Tracer 700

https://www.motorradonline.de/motorraeder/rueckruf-yamaha-mt-07-xsr-700-und-tracer-700-kettenschutz.415762.html

Meni se dvaput odvidao vijak iz navoja pa sam drugi put namazao s loctaitom 243 i od onda nije više. Jeste li vi imali sličnih iskustva?  :)
 

Attachments

  • yamaha tracer 700.jpg
    yamaha tracer 700.jpg
    163.8 KB · Views: 469
Jesu li već nekome zamijenili vijak sa štitnika lanca?
Bio u servisu prije cca mjesec dana. Rekli su da moraju naručiti i da će me zvati kad dođe.
Ne znam jel problem u servisu ili Yamahi.

Sreća da se Yamahe ne kvare, jer se bojim i pomisliti koliko bi čekao neki dio kompliciraniji od šarafa  :D
 
Mjenjamo normalno...ukoliko prodavatelj/serviser nije naručio unaprijed dio rok čekanja je 7-8 dana.
Kako u prethodnim postovima piše vijak se može dotegnuti jače od specificiranog momenta ili aplicirati Loctite na navoj.
Nikakva drama tu ne postoji samo tvornica ide na 110% sigurno rješenje.
 
SosT said:
Jesu li već nekome zamijenili vijak sa štitnika lanca?
Bio u servisu prije cca mjesec dana. Rekli su da moraju naručiti i da će me zvati kad dođe.
Ne znam jel problem u servisu ili Yamahi.

Sreća da se Yamahe ne kvare, jer se bojim i pomisliti koliko bi čekao neki dio kompliciraniji od šarafa  :D

Čekao bi se kako ti je Joke napisao, 7-8 radnih dana. Ako je negdje zapelo, vjerovatno je problem u dileru, a ne u Yamahi, bez uvrede dotičnima. (y)

Ne vjerujem da je dio obuhvačen opozivom na backorderu, to zvuči nevjerovatno za bilo koji brend.
 
Slika je u kompoziciji možda top, ali motor je puno ljepši sa original aluminijskim nosačem prtljažnika .... katadioptere koji su neobavezni da i ne spominjem.
 
joke said:
Slika je u kompoziciji možda top, ali motor je puno ljepši sa original aluminijskim nosačem prtljažnika .... katadioptere koji su neobavezni da i ne spominjem.
Slazem se :).
 
joke said:
Slika je u kompoziciji možda top, ali motor je puno ljepši sa original aluminijskim nosačem prtljažnika .... katadioptere koji su neobavezni da i ne spominjem.

Pa šta nisu potrebni niti u Njemačkoj, Austriji, Italiji ???
 
ybr125 said:
Pa šta nisu potrebni niti u Njemačkoj, Austriji, Italiji ???

HR zakon kaže da je potreban stražnji crveni centralno postavljen pokraj registarske pločice. Bočne narančaste deklarira samo da moraju bit u paru, isto pozicionirani na oba profila AKO ih ima. dakle ako ih nema nikom ništa.
Ako misliš na putovanje, tu bi se trebao zamislit prije za reflektirajuče oznake na odječi i kacigi.
 
Kad čovjek ima viška vremena svašta mu pada na pamet  :D
 

Attachments

  • IMG_20190226_211136.jpg
    IMG_20190226_211136.jpg
    173.6 KB · Views: 284
  • IMG_20190225_182512.jpg
    IMG_20190225_182512.jpg
    112.4 KB · Views: 278