Veliki auto - moto spektakl

cobRRa

New member
U Zagrebu će se od 17. do 19. rujna u Areni održati prvi Auto Motor Show. Ova manifestacija u Hrvatsku dovodi trenutačno najtraženije svjetske atrakcije iz područja automobilizma i motociklizma, a sam spektakl otvorit će nekada jedan od najboljih vozača Formule 1 Giancarlo Fisichella koji je i međunarodni promotor ovog događaja.

U trodnevnoj manifestaciji na prostoru uokolo i uz zagrebačku Arenu, Auto Motor Show Zagreb posjetiteljima će predstaviti najaktrativnije automobilske utrke, vožnje svjetskih vozača akrobatskog motociklizma, demonstracije i show kaskadera, vožnje helikopterima i mnogo drugog.

Show dallo Stretto osam sati dnevno izvodit će akrobacije, MUP će tijekom sva tri dana predavati o sigurnosti na cesti. Nedjelja će biti obiteljski dan s brojnim sadržajima za djecu, poput nastupa dječjih zborova i slično. Prvog dana uvečer nastupit će "Colonia".

U organizaciju zagrebačkog Auto Motor Shova uključeni su i Grad Zagreb i Ministarstvo unutarnjih poslova koji će građanima ponuditi edukaciju u prometu. Policija će ipak tijekom manifestacije biti atraktivna i zabavna, pa će tako posebne policijske snage izvesti desant iz helihoptera, pokazat će najmodernija vozila koja koriste u nadzoru prometa za automobile i motore.

Formula 1 trebala bi biti vrhunac ovog spektakla, a od ostalih atrakcija treba istaknuti probijanje zidova kamijonima, vratolomije motociklima i prevrtanje automobila.
 
.....  je..o ma..ku i sve to u vašoj areni , pa kolika je čovče !!
 
za mnoge je zagreb jedna velika arena, za mene skoro pa da vise i ne postoji, no to sad nije tema.

toecutter... manifestacija ce se odvijat i na prostoru uokolo i uz arenu i u nutra.
 
:mrgreen:...a ja sam se već razmišljao kako će sad helikopter unutra itd... :LOL:
Pustimo šalu na stranu, izgleda mi kao odlična stvar , nadam se da ću uspjeti nazočiti barem jednom od spektakla (y)
 
  2.MOTO SPEED FESTIVAL 

Otvoreno PRVENSTVO HRVATSKE
za OLD TIMER motocikle
Internacionalni Cup grada Zagreba i Internacionalni  ( Moto Špica ) Cup
za CESTOVNE, OLD TIMER i SUPERMOTO  motocikle
MOTO FREE STYLE & Stunt Cup

Novi Marof, 18.09.10
karting staza Rauš
 
djora said:
   2.MOTO SPEED FESTIVAL 

Otvoreno PRVENSTVO HRVATSKE
za OLD TIMER motocikle
Internacionalni Cup grada Zagreba i Internacionalni  ( Moto Špica ) Cup
za CESTOVNE, OLD TIMER i SUPERMOTO  motocikle
MOTO FREE STYLE & Stunt Cup

Novi Marof, 18.09.10
karting staza Rauš
a kaj nije to odgodjeno:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,188237.0.html
 
cobRRa said:
za mnoge je zagreb jedna velika arena, za mene skoro pa da vise i ne postoji, no to sad nije tema.

toecutter... manifestacija ce se odvijat i na prostoru uokolo i uz arenu i u nutra.
ne da je arena,nego je cirkus Colorado.  :mrgreen:
 
runner180 said:
20 kuna...jel se može gdje vidjet program...

iako mislim da bum rađe išo u marof
majstore,ujutro se ide u Marof a popodne u arenu (y) :jesus:
 
idem s djecom u arenu pa makar i upad platilitili i to u nedjelju pa kaj bude nek bude
 
cobRRa said:
a nedjeljni obed? :mrgreen:
Bio i ostao isti - hebeš jelo  :mrgreen: muči me to što znam da mi nečeš nabaviti Vip-ložu ali oprostiću ti,onaj dan kad si
          me zvao nisam se javio jer sam spavao,frende pozdravi osim sebe znaš još koga,no sikiriki vidimo se brzo  (y)
 
Bio danas, i nemrem reći da sam se oduševio bilo čime. Umjesto cirkusa sa životinjama nekoć, došli digići sa svojom ergelom i malo to izganjali po Areni. Uglavnom driftanje do iznemoglosti...a ako platite 20kn, možete i vi napraviti krug-dva po Areni s nekim od tih digića u njihovim bembarama složenim za drift. Koliko sam skužio, nitko se ne drži programa koji je na plakatima i koji je stavljan u razno-raznim najavama. Tako da sam uspio čuti i Coloniu koju sam mislio izbjeći jer je bila najavljena za 20:30....a počeli su oko 16:00. A naravno, tu je bio i sveprisutni "modni mačak" s nekom paravan-plavušom, "tjelohraniteljem" i još jednim feminiziranim ko i on, tak da je jedino smiješno bilo gledat ekipu kak mijauče i kesi im se u facu dok se oni prešetavaju po Areni. Štandovi uokolo Arene...niš posebno. A jedini program van Arene je bilo driftanje domaćih dečki. Uglavnom sam snimao filmiće, ali evo i par sličica.