VERONA 2012 moto bike expo

Status
Not open for further replies.
Od početka pratim temu i želim reći da kao i na početku podržavam dobru namjeru Domagoja da uradi nešto dobro za klub i dečke s kojima se vozi.Vodeći računa o veličini kluba ja sam jedino u jednom postu preporučio da više manjih klubova organiziraju jedan zajednički bus jer ipak se ide u ciljanu kupnju i nije bilo za očekivat navalu pošto velika većina u klubu i nema potrebe za novom opremom.Recimo i Bullsi nisu otišli jer ih je bio mali broj,Sibinjaca nije bilo,Free takodje nismo zapazili,ali evo dolazi sajam u Munchenu i eto prilike za zajednički odlazak i ova stranica i tema nesmiju biti prostor za prepucavanje i neznam šta već, oni koji su želili,a nisu otišli(mislim da takvih i nije bilo) mogu malo žalit ali ne pretjerano jer po priči onih koji već više puta idu kvaliteta i ponuda je dosta lošija,a sniženja su manja.
Smatram se prijateljem MK NIGHTMARES i vjerujem da su učinili sve da ovaj shoping odrade,ali i u početku je rečeno AKO NAS SE DOVOLJNO PRIJAVI IDEMO...nije se prijavilo nije se išlo i ako to njima u klubu nesmeta koji k treba smetat nekom iz publike.Da se dalje ne s... ovu temu ili zaključajte ili u cijelosti izbrišite pošto ima previše postova kojima tu i nije mjesto
 
Dodo, ne znam kakve si ti to informacije imao ali očito su krive. Ja sam se prijavio za putovanje još kad je tema postavljena i PM-ao Domagoja. Da, bus je postojao  8)

Kasnije sam uredno dobio poruku da se ne ide jer ljudi otkazuju i da nema dovoljan broj pa se mora otkazati putovanje i da tko hoće može sa MK Brod ili Županjcima. Tako da Doma govori istinu  (y)

Da sam htio bez pardoa sam mogao rezervirati u vašem busu jer još niste bili popunjeni ali mi se nije dalo ići sa vama....tako da nemam pojma zbog čega nazivaš ljude lažovima i zbog čega imaš te ispade.

Ovo što Bešo veli je OK (y)
 
varadero10 said:
mislim da je ova rasprava malo bez veze,kao prvo dodo je malo preterao ipak živimo u demokratskom svijetu gdje bi ljudi odnosno bikeri trebali odlučiti s kim će ili hoće li uopće ići.što se tiče telefona i poziva stvar je jasna 10 dana prije puta odneseš 12500kn i imaš autobus,ne treba nikakva veza.nadam se da ćemo nagodinu zajedno svejdno tko organizira. (y)

Malo previše.  :palacdolje:

Bilo kako bilo, alternativa je bilo, što je dobra stvar , manjak komunikacije... loša stvar. Doma praktičan i jednostavan momak te definitivno nije takav kakvim si ga okarakterizirao.Ne samo Domu, Krešu ili Rudara već i cijeli klub u kojem sam i ja ponosno. Drugačiji je samo pristup bio oko popunjavanja autobusa jer se kontaktiralo što telefonski , što na facebooku a ovdje  na motorima je jasno bilo napisano u uvodu topica.
U jednom trenutku je bus bio skoro pun i onda su krenula otkazivanja vjerovatno zbog manjka love nakon blagdana.
Prijevremeno se odvagnula situacija i porukama javilo svima koji su rezervirali i bili sigurni.
Dodi se trebalo vjerovatno poslati sve moguće bonitete da se noćima ne vrti po krevetu i preznojava od brige.
Osobno se znamo samo iz viđenja, ono na bok-bok, i sada sam siguran da će tako i ostati.
Negativno  je krenulo , tako je i završilo..

Jbg

Bešo (y)
 
BEŠO - SB said:
Od početka pratim temu i želim reći da kao i na početku podržavam dobru namjeru Domagoja da uradi nešto dobro za klub i dečke s kojima se vozi.Vodeći računa o veličini kluba ja sam jedino u jednom postu preporučio da više manjih klubova organiziraju jedan zajednički bus jer ipak se ide u ciljanu kupnju i nije bilo za očekivat navalu pošto velika većina u klubu i nema potrebe za novom opremom.Recimo i Bullsi nisu otišli jer ih je bio mali broj,Sibinjaca nije bilo,Free takodje nismo zapazili,ali evo dolazi sajam u Munchenu i eto prilike za zajednički odlazak i ova stranica i tema nesmiju biti prostor za prepucavanje i neznam šta već, oni koji su želili,a nisu otišli(mislim da takvih i nije bilo) mogu malo žalit ali ne pretjerano jer po priči onih koji već više puta idu kvaliteta i ponuda je dosta lošija,a sniženja su manja.
Smatram se prijateljem MK NIGHTMARES i vjerujem da su učinili sve da ovaj shoping odrade,ali i u početku je rečeno AKO NAS SE DOVOLJNO PRIJAVI IDEMO...nije se prijavilo nije se išlo i ako to njima u klubu nesmeta koji k treba smetat nekom iz publike.Da se dalje ne s... ovu temu ili zaključajte ili u cijelosti izbrišite pošto ima previše postova kojima tu i nije mjesto

Bešo, potpis ( za boldano posebno ),  8)

... ja otvorio i temu, da vidim kako forum diše: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,220622.0.html

evo slika i za pazdrkana, a druge gledaj po ostalim temama da tu više ne pišemo
i što "kaže" Domagoj; "može lock" - ( a možeš i sam, jer si ti otvorio ;) )

 
pazdrkan said:
bolje da ste kakvu sliku stavili nego što tu baljezgate  :mrgreen:

2w4wkmo.jpg


Ostale imate u drugim temema  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.