Velika Svjetska Putovanja

Riker said:
Jučer bijaše prvi dan da sam ga cijelog proveo na sicu od bajka i tamo negdje pred kraj dana umislio sam wow pa ja sam sad postao veliki svjetski putnik i tako odlučih otvorit temu o tome

E da. Davno je ovo bilo. Inače ovih dana je moja godišnjica, to jest, polugodišnjica bajkeritze. Prošlo je šest mjeseci od kad sam zasjeo iksaču, premda se meni nekako čini da je to prošlo puno više vremena, da to traje dosta duže. No, nije. Sad malo listam ovu temu i sav sam nešto sjetan, emo čak.

Ne znam kako da sad rezimiram taj period, nije bilo nekih ludih i nezaboravnih epic mega dogodovština, bilo je samo puno dobre zeze, neke nove ekipe, nekih novih mjesta i starih mjesta iz novog kuta, i tako. Ovaj put umjesto slika, evo video u kojem su ti neki meni dragi trenuci, uz prikladno emo muziku za ovaj pomalo dirljiv trenutak u mom životu, pa bi ja sad malo i zaplakao ako mogu, a vi pogledajte kako je to bilo, u HD-u i full screenu naravno, full top max.

https://youtu.be/Q-YPFFqARME
 
Video Klip ti je na nivou, nadaren si svaka ti dala.
Ti stvarno volis svoj motor, odvojis vrijeme za voznju i pisanje.
Koliko si km napravio u tih  six months?
Jako pohvalno.  :piva:
 
Svaka čast, odličan video, tekstovi uvijek super.
U kojem programu radiš?
 
Fala  (y)

Video nasjekao u Premieru, Pero stari drug, ne volim o kilometraži jer nekako mi to hladno zvuči svede motor na neki prosti faktor, ali - 16 i kusur.
 
Ti nisi od onih kafe rejsera, kojima njihov "najbolji motor što postoji" služi samo do birtije.
Ti svoga ne šparaš, tako i treba.
I ja bi toliko km radio da je klima ka doli.
 
(y) (y) (y) ... jako lijepo rista
 
Nisam sjeo na bajk ima već 20 dana, a vrijeme bilo lijepo, a ja imao vremena, ali šta ja znam, čamotinja neka, nije mi se dalo. Nebitno, uglavnom, u ponedjeljak bio trackday na Grobniku, pa sam malo prođirao bajk do gore. Trackday je bio super zeka peka itd, osim jbg tih padova koji su se dogodili, al dobro nije bilo prave štete osim one duševne, a za to ćemo lako.

Pokušao sam sa fotićem doć do onog prvog zavoja nakon ciljne ali kako su talijani zakupili pravo uopće na posjedovanje fotoaparata u PGŽ, dobio sam okret pa sam morao tražit lokaciu B, našao ju usred neke šume, tamo kod onog usamljenog kafića na kraju parkinga pa još dalje okolo zavoja. Srećom za mene, ima nekoliko ovećih rupa u ogradi kroz koje sam mogo turit fotić. Možda su to te iste rupe kroz koje srne vježbaju na Grobniku. Uglavnom, bilo je fora proveden dan pa pogledajte kako je to bilo;

IMLFYAf.jpg


brLxoHt.jpg


kTnjZlI.jpg


0dtH8a4.jpg


eh5sOdV.jpg

Gužva!

VNv9KKG.jpg


K67PhOi.jpg


x58GnLX.jpg


QSDAojK.jpg


Čak i laik poput mene mogao je na oči vidjet da tempo ovog tu momka je baš znakovito brži od ostatka. Kasnije sam skužio ko je ovo, jbg ne pratim ali mogao bi početi  :mrgreen:

grQT3qK.jpg


B7CTiVM.jpg


Taman krenuo natrag iz šume i vidim mašu zastave, šta je bilo, eto. Sitže Ben Hur.

Z7gJ5Vv.jpg


RWLFciq.jpg

Stribor je ostao braniti boje geocities.motori.co.yu

AIeIkjD.jpg


wtRXHXk.jpg


7aaD9ZL.jpg


5IVYwF2.jpg


JqNlqOv.jpg


Vz9eG6Z.jpg

Jbt...

TI81NEa.jpg


VsZvuB6.jpg


2Zq82rU.jpg


1lJn3Qf.jpg


LClbn85.jpg

Opet gužva!

E9kmlDw.jpg

Opet Ben Hur kreće...

LMfb2Ms.jpg


j30icT4.jpg


zXIWeAY.jpg

Ovaj je isto bio ekstra brz koliko su moje stručne oči mogle procjenit. Bilo je još jedno 2-3 koji su odskakali svojim warp skokovima od izlaska iz jednog do ulaska u drugi zavoj.

I eto, na kraju bizarnog dana, otišlo se na stazu tražit video opremu, usput se našlo svakakvih aftermarket djelova koji vrijede puno i mogo bi uzet veliku lovu jer su race spec.

i6iLvrq.jpg
 
Hahahahaha!!!

Vrh!!!

Kad nastupaš u Splitu?

:mrgreen:



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Imam neke planeve, moram obić jug dok nema previše (ili uopće :mrgreen:) turista.

E bonus, jbt, stoppie je postao veliki predmet internacionalne debate, velika senzacija, veliki WOW bi ja rekao, vidim upravo ga LAJKO znači praktički izrazio svoje virtualno divljenje veliki svjetski pilota Nelson Piquet Junior.

OuAoHi7.jpg


https://www.instagram.com/piquetjr/

Bvutalno! Šta je slijedeće  :shock:
 
Dobar stoppie (y)
 
Kako je dobro
Vidjeti te opet
Nagnuti lakat
Na okuku pored stijena
Kao nekad,
Otvaranje nježno
Za ona dobra dobra dobra
UD8A vremena.


To je treštalo sa razglasa u Carlitosu kad sam se pojavio nakon više-mjesečne pauze. Kako je lijep dan bio, baš ono, jedan od onih dana. Ono, uvjeti top, našo doma neke navlakuše šta sam stavljao preko noge za vozit biciklu zimi, navuko preko ruke, stego, klima uređaj, sunce piči, nebo plavo, mjesec viri, cesta prazna, ma ono. FULLTOPMAX.

A znao sam da je dobra ideja na đir čim sam krenuo, čim se predamnom stvorila jedna jedina, ultimativna, automobil koji nadilazi prostor i vrijeme, automobil koji će vratiti italijansku ekonomiju na staru slavu, kad su dominirali tržište moćnih, zastrašujućih sedana, kada su autostradama jezdile Alfe 75 V6 AMERIKA.

:shock: :shock: :shock:

w8nQMKz.jpg


Ma che spetacolo, che volante! Bella! Grandioso automobilo talianissimo!

g8aofCp.jpg


Na prvom kilometru, kod prvog totema, provjerio sam da li je markacija ispravna...i još uvijek jest. Baš je lijepo napravit taj đir nakon kraće apstinencije, premda sam malo zabrinut, nekako mi se čini da se na UD8A-i rade nekakvi veliki manevri, kaže mi čika na tankšteli kod Jablanca da se radi vodovod...progres će uništiti taj miran kraj, a šta reći. Gušterne nisu prihvatljive u današnje vrijeme. Ima i par friških zakrpa, uglavnom svako malo neke radne akcije, UD8A je u radovima na razne načine.

Kad sam velikim brzinama došao u Karlobag, kakav šus, nigdje nikog, nigdje pasa, čak ni kad sam prvi put prošao kroz Karlobag, tamo na proljeće, bilo je par motorića i neki turisti. Danas, top smiraj. Odlično.

2yS706Z.jpg


MGpQcOU.jpg


Mačke ko i uvijek padaju na motoriste na vozače motora na ljude koji posjeduju motocikal.

Neki od radova;

CzzHw9l.jpg


VJv1Zzt.jpg


mT1woTO.jpg


UTaGHPF.jpg


Bila je i neka šundracija, pito sam ča je bilo, rekli su niš - valjda je sve ok.

U1dwLEq.jpg


znbdhdW.jpg


I to je to jbg dan je gotov vožnja isto ali putovanja nisu.

iCrvfDn.jpg