Tricikl samo s B kategorijom ?

Ne bi ni ja, to mi je u gradu najvažnije. Ali kažem, zamisli ekipu koja nema iskustva s motorima a žele skuter. Šta svi početnici rade, čim se dogodi situacija stisnu prednju i padnu. Tračnice, ulje, nafta, neravnine... njima su dva kotača naprijed win win.
 
Nije stvar u polpzišn, već u čekanju u koloni na 35 plus okružen ispušnim plinovima, nekad u čizmama, rukavicama, jaknom s dugim rukavima,a uvujek pod kacigom.
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
a to za sigurnost može biti kočenje prednjom, kako si napisao, stabilnost pri nekoj brzini tipa poviše 40kmh ne znam.. al provlačenje, gužve i to, ja sa normalnim motorom radim, ni skuter mi ne treba... jedino ljeti znaju malo jaja uskuvat i to je cila muka koju imam... al lipo mi je reka jedan skandinvac, to šta ti motor grije jaja tebi je mana 2 mjeseca, a nama prednost 12 mjeseci...

bas i meni to prvo palo na pamet...... Cak mi najvise smetaju retrovizori za Z750 i Z900 jer su taman u visini retrovizora auta pa treba ponekad naginjat motor i okretat volan da se provucem.
 
Nije stvar u polpzišn, već u čekanju u koloni na 35 plus okružen ispušnim plinovima, nekad u čizmama, rukavicama, jaknom s dugim rukavima,a uvujek pod kacigom.

Nisam primjetio da lokalni pizza delivery čeka u koloni. Da se i s tim provuć po gradu, a sporija brzina provlačenja znači i manje šanse da ti uberovac iskrca goste dok se radiš slalom među autima...