TWISTERI ZBOR - Kawasaki ER-5 generalni topic

Alo ekipa,dugo me nije bilo...životni problemi..no ebo to,ustajem iz pepela i pičim dalje..sređujem kawića lagano i ide na prodaju  :shock: ne mogu vjerovati ali eto.Vjerojatno će biti gsr600.Nego sam sad želio pitati..jel i vama kapi iz čepa od hladnjaka po cilindru??odkad imam motor mislim da sad kupujem već drugi čep ali ajde dobro.
 
Faber said:
Alo ekipa,dugo me nije bilo...životni problemi..no ebo to,ustajem iz pepela i pičim dalje..sređujem kawića lagano i ide na prodaju  :shock: ne mogu vjerovati ali eto.Vjerojatno će biti gsr600.Nego sam sad želio pitati..jel i vama kapi iz čepa od hladnjaka po cilindru??odkad imam motor mislim da sad kupujem već drugi čep ali ajde dobro.

Jesi siguran da je cep?ja sam isto mislio ali nije bio cep nego odu oni o-ringovi i na njima curi,imas ih par komada nije neki trosak ja sam ih sve mijenjao.
 
O ring na cemu tocno? Svako da je otisla guma ili na cepu ili tako nesto jer prska od tamo po cilindrima...nisam nista siguran.Svakako sam narucio pa cemo vidit sto je.
 
Evo tocno ova dva na dnu cijevi....
400% da su oni
02b17434c2c85b839cb861514b98eb2b.jpg


Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

 
Meni je pustao na ovom vecem ali na vrhu te cijevi.
Evo mozes pogledati ovdje sta trebas naruciti.

https://www.motorcyclespareparts.eu/en/kawasaki-parts/2004-er-5-motorcycles/radiator

Imam i cepova viska,ako si negdje blizu poklonim ti jedan.
 
Pozdrav ekipa, frend kupuje er-a pa ako znate da netko prodaje molio bih info, thnx.
 
Jel mozda kome poznat ovaj ER ?
 

Attachments

  • Screenshot_2018-10-08-06-16-13.png
    Screenshot_2018-10-08-06-16-13.png
    673.8 KB · Views: 136
Pa bome i je..i zao mi je..ali kad mi fali za drugi..sto cu :( jos pogotovo kad vidim da ima 31k km pa to se masina nije ni razradila 🙄
 
novi ER :mrgreen:..400ccm al vjerovatno bolje ide od starog :mrgreen:

 

Attachments

  • 2018-10-17-09_11_22-【Scoop】-Kawasakis-2019-New-Milan-Show-Presentation-Models-are-4-Models_-_-...png
    2018-10-17-09_11_22-【Scoop】-Kawasakis-2019-New-Milan-Show-Presentation-Models-are-4-Models_-_-...png
    561.7 KB · Views: 245
I tak od jucer i ja vlasnik jednog punoljetnog twistera, pa odmah pitanja 😁
  1 iz auspuha se na ler gasu cuje ko da imam kanarinca, lijepo po taktu, veli vlasnik da je to normalno
  2 postoji li mogucnost da su se i na te starije ugrađivali satovi s pokazivacem goriva, jer on ima a '98 je, i na njegovom uputstvu na Njemackom ima ista slika

Zasad to, slike za koji dan, jos je na prikolici jer moram na homologaciju
 
Hvala
Evo pronasao sam prvi problemčić.
Čistio jucer lanac od masti, jer ga Janez mazao izgleda nekom masti, i ustanovio da ona guma ispod lancanika ima lufta.
Čitajuci temu dosao sam do 80-e strane, pa nisam nigdje pronasao gdje je najbolje nabaviti dijelove ?