....

Druga slika........ :no: :no: .......to nije ni približno dobro, nisi uopće trebao stavljat slike dok to ne dovoedeš u red....... :mrgreen:
 
ili ga ukratko .. danas sam se malo igrao sa pripremom glave za tuniranje....  :mrgreen: :mrgreen:

prvo ju je trebalo "ogoliti" .... tj. poskidati s nje sve što na njoj ne treba biti ...