Triumph Tiger 800

ko-spd3 said:
Da Vas obavjestim da sam postao vlasnikom Tigera 800 ABS ON road.  :mrgreen:

Napravio sam 2000 km i to u cugu za 4 dana i zaista sam zadovoljan. Motor se jako rado vrti i ima dobar razvoj snage. Ovjes je udoban ali ne premekan,tj,drži putanju,ne mjesi. Malo sam nezadovoljan serijskim vizirom jer ja sam 176 cm visine i tačno sam na pola,tj,niti me štiti niti sam cjeli izložen vjetru već mi stvara neke turbulencije oko kacige i pomjera ju stvarajući sitne vibracije koje dosta umaraju. Neka mu to bude jedina mana i ja sam više nego zadovoljan!

Čestitke  (y)

... a sigurno ima za kupiti viši vizir. Pogledaj MRA ili Puig  :wink:
 
Hvala!  :D

Već sam "bacio oko" na Givi Touring vizir ali kako je u Italiji kolektivni odmor,ništa prije 9.mjeseca.
Do tada ću probati malo da variram poziciju serijskog,koliko to bude moguće.
 
Čestitke. Nego bez fotke... Znaš kako ide. Koja lova, boja...gdje je kupljen??
Meni je motor odličan ali u off verziji.


©
 
ko-spd3 said:
Da Vas obavjestim da sam postao vlasnikom Tigera 800 ABS ON road.  :mrgreen:

Napravio sam 2000 km i to u cugu za 4 dana i zaista sam zadovoljan. Motor se jako rado vrti i ima dobar razvoj snage. Ovjes je udoban ali ne premekan,tj,drži putanju,ne mjesi. Malo sam nezadovoljan serijskim vizirom jer ja sam 176 cm visine i tačno sam na pola,tj,niti me štiti niti sam cjeli izložen vjetru već mi stvara neke turbulencije oko kacige i pomjera ju stvarajući sitne vibracije koje dosta umaraju. Neka mu to bude jedina mana i ja sam više nego zadovoljan!
fotke bu neke valjda i pale ...
 
DSCN0776Small.jpg

Bijele boje,kupljen preko Superbike trgovine u Varaždinu,to mi je drugi Triumph koji sam kupio preko njih. Cijena Vam ne znači ništa jer su kod nas drukčija davanja na motocikle,tj manji PDV i nemamo trošarinu. Uzeo sam ABS verziju,i nešto sitno opreme jer originalna oprema je skuplja u odnosu na aftermarket proizvođače. Biće još fotki,malo sam u gužvi sa poslom...
 
Bili,a...  Lip je. Koliko to dođe u nas hrvata? 90,100??


©
 
prekrasan motor  (y)
 
Super sto je Viktor postao prodavatelj izmedu ostalog i Triumpha, to je jedina marka motocikala u svijetu uz Bmw koji momentalno ima dvoznamenkasti porast prodaje u%. Po medunarodnim testovima uvijek medu prvima, uz to imaju sto nitko drugi nema... Tri cilindra i jedinstveni zvuk, sad kad postoji i pravi servis za njih puno je lakse odluciti se za takav motocikl, uz to ima i relativno o.k cijenu. Kod Viktora postoji u nekim kombinacijama i staro za novu, za Viktora mogu reci sve najbolje. Da je malo drugacija situacija zamjenio bi Horneta za Tigera 800, ovako ce morat cekati neko bolje vrijeme. :(
 
dobro misliš,tj.zbrajaš..

al svejedno,motor je "katana" na cesti,a ti si ih pretpostavljam vidio dosta kako ih ljudi peglaju.thanks  (y)
 
Poznati ga je imao do nedavno, ali je našao novu ženu koja ne vozi, pa je morao kupiti Explorer 1200  :LOL:

Bio je jako zadovoljan sa 1050  :wink:
 
Super Jura said:
Poznati ga je imao do nedavno, ali je našao novu ženu koja ne vozi, pa je morao kupiti Explorer 1200  :LOL:

Bio je jako zadovoljan sa 1050  :wink:
samo da nema tih jebenih 50 ccm viska zbog nasih troskova rege i osiguranja  :?
 
Nece jos dugo ovaj nacin obracuna biti na snazi, to je jos iz vremena Srboslavije, u EU se primjenjuje obracun po KS, koliko imas KS toliko placas osiguranje, i bonusi idu do 30%, a ne kao kod nas samo do 50%.
 
crni konjanik said:
Nece jos dugo ovaj nacin obracuna biti na snazi, to je jos iz vremena Srboslavije, u EU se primjenjuje obracun po KS, koliko imas KS toliko placas osiguranje, i bonusi idu do 30%, a ne kao kod nas samo do 50%.
ako se ne varam, svaka zemlja odreduje svoj nacin obracuna koji nema veze sa EU ...


a i ne kuzim ovo tvoje SAMO do 50% kod nas a u u EU DO 30%  :misli:
 
Krivo sam se izrazio što se tiće bonusa, moguće je dobiti bonus do 70%,( nakon puno godina bez prom.nesreće),  s time da novi vozači startaju sa 50% malusa u prvoj godini, dakle ako nešto košta 500EUR, moraju platiti 750EUR kao početnici. Nakon ulaska Česke u EU pale su drastično cijene svih vrsta auto osiguranja, tamo su derali slično kao kod nas, pojavila se konkurencija i cijene su pale za duplo i više. Što se tiće Hrvatske jako sam skeptičan, mi uzimamo izvana sve što ne valja, a ne što valja...živi bili pa vidjeli što će se dogoditi.