Tuono...podijelite svoja iskustva

Kao što vidite i na avataru, renomirana tvrtka(kao ova u kojoj ja radim 8)) ima uniforme za radnike, koje se sastoje i od kratkih hlača (hvala ti bože na dalmatinskoj klimi). E u tom grmu leži zeko, ja prvi imam full kožu čim se mičem van grada.
 
A tek u gradu i možeš naj....... na tuonu!  :misli: Jer motor po gradu radi čuda!  (y) A o ovome o klimi sam ti čisto zavidan!  :wink:
 
Ja sam se čudio zašto Tono ima amortizer volana a RSV nema, ali čim sam napravio đir po gradu sve mi je bilo jasno, s odignutim upravljačem, taj motor je non-stop bez kontakta prednjeg kotača i ceste čim dodaš gas.
 
Bagi said:
Pazi se kada ti je rezervar prazan a imaš suvozačicu,motor se propinje na ler gasu-inače moje mišljenje je da je to odličan motor! Sretno (y)

Mogu samo potvrditi ovo o praznom tanku i suvozacici. Kad se ta situacija poklopi moj Falco prestaje biti vozan. Ne smijes dodati gas. Tek kad ubacim u petu i to kad su okretaji mali, onda se smije dodati gas.


 
joke said:
Ja sam se čudio zašto Tono ima amortizer volana a RSV nema, ali čim sam napravio đir po gradu sve mi je bilo jasno, s odignutim upravljačem, taj motor je non-stop bez kontakta prednjeg kotača i ceste čim dodaš gas.

ma ja sam mislio koji će mu to kurac...dok 2. brzinu nisam rastegnuo a onda je bilo  :shock: