USD vilica na FZ6

...vilica je vec bila pripasana, ali sam stavljal konusne lezajeve i odlucio sve poslikati i otvoriti temu buduci je u zadnje vrijeme bilo dosta tema i rasprava vezanih na Usd vilice.
 
Iznenadilo me zateceno stanje na orig. lezajevima.
Neznam kolko se vidi na slici - donji je bio prilicno hrdav, razlog je voda koja se zadrzava u rami  :palacdolje:
 
Da malo opisem sam tjek pripasivanja i probleme na koje sam nailazio.  :misli:
Prvi problem je bio prekratki trn, R1 ima nesto kraci, ... zatim je usljedilo pripasivanje brave,
koja je kod FZ-a nesto udaljenija i postavljena nize u odnosu one na R1 ( vidi se na slici).
Neke stvari tipa prednje osovine su me iznenadile, identicne su kod oba motora i prednji kotac pase origigi,
jedino je trebalo klijesta pomaknuti za 2 mm prema centru.
 
Jos nekoliko slika na kojima se vidi boja na koju sam posebno ponosan (farbanje je odradio Mac)
 
Mozda bolesno i glupo zvuci, ali dobro da si opal :D

Bas mu lijepo stoje te viljuske!!! (y)
 
još stavi ralicu i krilca na kiler i to je to ako te to zanima javi jel bi onda motor izgledao super
 
BARNI said:
još stavi ralicu i krilca na kiler i to je to ako te to zanima javi jel bi onda motor izgledao super

Krilca ne, ali ralica me svakak zanima, mozes poslat cijenu na PP.
Hvala
 
BARNI said:
još stavi ralicu i krilca na kiler i to je to ako te to zanima javi jel bi onda motor izgledao super

Kako hvataš krilca na kiler?
Ja imao 6 mjeseci doma krilca i na kraju ih izbušio i zabio na mašinu  :D
 
Fazerice na kileru imaju zastitu pa se iskoriste originalne pozicije za pricvrscivanje. Kao da su mislili na stavljanje krilca, nema kemije, samo dva sarafa. 8)
 
stankovukovic said:
...vilica je vec bila pripasana, ali sam stavljal konusne lezajeve...

..stvarno si brz (y) zajedno naručili ležajeve, tvoj motor na kupu a moji još ni došli nisu :misli:
zašto nisi gornji trokut pofarbal/eloxiral sad kad si ga već rastavljal? ..ili si to ostavil za godišnji :mrgreen:
 
O tome sam i sam razmišljao.. Stvarno joj dobro stoje.  (y) Ćim zatopli dolazim vidit.  :mrgreen:
 
grgaSH said:
..stvarno si brz (y) zajedno naručili ležajeve, tvoj motor na kupu a moji još ni došli nisu :misli:
zašto nisi gornji trokut pofarbal/eloxiral sad kad si ga već rastavljal? ..ili si to ostavil za godišnji :mrgreen:

Na trokut ide jos prsten, treba ga navariti, to bude u proljece  :)