Veni, vidi, vici - Italija 2010.

Lijep putopis i još bolje slike.

I ja nisam neki vjernik, ali isto bi me se jako dojmilo da ovako slučajno vidim Papu uživo. Zaista neočekivano iskustvo.

Vesna.
 
naked_xjr said:
S koliko hrabrosti ostavljaš pisani trag  :misli:  :mrgreen:  :mrgreen:

Neznam za kog si mislil da bi bila ova druga košara  :misli: :mrgreen: ,al čovjek ima dva pesa  :LOL:
 
nexus said:
Neznam za kog si mislil da bi bila ova druga košara  :misli: :mrgreen: ,al čovjek ima dva pesa  :LOL:

Aaaaa...to je onda nekaj drugo  :mrgreen:  8)  :LOL:
 
naked_xjr said:
Aaaaa...to je onda nekaj drugo  :mrgreen:  8)  :LOL:
tek sad vidjeh ... he he radi se o đukelama naravno  :mrgreen:

da je ona tvoja prva verzija u pitanju, vjerojatno bi mi se košara našla među zubima  :mrgreen:
 
  :wink:
Sad sve to možemo pripisati nesporazumu  :LOL: (za svaki slučaj ako to još "ne'ko" čita) i Mooveru nazdraviti jednom hladnom  :piva: da nas i ubuduće razveseljava svojim putopisima. Pa mu možda opet na pamet padne kakva ideja da nas skupi...  8)
 
naked_xjr said:
  :wink:
Sad sve to možemo pripisati nesporazumu  :LOL: (za svaki slučaj ako to još "ne'ko" čita) i Mooveru nazdraviti jednom hladnom  :piva: da nas i ubuduće razveseljava svojim putopisima. Pa mu možda opet na pamet padne kakva ideja da nas skupi...  8)
nešto se već kuha u versys podforumu  (y)
tebe Naked ionako tamo već svi znaju  :mrgreen: (y)
a Mooveru svaka čast za put i opis  (y)
 
:D
Evo, sad bum pročital tam i već se slažem  :wink:
Tak da i ja mogu deti koju slikicu, a ne da samo  :slinavac: na Mooverove. Stvarno zna opisati svoj put  (y)
 
naked_xjr said:
:D
Evo, sad bum pročital tam i već se slažem  :wink:
Tak da i ja mogu deti koju slikicu, a ne da samo  :slinavac: na Mooverove. Stvarno zna opisati svoj put  (y)

Daj više onaj tvoj crnogorski putopis  :LOL:
I ja predlažem da moover organizira susret!
 
Drago mi je da vam se sviđaju fotke i putopis...  (y)

Što se tiče druženja, ove godine bih organizaciju ipak prepustio nekom drugom. Do srpnja mi je raspored tako razbacan da ni sam ne znam koji vikend sam slobodan, pa bi bilo glupo da organiziram nešto na čemu se neću moći pojaviti...
 
Bilo da ti se neda ili bi htel biti samo turista vjerujem da bi se jedna takva vožnjica mogla ugurati u termin. Ali siguran sam da će nas ovdje opet ugodno iznenaditi neko tvoje putovanje  (y)
 
Sjajan putopis, i avantura.

I ja se spremam u neki tour de Italy sa svojim mlincem, ali sam povratom preko BARI-DUBROVNIK relacije.

Možda i moja malenkost onda neš napiše ovdje među vas velike avanturiste, i ja bi htio bit kao vi.  :D
 
I ja sam mislija udarit tu rutu sa boljom polovicom,oko 7 miseca,naravno ako iskemijam povratak vozačke do tog datuma  :(
 
pjadjox7 said:
I ja se spremam u neki tour de Italy sa svojim mlincem, ali sam povratom preko BARI-DUBROVNIK relacije.
Nisi ništa odgovorio, jel ti koriste šta one info koje sam ti poslao?