Veliki auto - moto spektakl

Kingman said:
Bio danas, i nemrem reći da sam se oduševio bilo čime.

ja nisam bio, pa se nisam ni mogao oduseviti (iako sam pretpostavio da je tamo tako...) Daj koji filmic.
;)
 
klesoo said:
ja nisam bio, pa se nisam ni mogao oduseviti (iako sam pretpostavio da je tamo tako...) Daj koji filmic.
;)
Moram uploadat pa ću stavit link kasnije. Odo sad na Bundek slušat Bad Mushroomse  (y) :wink:
 
ja sam bio...ali ništa me nije tak nekako impresioniralo.... na moto sajmovima vani bude i bolji show 8)
 
mraqi said:
ja sam bio...ali ništa me nije tak nekako impresioniralo.... na moto sajmovima vani bude i bolji show 8)

jel se uopce splati otic tam, il samo prek ograde blejis u neke aute, ima kaj pametno i po normalnim cijenama za kupit ?

il je bolje da nedelju provedem doma z familijom
 
sid said:
jel se uopce splati otic tam, il samo prek ograde blejis u neke aute, ima kaj pametno i po normalnim cijenama za kupit ?

il je bolje da nedelju provedem doma z familijom
ak ćeš uživat da te digić 1-2 kurga proveze u bemveu driftajući po areni.... ja kad sam bio tam su neki ferariji kružili... nisam vidio moto show...mislim upad je 20 kn... pa ono za ubit sat vremena ok...
nisam vidio cijeli šou a ovo što sam vidio je bilo bez veze... u veroni na sajmu je bio bolji šou nego ovo što sam vidio danas...

a kako ti sliniš na talijanske aute možeš otić pogledat tih par ferarija ali s tribine a oni su dolje...da ne bi misilo  :jesus:
 
da rezimiram,

gledas talijansku ljepotu

a voze te u svabskim kantama,

pa i nije nesto

 
svakako bi to trebalo ić pogledat (y)
 
sid said:
da rezimiram,

gledas talijansku ljepotu

a voze te u svabskim kantama,

pa i nije nesto
ma provezu se i koji krug s tim talijanskim ljepotanima...ali to samo da se čuje zvuk :mrgreen:
 
za zvuk imam CD s Ferrarijeve testne staze  :mrgreen:
 
Talijanski auti  :blahblah: :blahblah: " Cura može bit sa sela, ali auto mora bit iz Njemačke "
 
Shtica said:
Talijanski auti  :blahblah: :blahblah: " Cura može bit sa sela, ali auto mora bit iz Njemačke "

to obicno ide skupa,  :mrgreen:

a uz to cipele i odjelo po njemacko/austrijskoj modi  :LOL: :LOL: :LOL:
 
- baš sam htio doći, ali sad vidim da je ponekad dobro i samo pratiti forum  :LOL:


  ... i mislil sam si da to bude jadno  :palacdolje:



                                   - šteta
 
Shtica said:
Talijanski auti  :blahblah: :blahblah: " Cura može bit sa sela, ali auto mora bit iz Njemačke "
deda te još drži od jučer  :jesus:
sid said:
za zvuk imam CD s Ferrarijeve testne staze  :mrgreen:
ima i rampa za neki kroser i skakanje...ali vidio sam samo rampu a bilo ej predosadno da čekam :neznam: i bilo je dolje par traktorčića  :mrgreen:

a oko arene su štandovi....tamo sam vidio jedna zanimljiv brodić domaće proizvodnje od nekih 6,5m  :wink:
 
mraqi said:
deda te još drži od jučer  :jesus:ima i rampa za neki kroser i skakanje...ali vidio sam samo rampu a bilo ej predosadno da čekam :neznam: i bilo je dolje par traktorčića  :mrgreen:

a oko arene su štandovi....tamo sam vidio jedna zanimljiv brodić domaće proizvodnje od nekih 6,5m  :wink:

..neki žabar je skakao s kroserom taman kad sam došao, ali ga nisam uspio snimiti u letu...
 
koliko se isplati sada ic??... jer sam cuo da je nedjeljni program vise obiteljski... sto god to znacilo kad je u pitanju auto-moto stunt show... mozda stave djecju sjedalicu u kakav nabrijani autic  :LOL: :LOL:
 
gino_du said:
koliko se isplati sada ic??... jer sam cuo da je nedjeljni program vise obiteljski... sto god to znacilo kad je u pitanju auto-moto stunt show... mozda stave djecju sjedalicu u kakav nabrijani autic  :LOL: :LOL:

supruga trci ispred auta dok vozis