Veni, vidi, vici - Italija 2010.

moover

Active member
Sutra krećem, plan je u tjedan dana obići Padovu, Bolognu, Firenzu, Rim, Vatikan, Napoli, južnu Italiju, Bari, a ako vrijeme posluži i Pescaru, San Marino...

Pripreme su u tijeku, smještaj u Rimu rezerviran, do Padove (a možda i do Bologne) planiram autocestom, takva je preporuka drugih koji su išli, da se ne isplati ganjati po lokalnim i brzim cestama do tamo... u Veneciji sam već bio pa ju ne planiram ponovno obilaziti...

Od Bologne dalje lokalnim cestama...

Savjeti i preporuke dobrodošli...  :mrgreen:

:bananapivo:
 
Spontano žene nažalost pobace, a ti ideš planski i jako sam ljubomoran na tebe  :D. Sretan put i da nemaš kiše.
 
ljacmi said:
Spontano žene nažalost pobace, a ti ideš planski i jako sam ljubomoran na tebe  :D. Sretan put i da nemaš kiše.
Kad se na takav put netko odluči dan i pol prije polaska, onda možemo valjda reći da je spontan...  :mrgreen:

Hvala i ja se nadam se neće biti previše kiše...  (y)
 
cekajute velike guzve u prometu zelim ti sve najbolje a kada se vratis ocekujem tvoj putopis

Sretno
 
nemoj zaboraviti foto aparat ...  (y)


i baajo .... sretan put .... :piva:
 
cuvaj motor i opremu, ima dosta lopova... sretno  (y)
 
Obavezno posjeti Assisi

Bijo u Rimu prošlo lito
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,159884.0.html


Rim užasno skup, hrani se van centra.
Da idem opet, odjeba bi posjet koloseumu(isti ku.ac ka' i u Puli) i Foro Romanu.
Ako se odlučiš ipak ih vidit, kupi dječiju kartu  :mrgreen:

U svakom slučaju nisi falija sa odabirom puta.
Italija je prekrasna.

I naravno sretan put 
(y) (y) (y)
 
forgas said:
Obavezno posjeti Assisi

Bijo u Rimu prošlo lito
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,159884.0.html
Tvoj putopis mi je bio presudan kod odluke kamo da idem...  (y) Čak sam i smještaj rezervirao kod Nataly  :mrgreen:

Hvala svima na dobrim željama, fotić i baterije su spremni, motor spreman... Ako netko ima kakvu preporuku za smještaj u južnoj Italiji (južno od Napolia), nek javi...  (y)
 
Sretan put i što manje kiše na istom.
BTW uzmi rezervne ključeve od motora da ne bi bila ona anegdota s rupom u đepu  (y)
 
moover said:
Tvoj putopis mi je bio presudan kod odluke kamo da idem...  (y) Čak sam i smještaj rezervirao kod Nataly  :mrgreen:

Hvala svima na dobrim željama, fotić i baterije su spremni, motor spreman... Ako netko ima kakvu preporuku za smještaj u južnoj Italiji (južno od Napolia), nek javi...  (y)

Baš mi je drago.
Pozdravi Nataly
Uživaj
 
pa on se nezna ni voziti, a kamoli pisati putopise ...  :LOL:

putopis by baajo ... :lolcry:
 
ja znam bar nešto, a on sve što zna, loše je naučio od mene ...  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: