Ugradnja plinske instalacije

Passat 4.0 W8 (plin)
Mercedes ML320 (plin)
Opel Omega B 3.2 (plin)
VW Transporter T4 2.5 5 cilindara (plin)

U svim autima je plin, tako će i ostat.. Servisiraj-peri-deri  :LOL: :LOL:
Godinama je plin u tim autima i voze se nenormalno puno, nema nikakvih problema.  (y)

Isplatili su se više puta  :LOL:
 
evo akcija za ugradnju auto plina, ne čini se loše

https://www.ina.hr/o-kompaniji/vijesti-160/mislite-stedljivo-i-zeleno-putujte-s-ina-autoplinom/22181
 
u godinu dana s retardiranim accordom 30 tkm, po nekoj prostoj računici se isplatio dva puta (y)
 
Na ininim pumpama popust od 45lp/litri goriva tako da se isplati. Popis pumpi gdje se moze natociti sa popustom ima na linku

https://www.ina.hr/o-kompaniji/vijesti-160/kupnjom-autoplina-na-ini-stedite-jos-vise/22217?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=autoplin-2019-04&utm_content=1200x628
 
Evo da podijelim iskustvo
nedavno ugrađivao plin 2.0 6cly
odradio sve u Bihaću, ukupni trošak instalacija, put, klopa/cuga i atest 5500kn
isti takav Stag sustav u zg sa atestom 8500kn
ujutro se doveze auto i isti dan sve gotovo
moja preporuka
 
exfreerider said:
Evo da podijelim iskustvo
nedavno ugrađivao plin 2.0 6cly
odradio sve u Bihaću, ukupni trošak instalacija, put, klopa/cuga i atest 5500kn
isti takav Stag sustav u zg sa atestom 8500kn
ujutro se doveze auto i isti dan sve gotovo
moja preporuka
Vridi li taj bosanski atest u Hrvatskoj?
 
exfreerider said:
Evo da podijelim iskustvo
nedavno ugrađivao plin 2.0 6cly
odradio sve u Bihaću, ukupni trošak instalacija, put, klopa/cuga i atest 5500kn
isti takav Stag sustav u zg sa atestom 8500kn
ujutro se doveze auto i isti dan sve gotovo
moja preporuka
Kolega nedavno montira u Octaviu isto u Bihaću,cijena isto 5500 kn (proizvođač neman pojma koji) dok mi je par miseci prije brat ugradjiva u Hyundai na Murteru Landi Renzo za 6400 kn.Iskreno ta razlika od 900 kn se itekako vidi na instalaciji,čovik je bratu 3 dana slaga svaki detalj a ode je sve nabacano u par sati,poklopac motora ne ide nazad,cijevi strse na sve strane.Meni to ne liči ni na šta ali atest ima.Sad je pitanje garancija još tu,bratu je servis 20 km od kuće I ima 3 g. garancije.Mislin da to vridi ovih 900 kn razlike.Šura je ovu zimu stavlja BRC na Ford Focus u Slavonskom Brodu za 6000 kn,složeno tvornički ;)

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
maRRin 06 said:
Vridi li taj bosanski atest u Hrvatskoj?
Riješe HR papire za atest u HR

cadyo ja govorim o 6cly instalaciji nije ista cijena kao za 4cly ;)

meni je razlika bila čistih 3000kn tako da nije zanemarivo a sama ugradnja je odrađena dobro,boca umjesto rezervnoga kotaća i toćnenje pored benzinskoga a ne vani negdje
 
exfreerider said:
Riješe HR papire za atest u HR

cadyo ja govorim o 6cly instalaciji nije ista cijena kao za 4cly ;)

meni je razlika bila čistih 3000kn tako da nije zanemarivo a sama ugradnja je odrađena dobro,boca umjesto rezervnoga kotaća i toćnenje pored benzinskoga a ne vani negdje
Skuzija san nakon sta san posta,eto kolegi je iste pare izbija za 4 cilindra :)
Znan da je papire rijesija najnormalnije ali mi se nikako ne sviđa izgled instalacije niti on zna koju marku plina mu je ugradija :(

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
+marek+ said:
Zajeb, s vremenom bude tu lim prohrđao i počeo trunuti :wink:
Nisam primjetio na prijašnjim autima koje sam imao, vjerovatno puno znaći i kako se napravi jbga

 
Pocela..

https://www.ina.hr/o-kompaniji/vijesti-160/nema-zime-s-inaautoplinom/22676?gclid=CjwKCAjwxOvsBRAjEiwAuY7L8ttk8e9e4dvRH0XezfTczO4pg2Xsea_IPZmwCMuelK1jRnSDMApbJxoCZ0QQAvD_BwE
 
taman ce dobro doć :)
 

Attachments

  • 74205786_1384695571688008_2626153608495759360_n.jpg
    74205786_1384695571688008_2626153608495759360_n.jpg
    43 KB · Views: 112
dani si to ti ili ti je to brat blizanac??
vrati se u prvi razred osnovne i traži učitelje da te stave po prilagođenom programu (y)
 
dobio 2000kn goriva i tankam na ini di je 45lipa manje po litri do kraja godine

cca 120-130kn plina bude dosta za 400km znaci cca 8l potrosnja mozda i manje na otvorenoj cesti


 
+marek+ said:
Zajeb, s vremenom bude tu lim prohrđao i počeo trunuti :wink:
ne nužno... kod mene je već 8 godina na Accordu tako, auto je stalno vani i nema hrđe...