Usporedba novih "sport" maksi skutera 2012.

Prvo mjesto po vama odnosi:

  • Tmax 530

    Votes: 17 26.6%
  • C600

    Votes: 8 12.5%
  • Integra 700

    Votes: 11 17.2%
  • SRV 850

    Votes: 28 43.8%

  • Total voters
    64
Chorbakis said:
Ako je po Jokinom Integra motor, jer to znači da je najbliže Integri  :jesus: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
uopce ne zelim raspravljati o tim integrama i slicnim pizdarijama :LOL: ili motor ili skuter
 
malaga said:
uopce ne zelim raspravljati o tim integrama i slicnim pizdarijama :LOL: ili motor ili skuter

Ma i to što kažeš, kakav T-max...šta je to? Malo bi bio skuter, malo motor ili kak se kaže u narodu "jebala bi se, a da ne uđe"  :LOL:
 
Chorbakis said:
Ma i to što kažeš, kakav T-max...šta je to? Malo bi bio skuter, malo motor ili kak se kaže u narodu "jebala bi se, a da ne uđe"  :LOL:
ne ne,krivo si skuzio,to se odnosi na integru,manu i te gluposti
 
malaga said:
ne ne,krivo si skuzio,to se odnosi na integru,manu i te gluposti

Ok, odustajem...znači Integra je i skuter i motor, a T-max je samo skuter koji želi biti motor  :jesus: :jesus:  :LOL: :LOL:
 
Chorbakis said:
Ako je po tvome NC700X više skuter od Integre, zbog toga što ima veći prtljažni prostor, onda je i X10, po tvome, više skuter od T-max-a.  :misli: :mrgreen:

Rekoh u prethodnom postu da tu nitko ne kuži ništa
 
Mario T said:
Bilo bi najbolje da vise nista ne pisemo ;D

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk 2

Pa što misliš, zašto ja gotovo ništa više ovdje ne pišem  :misli:
 
sve su to prometala koja služe za prijevoz ljudi i raznih objekata od točke A do točke B...najbitnije je da je vlasnik zadovoljan i da ga njegov skuter (ili motor) sigurno dovede na željenu poziciju...sve ostalo je legenda :police:
 
Chorbakis said:
Ok, odustajem...znači Integra je i skuter i motor, a T-max je samo skuter koji želi biti motor  :jesus: :jesus:  :LOL: :LOL:
ne,integra,mana i tako ta vozila su po meni nista,a T-King je skuter koji se vozi bolje od dosta motora
 
malaga said:
ne,integra,mana i tako ta vozila su po meni nista,a T-King je skuter koji se vozi bolje od dosta motora

od kojih motora..Jawa i MZa :mrgreen:, svaki motor od 500ccm ce ga oderat ko beba zvecku,a to sto naletis na cesti na nekog kome nije do trka to je druga stvar..tako sam i ja neki dan odero 530 sa leo vincijem sa Ninjom 250..ostade cojk pretvori se u tackicu u retovizoru :mrgreen:
 
gastajbarter said:
od kojih motora..Jawa i MZa :mrgreen:, svaki motor od 500ccm ce ga oderat ko beba zvecku,a to sto naletis na cesti na nekog kome nije do trka to je druga stvar..tako sam i ja neki dan odero 530 sa leo vincijem sa Ninjom 250..ostade cojk pretvori se u tackicu u retovizoru :mrgreen:
govorimo o ovjesu,znaci o voznji po zavojima...nemoj mi molim te spominjat ninju 250,taj "motor" ima gori ovjes od moje yamahe stare 26 godina :LOL:
 
malaga said:
ne,integra,mana i tako ta vozila su po meni nista,a T-King je skuter koji se vozi bolje od dosta motora

još uvijek mi nisi odgovorio koliko si kilometara napravio sa tmaxom kad toliko samouvjereno daješ izjave  :mrgreen:
 
dannyghost said:
još uvijek mi nisi odgovorio koliko si kilometara napravio sa tmaxom kad toliko samouvjereno daješ izjave  :mrgreen:
odgovorio sam,ali ti ne pratis...nisam vozio T-Kinga,ali razni testovi sve govore
 
malaga said:
odgovorio sam,ali ti ne pratis...nisam vozio T-Kinga,ali razni testovi sve govore
Pisalo je i na bukvi...
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Bullet1275 said:
:mrgreen: :mrgreen:
koliko t maxa diže u nebo, pomislio bi da ga je sastavlja u najmanju ruku, a ne da je pročita na internetu :mrgreen:
jel bi ti morao probat angelinu jolie da bi znao da valja? :LOL: