V8 Powered Boss Hoss Cycles

Ja bih ga volio "take for a spin", jer me čisto zanima kako je to imati circa 400 KS među nogama i kakav je to osjećaj kad ideš 100 na sat, daš gas do ibera, a on počne palit gumu. E, to mora da je nešto posebno.
 
Ja uvik kažen da konja (PS) nije nikad previše samo ih triba znat upotrebit .Problem je ,gdje  i kad.A za provat ,baš bi ga volija provat da osjetin te NM.
 
Ok, nisam neki ljubitelj amera i njihovog stila, ali pljuvati po ovom motociklu samo zato što je drukčiji u pravcu koji većini nije po mjeri je besmisleno. Također većina koji ovdje pluju po Boss Hoss-u "sline" za nekakvim R-om koji od ove godine ima 3 konja više nego prošle, i dolazi u novim "živopisnim" bojama, koliko je onih koji nikad nisu vidjeli grobnik pa ni bilo kakvu stazu, a na motociklu imaju akrapovića, karbonske oklope, trkaće kočnice i "set naljepnica" što sve skupa digne cijenu takvog motora na debelo preko 20.000€!!!

E, da, skoro sam zaboravio, što je sa Honda Valkyrie Rune, Yamaha MT01... sve odreda ameri....  :misli:
 
D_moll said:
Ok, nisam neki ljubitelj amera i njihovog stila, ali pljuvati po ovom motociklu samo zato što je drukčiji u pravcu koji većini nije po mjeri je besmisleno. Također većina koji ovdje pluju po Boss Hoss-u "sline" za nekakvim R-om koji od ove godine ima 3 konja više nego prošle, i dolazi u novim "živopisnim" bojama, koliko je onih koji nikad nisu vidjeli grobnik pa ni bilo kakvu stazu, a na motociklu imaju akrapovića, karbonske oklope, trkaće kočnice i "set naljepnica" što sve skupa digne cijenu takvog motora na debelo preko 20.000€!!!

E, da, skoro sam zaboravio, što je sa Honda Valkyrie Rune, Yamaha MT01... sve odreda ameri....  :misli:

(y) (y) (y) (y) (y)
 
D_moll said:
Ok, nisam neki ljubitelj amera i njihovog stila, ali pljuvati po ovom motociklu samo zato što je drukčiji u pravcu koji većini nije po mjeri je besmisleno. Također većina koji ovdje pluju po Boss Hoss-u "sline" za nekakvim R-om koji od ove godine ima 3 konja više nego prošle, i dolazi u novim "živopisnim" bojama, koliko je onih koji nikad nisu vidjeli grobnik pa ni bilo kakvu stazu, a na motociklu imaju akrapovića, karbonske oklope, trkaće kočnice i "set naljepnica" što sve skupa digne cijenu takvog motora na debelo preko 20.000€!!!

E, da, skoro sam zaboravio, što je sa Honda Valkyrie Rune, Yamaha MT01... sve odreda ameri....  :misli:
No hvala bogu da se je našao netko tko vidi malo i dalje od vlastitog nosa.  (y) (y) (y)    Objasniti nekome tko ima 20-25 godina da postoji i nešto drugo osim R motora je nemoguća misija i nema tog boga ni majke božje koja će u takvu užarenu glavu uspijeti nasipati i nešto drugo. (y)
 
Krypton, ne pričaj svašta. Ja imam 21 i mislim da je idiotizam kupit R i vozit ga uglavnom na cesti (ili ne daj Bože od kafane do kafane), tj. u potpunosti. Besmisleno!
 
don_carlos_007 said:
Krypton, ne pričaj svašta. Ja imam 21 i mislim da je idiotizam kupit R i vozit ga uglavnom na cesti (ili ne daj Bože od kafane do kafane), tj. u potpunosti. Besmisleno!
Moraš malo bolje čitati. Ja nisam reko da su sve užarene. Ima ih : užarenih, vrućih, lagano zagrijanih, a tu i tam se nađe i koja hladna. Paleta je ipak šira. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:  No... dobro. Malo šale nikad ne škodi, ali p...zdim kad netko daje radikalni sud o nećem o ćemu nema pojma u stilu to je smeće, to je govno i slični epiteti.  Boss Hoss je u najmanju ruku jako zanimljiv motor i napravile su ga sigurno neusporedivo pametnije glave od ovih što tako pišu o njemu.