Usporedba novih "sport" maksi skutera 2012.

Prvo mjesto po vama odnosi:

  • Tmax 530

    Votes: 17 26.6%
  • C600

    Votes: 8 12.5%
  • Integra 700

    Votes: 11 17.2%
  • SRV 850

    Votes: 28 43.8%

  • Total voters
    64
Najzanimljivije je da svi imaju favorita sa milion argumenata a na kraju da idu sa parama kupiti svi bi uzeli onog 'najslabijeg'
 
Meni je ta integra skroz promašen koncept. Skuter koji nema variomat ni prostor pod sicom, onda bi uzeo cbf ili hornet.
 
Sinoć pričam sa jednim(drugim btw.) vlasnikom Integre u Hrvata, i kaže da više mjesta (stane integralna kaciga) ima kod X modela iste serije, koji btw također ima automatsku getribu.
Još kaže da ga je kupio jer ih malo ima, i da ga u otvorenoj obući gotovo nije moguče vozit zbog strujanja zraka oko getribe u ovim toplim danima.
 
Mario T said:
Dodjes jedan vikend u Split,kod mene,fino cu te najist,napit i provest malo da vidis splitsko stanje uma

Sent from 1000RR u brisucem letu
Moš i mene naist i napit:D8)

Joke koliko je velik taj vlasnik integre.
Jese na njoj uopće mogu ispruzit noge ili se sidi ka na beverliju

Send from my Mobitelnik
 
seki22 said:
Moš i mene naist i napit:D8)

Joke koliko je velik taj vlasnik integre.
Jese na njoj uopće mogu ispruzit noge ili se sidi ka na beverliju

Send from my Mobitelnik

Nije odviše visok, ali je krupnije građe, rekao bih nekih 180 cm da ima.
Slike položaja nogu imaš u linku u prvom postu, samo listaj
 
uvatili se toga prostora u integre ka pijani plota :jesus:
ka prvo u tmaxa stane ispod sica litra mlika i po kila kruva više, pa ako radi toga kupujete maxa neka van bude
ka drugo samo oni preko 190 su nešto govorili o blizini kolina plastikama, a i oni su se lipo vozili bez diranja

troši najmanje, najmanja cijena sa svime u opremi, izuzetno vozan, sekvencijalni mjenjač...jeli treba još šta :LOL:
plaći baby
 
Sad san tek vidija da Aprilia ima 280kg. Ka ta stro fa.
Nije mi jasan položaj vjetrobrana na BMW-u... Koja mu je svrha? Odrubljivanje glave prilikom sudara...??


©
 
ako povučemo paralelu sa američanskim muscle cars...onda je jasno zakaj SRV nije toliko agilan u startu, ima gomilu konja i priličnu težinu.. ko da voziš stari Charger R/T sa 400 KS a ide sporije od Ferrarija a netko se čudi.

Honda bi mogla biti dobar izbor za budućnost , nisu badave razvili takav prijenos ,kada već postoji isprobani variomatski..
vjerujem da će nakon povratnih informacija sa tržišta i sami rješiti da se malo poveća prostor ispod sjedala.

 
Ma SRV je putno govedo za maximalni užitak...
Svi ovi podaci o ubrzanjima su zanimljivi,ali bi bilo zanimljivo vidjeti iste podatke ali npr. za opterecenost motora vozacem i suvozecem!!
 
srv je baš ka muscle cars
meni je on uzbudljiv, jedino mi nije baš racionalan
uzbudljiv je jer ga nemože baš svatko iskoristit kako triba, treba se znat borit
od pritiska lice ti rastiže kad si u brzini, a uzbrdo nizbrdo iliravno sve isto, a kad sedeš još nekogaiza ka dai nisi
i onda netko priča pizdarije i omalovažava
normalno ima svojih minusa ali u pluseva
tko što voli nek izvoli
 
aprilliaaa said:
srv je baš ka muscle cars
meni je on uzbudljiv, jedino mi nije baš racionalan
uzbudljiv je jer ga nemože baš svatko iskoristit kako triba, treba se znat borit
od pritiska lice ti rastiže kad si u brzini, a uzbrdo nizbrdo iliravno sve isto, a kad sedeš još nekogaiza ka dai nisi
i onda netko priča pizdarije i omalovažava
normalno ima svojih minusa ali u pluseva
tko što voli nek izvoli
Potpis ko kuca!
 
SRV je dobija najviše glasova pa neka ga pokupuju ti šta su glasovali za njega da mu poprave prosjek u stvarnom životu. :misli: :mrgreen:
 
milanche said:
BaDly kad si u Novome da ugasis požar i popijemo cugu?

Vidim da si ti već zgasil požar....jbg.....kad imaš prostora ispod sica za tank sa vodom.... :jesus: :jesus: :jesus:
Nema niš od mora, vožnje i novog ove godine....u ZG-u sam cijelo ljeto.....možda tek krajem 9. ili početak 10. mjeseca dođem dolje, ali sa autom jer ak bu sve ok dolazi nas troje.....a na SW-u ima mjesta za troje, ali nije regan za troje...pa bolje ne...  :LOL: :LOL:

aprilliaaa said:
uvatili se toga prostora u integre ka pijani plota :jesus:

A kaj se ti čudiš...pa to je jedina mana tog skutera pa ju naravno konkurencija mora isticat...  :misli:
 
a meni je najzanimljivije kad vlasnici T-Kinga kao brane gp/srv :LOL: pa sta ga niste kupili ako vam je tak dobar..

necu reci o kome se radi.....pozdrav milanche :mrgreen:
 
malaga said:
a meni je najzanimljivije kad vlasnici T-Kinga kao brane gp/srv :LOL: pa sta ga niste kupili ako vam je tak dobar..

necu reci o kome se radi.....pozdrav milanche :mrgreen:
Aj reci mi di se to jos Tmax dobro prodaje u Hrvatskoj osim u Splitu
 
Mario T said:
Aj reci mi di se to jos Tmax dobro prodaje u Hrvatskoj osim u Splitu
boli me ku*** di se koliko cega prodalo,meni je T-King broj jedan (y) a reci ti meni koliko se prodalo gp-a/srv-a i to sve skupa :mrgreen:
 
malaga said:
boli me ku*** di se koliko cega prodalo,meni je T-King broj jedan (y) a reci ti meni koliko se prodalo gp-a/srv-a i to sve skupa :mrgreen:
onda neznan sta cekas pravac u Joke i 85-90tkn i tvoj je