Veliki auto - moto spektakl

Mislim da klincima dosta ide na živce to urlanje,škripanje i miris spaljenih guma unutra u dvorani......bar su mi tak zgledali ti klinci jučer... :(
 
totalno neorganizirano i ispod ocekivanja svakog..
:palacdolje:
ne bih nista vise ni ocekivo za 20kn, ali te najave i prognoze kak ce
bit toko je bilo napuhano da je to strasno, a da ne govrim i price prek radia..

3sata si mogo gledat dva auta kak "driftaju" u krug po skliskom parketu (i manta iz 80 bi tak klizala se)
i ogroman red i kolona nadobudnih da ih se prodrifta..
a kak je to izgledalo sa tribina, nikog nije bilo briga.. ispalo je ko veliki cirkus, cak klasa ispod onog crazy car show koji
ja harao prije par godina.. eto, tolko od mene (y)
 
Mogao bih prepisati prethodni post. :misli:
Istina i Bog da nisam niti razmiškljal kaj bum videl jer sam išel radi klinca, ali onog bedaka kaj vodi show bi dal streljat :x
Nekaj je mrgljal u mikrofon, nisam niš kužil, onda 2 BMW-a driftaju , pa k'o fol neki obojani u NYPD boje voze na 2 kotača, oni na quadovima tak-tak, a onaj na motoru ( k'o fol neki stunt)  :palacdolje:
Ajd nemre se reć' da nije zvučna kulisa formule, onog zapakiranog kartinga i onih Ferarria odlična, ali jedino kaj mi je bilo fora je lik na kroseru i back flip  (y)
Za 2 banke upada, moglo se vidjeti 2 motora, 3 skutera, 1 barka, 2 glisera, 30-ak automobila, 0 hostesa , par onih kaj prodaju kokice i 4 BMW-a, 2 Ferarria, 1 kroser, 2 quada, 2 formule, 2 kartinga u oklopima.
Gle, nije loše, ali to ili nekaj jako slično je bilo prije par godina na parkingu iza Dinamovog stadiona.
Svaka čast ekipi koja je to organizirala, ali vratite nam  Velesajam da se mogu pentrat po motorima, zavlačit u aute, blejat u hostese...
 
tocno to..
taki show si mogo vidjet iza nekog trgovackog centra onih ekipa sto su putovale i radile cirkus i stunt..
jedino zbog ceg se meni isplatilo je ajmo rec, sto sam cuo zvuk ferarria i zvuk formule 3000 u zivo..
iako ne znam cem im je stajo f1 ograden i ne paljen, mozda je maketa, ili ja samo nisam bio u pravo vrijeme (y)
 
jučer sam vas upozorio.... vidite kak SID nije otišao mada su bile talijanske ljepotice tamo  8)
 
kosta said:
Mogao bih prepisati prethodni post. :misli:
Istina i Bog da nisam niti razmiškljal kaj bum videl jer sam išel radi klinca, ali onog bedaka kaj vodi show bi dal streljat :x
Nekaj je mrgljal u mikrofon, nisam niš kužil, onda 2 BMW-a driftaju , pa k'o fol neki obojani u NYPD boje voze na 2 kotača, oni na quadovima tak-tak, a onaj na motoru ( k'o fol neki stunt)  :palacdolje:
Ajd nemre se reć' da nije zvučna kulisa formule, onog zapakiranog kartinga i onih Ferarria odlična, ali jedino kaj mi je bilo fora je lik na kroseru i back flip  (y)
Za 2 banke upada, moglo se vidjeti 2 motora, 3 skutera, 1 barka, 2 glisera, 30-ak automobila, 0 hostesa , par onih kaj prodaju kokice i 4 BMW-a, 2 Ferarria, 1 kroser, 2 quada, 2 formule, 2 kartinga u oklopima.
Gle, nije loše, ali to ili nekaj jako slično je bilo prije par godina na parkingu iza Dinamovog stadiona.
Svaka čast ekipi koja je to organizirala, ali vratite nam  Velesajam da se mogu pentrat po motorima, zavlačit u aute, blejat u hostese...

ja sam danas bio predvecer,oko 18;00,19;00 i dok sam sedil na tribinama prosle su dve smede hostese tak da sam blejil.. :slinavac:
tajce su izgledale mrak!! (y) :mrgreen:

mozda bi bilo bolje da se odrzavalo vani kak je bilo zamisljeno,da ga bar prebaci u drugu  :mrgreen:
al jbg vrijeme pokvarilo..no danas od 16;00 je bilo ok kaj se tice vremena....
 
mraqi said:
jučer sam vas upozorio.... vidite kak SID nije otišao mada su bile talijanske ljepotice tamo  8)

SID si je planiral bacit voznjicu popodne na prometalu,

s naglaskom na planirao,

a do Arene mi se nije dalo, Mraqi mi docarao sto mogu ocekivat
 
sid said:
SID si je planiral bacit voznjicu popodne na prometalu,

s naglaskom na planirao,


a do Arene mi se nije dalo, Mraqi mi docarao sto mogu ocekivat
ja nisam planirao....ali sam isprobao novi lanac  (y)
 
e jbg. mogo si javit
 
sid said:
e jbg. mogo si javit
... ionako sam samo malo semaforašio po gradu.... :wink:
 
huligan  :jesus:
 
sid said:
huligan  :jesus:
pa kad nisu oni u areni netko je morao  8) morao sam testirati novi lanac i koliko gumama treba da se ugriju  8)
 
Čitajući komentare onih koji su bili-zahvaljujem, poštedjeli ste nas !  :wink: