Uber VFR 750 F 1986 by Merlin

Status
Not open for further replies.
sjecam se jedne ovakve u Osijeku kad je cova dotjero novu glanc..:mrgreen:..koja je to tad bila makina 8)

ona marama nazad pod hitno u smece..strumf je Ok :mrgreen:,nosac kofera bi mogo i bolji bit al slaze se zasad uz maramu :mrgreen:,Harisove rucke su meni ok al yzf natpis na vfr neide.. to znaci dole prvom prilikom. Onaj snop kljuceva ce ti razvalit kontakt bravu a i dodatno izgrebat trokut..auspuhe bi trebo ocistit i ponovo prefarbat..ili ostavi ovako pojesce ih korozija uskoro svakako :mrgreen:
 
gastajbarter said:
sjecam se jedne ovakve u Osijeku kad je cova dotjero novu glanc..:mrgreen:..koja je to tad bila makina 8)

ona marama nazad pod hitno u smece..strumf je Ok :mrgreen:,nosac kofera bi mogo i bolji bit al slaze se zasad uz maramu :mrgreen:,Harisove rucke su meni ok al yzf natpis na vfr neide.. to znaci dole prvom prilikom. Onaj snop kljuceva ce ti razvalit kontakt bravu a i dodatno izgrebat trokut..auspuhe bi trebo ocistit i ponovo prefarbat..ili ostavi ovako pojesce ih korozija uskoro svakako :mrgreen:
gast k doktoru  :misli: na ručkama piše VFR  :wink:
 
a viđe labudce... :mrgreen:

kako je merlin gleda...samo ne kužim je to tuga ili zaljubljenost :LOL: :LOL: :LOL:
 
jel se smije i nesto protiv rec ili se svi moramo divit ?  :misli:
 
samo ja smijem reč protiv  :jesus: stara kanta  :mrgreen:
 
eto napokon da vidimo i tvoj motor,a sta reci,honda i to jos iz najbolje godine motora :mrgreen:

odlican motor i drago mi je da si ju vratio (y)
 
merlin68 said:
točno zadnja felga od cbr 900 17 radi izgleda , bolji utezi i haris ručke ,
nadam se da čuvaš orginalne dijelove  :mrgreen:
 
RC46 said:
nisi ti znal i neznaš niš  :jesus: imaš u temi vfr sve objašnjeno a interceptor nema veze ni sa tržištem ni sa 700cc to je limited edition sa 115ks rađern isključivo u AUS. sa agregat od RC30 bla bala bla ima u temi vfr sve nekoliko puta objašnjeno samo treba čitati  (y)

Bas dobro sto si me ti prosvijetlio jer bih inace u neznaju zivio.... :mrgreen: :mrgreen:
 
honde VFR su ko vino, sto su starije to su bolje, masina se tek razradi sa 100.000km  :)
 
uber dobil novi lanac i lančanike ,bagster stigao ,još nove ručke čekam ,sve u svemu polako se dotjeruje , :LOL:
 
merlin68 said:
uber dobil novi lanac i lančanike ,bagster stigao ,još nove ručke čekam ,sve u svemu polako se dotjeruje , :LOL:

Jesi bar kupio one lijepe ruckice sa natpisom vfr ?
 
Vidio je u živo...
na slikama izgleda još ljepše  :mrgreen:
Šala mala,fin motor  (y)
 
merlin68 said:
uber dobil novi lanac i lančanike ,bagster stigao ,još nove ručke čekam ,sve u svemu polako se dotjeruje , :LOL:
kao što si i naveo u drugoj temi.....vidi se da sad više paziš na sigurnost,ovjes,......Berač te pošteno splašio ;)
:mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.