Tracer 700

Zna li se koja će mu biti cijena?
U nedoumici sam kupiti crvenog (navodno još jedan 2017) ili pričekati novi......
 
Ako je sada cijena 70 000 kuna za model 2019, novi ce biti izmedu 70-75tkn  :mrgreen: . Barem pretpostavljam. Zato kupuj akcijski za 60  :wink:
 
ybr125 said:
Ako je sada cijena 70 000 kuna za model 2019, novi ce biti izmedu 70-75tkn  :mrgreen: . Barem pretpostavljam. Zato kupuj akcijski za 60  :wink:

Novi  model je FL znači da bi cijena trebala ostat ista. Akcijski se broje na prste jedne ruke drvodjelca
 
kokolo_f said:
Gledao sam cijene na Yamahinoj stranici i vidim 69.. Šta? Vidim dobro ili?

Vidiš dobro, kao i ja ... samo što ja ne vidim problem. Dakle definitivno nudi više od MT07(od koga nije puno dalje cijenom)ali ne i manje od T7(od kojeg je dosta povoljniji). Di je problem sa cijenom, kako je to previše  :misli:
 
joke said:
Vidiš dobro, kao i ja ... samo što ja ne vidim problem. Dakle definitivno nudi više od MT07(od koga nije puno dalje cijenom)ali ne i manje od T7(od kojeg je dosta povoljniji). Di je problem sa cijenom, kako je to previše  :misli:

Skužio sam da.. Nisam baš sad proučavao u detalje Yamahinu ponudu itd. nemoj se frustrirat.. Al možda kad pogledaš da se tracer 7 može dobiti za 59..do 69 ima dosta mesa..

Ja bi kao i puno drugih tracere nove isto po 59.. a i mt07 po 46 kao kad je i izašao..al kužim, cijene stalno idu gore..kod svih i u svemu  :D Kad dođe taj trenutak ću odvagnut..
 
kokolo_f said:
Skužio sam da.. Nisam baš sad proučavao u detalje Yamahinu ponudu itd. nemoj se frustrirat.. Al možda kad pogledaš da se tracer 7 može dobiti za 59..do 69 ima dosta mesa..

Ja bi kao i puno drugih tracere nove isto po 59.. a i mt07 po 46 kao kad je i izašao..al kužim, cijene stalno idu gore..kod svih i u svemu  :D Kad dođe taj trenutak ću odvagnut..

Nemam ja što pogledat, znam to napamet, isto kao i činjenicu da taj koji dobiješ mora na tehnički pregled prije registracije za razliku od ostalih novih ... nije tu stvar u mesu jer toliko mesa u ovoj industriji nema. Toliko nižu cijenu određuje proizvođač ovisno o strateškim planovima, a sada izlaskom FL modela i mi možemo skužit koji su to bili planovi i zbog ćega je bila toliko niža cijena. Jednostavnom matematikom zimske rasprodaje gdje je cijena spuštena zajednićkim snagama Yamahe i prodavatelja za 10% dade se lako skužiti koliko je moguće cijenu spustit od strane jednog dionika u postupku prodaje.

Glede frustracija one se naravno pojave kad vidim da netko ima vremena i volje otipkat poruku sadržaja koji se kosi sa zdravim razumom AKO si samo pogledao cjenik branda koji komentiraš i/ili cjenik konkurencije u sličnoj klasi.

 
Joke, kada stiže novi u butige da ga se može u živo vidjet i najvjerojatnije uzet?
Znaš li hoće li stiči prije u yamaha hrvatska nego u ovlaštene trgovce?
 
vakno said:
Joke, kada stiže novi u butige da ga se može u živo vidjet i najvjerojatnije uzet?
Znaš li hoće li stiči prije u yamaha hrvatska nego u ovlaštene trgovce?

Naravno...mora stić u uvoznika bar dan prije jer ga oni šalju u maloprodaju. Na HR tržište bi trebao doć krajem 2. odnosno početkom 3. mjeseca. Prati naše Insta i FB stranice sve je već objavljeno.
 
bok ljudi,

jel je tko stavljao ovaj Givi vjetrobran i kakva su vam iskustva ?
 

Attachments

  • Givi_D2130ST_Screen_Vetro_Cupolino_Yamaha_Tracer_700.jpg
    Givi_D2130ST_Screen_Vetro_Cupolino_Yamaha_Tracer_700.jpg
    1.7 MB · Views: 156
Jesmo mi ... ružan je i prevelik, ali sukladno tome nema vitra iza njega. Siguran sam i da potrošnja skoći za po litre kad ga ugradiš .. ako se voziš a ne šuljaš gradom
 
joke said:
Jesmo mi ... ružan je i prevelik

Joke, ja sam jedan od onih koji još uvijek imaju katadiopter na vilama i orginalni nosač tablica tako da mi taj ružan nebi trebao biti neki veliki problem  :D
Primjetio sam i ja da je dosta veliki, trenutno sam samo u razmišljanju te zbrajam pluseve i minuse  (y)
 
Bok ekipa. Trenutno sam u fazi nabave nekakvih putnih kofera na dotičnom motoru. Razmišljam o opciji zadnjeg kofera (shad ili givi volumena 45l) ili bočnih mekih torba shad.

Ono što me zanima dali je bolje uzeti zadnji kofer ili bočne. Jasno mi je da kofer zadnji ima više iskoristivog prostora od bočnih. Mene muči koja opcija će biti manje osjetna u vožnji (boćni udar vjetra, putovanja pri višim brzinama cca 150kmh) obzirom da u 90% vremena putujem sam.
 
Pozdrav ekipo  :D . Jeste li zadovoljni sa svojim tracerima 700? Moj trenutno ima 31 000 km i ide kao i prvog dana  :mrgreen:

2UWjxii.jpg
 
Ja nisam probao ništa jače pa sam još uvijek zadovoljan ali do 150 km/h ide sasvim dobro  :mrgreen:

 
Motor je super. Istina da mu fali snage iznad 130-140, ali ionako se rijetko vozim iznad te brzine. Za te pare super motor za uzivanciju. Jeste imali problema sa prekidacem za paljenje ili sa zadnjim svjetlom?