Tracer 700

Ne treba par rupa. Samo jednu, ali pravu  :D
 

Attachments

  • IMG_20190222_092004.jpg
    IMG_20190222_092004.jpg
    78.3 KB · Views: 325
  • IMG_20190222_092105.jpg
    IMG_20190222_092105.jpg
    110.2 KB · Views: 313
  • IMG_20190228_183222.jpg
    IMG_20190228_183222.jpg
    169.9 KB · Views: 409
Ovdje sam pokupio ideju
https://thetenerist.wordpress.com/2015/02/05/fz-07-mods/
Ima ispod link na youtube clip

 
Vlasnici Tracera, kako ste zadovoljni motorom? Netko probao možda turing na dulje staze? Vožnja u dvoje? Razmišljam o jednome, pa je svaka info dobrodošla 🙂
 
Tracer je odlićan, pogotovo po ovoj akcijskoj cijeni od 60000, ja sam ga i na dosta makadama koristio. Preporuka centralnog kufera origigi od 50 litara
 
Ja sam prezadovoljan. Upravo se vratio s puta od 4000 km sve u dvoje. I dalje me oduševljava snagom od 75 KS  :mrgreen:
Potrošnja u tih 4000 km je 3.75 L  (y)
 
Akcijska cijena se odnosi na 2017. godinu, sada sam ga uzeo i nadam se da ću biti zadovoljan  :)
joke said:
Tracer je odlićan, pogotovo po ovoj akcijskoj cijeni od 60000, ja sam ga i na dosta makadama koristio. Preporuka centralnog kufera origigi od 50 litara
 
Lovro said:
Akcijska cijena se odnosi na 2017. godinu, sada sam ga uzeo i nadam se da ću biti zadovoljan  :)

Papiri su 2017. motori dolaze konzerviran,i u kutiji dan prije isporuke. Model je aktualan, niti detalj različit udnosu na 2019...za mene je to novi motor puno povoljniji  :wink:
 
joke said:
Papiri su 2017. motori dolaze konzerviran,i u kutiji dan prije isporuke. Model je aktualan, niti detalj različit udnosu na 2019...za mene je to novi motor puno povoljniji  :wink:
Dokad ti traje ta akcija?
 
jel tko ovo stavljao na vjetrobran , dosta sam visok pa da vidim jel se šta može napraviti po pitanju usmjeravanja vjetra preko kacige.
Taman mi vjetrobran od Tracera šalje struju zraka u visinu brade pa se nadam da bi takvo nešto moglo pomoći.
 

Attachments

  • deflektor-zraka-motocikl-slika-106035414.jpg
    deflektor-zraka-motocikl-slika-106035414.jpg
    71.8 KB · Views: 184
:misli:
Zna li itko dali je bilo promjena na novijim modelima u odnosu na 2016.? - gledao novog u salonu i čini mi se da su mu oslonci za noge "mesnatiji" nego što sam par tjedana ranije vidio na jednom parkiranom na ulici.

Tražio po netu i nigdje pronaći povijest modela i eventualne izmjene :misli:
 
bricksrheavy said:
:misli:
Zna li itko dali je bilo promjena na novijim modelima u odnosu na 2016.? - gledao novog u salonu i čini mi se da su mu oslonci za noge "mesnatiji" nego što sam par tjedana ranije vidio na jednom parkiranom na ulici.

Tražio po netu i nigdje pronaći povijest modela i eventualne izmjene :misli:

  Tražio po netu????  Pored živog i zdravog Joke?  :misli: 
 
Ne mislim kupovat novog - tako da ne želim čoviku oduzimat vrime (y)
 
bricksrheavy said:
:misli:
Zna li itko dali je bilo promjena na novijim modelima u odnosu na 2016.? - gledao novog u salonu i čini mi se da su mu oslonci za noge "mesnatiji" nego što sam par tjedana ranije vidio na jednom parkiranom na ulici.

Tražio po netu i nigdje pronaći povijest modela i eventualne izmjene :misli:

Koliko znam po mašini nije ništa mjenjano jedino šta ja znam da na novom modelu su led svjetla, a ne klasične žarulje.
 
Prije par tjedana parkirao pored jednog i oslonci za noge su izgledali manji nego na mom fazeru što me iznenadilo za sport touring motor.

Par tjedana nakon gledam drugog u salonu i čine mi se duplo veći :misli:

Usporedio sam kataloške brojeve oslonaca za 2016 i 2017 (2018 nisam našao) i isti su - e sad jesam li ćorav ili samo blesav... :mrgreen:

Nije sad stvar samo u osloncima već u svim izmjenama, ako ih je bilo (kao npr. LED) (y)
 
Imam pitanje vezano za visinu Tracer 700/GT. U fazi sam odlučivanja koji bi si cestovni enduro uzeo i cijenovno sam trenutno na dotičnome s time što imam problem s visinom sjedala pošto sam nižeg rasta. Pregledao sam dosta motocikala, jedino sam našao da GS 750 ima mogučnost spuštanja sica na 970, problem mi predstavlja njegova cijena pa sam trenutno na Yamahi pošto sam i do sada vozio njezine skutere. Postoji li način da se Tracer spusti barem na 805 i ako postoji tko to radi i za koliko novaca?