VERONA 2012 moto bike expo

Status
Not open for further replies.
Nema šanse da netko iz Slavonije ne nadje mjesto u nekom od nekoliko autobusa...ovaj bus kupi one koji kasno uplate kartu za organizirani odlazak ,pa se može nazvat rezervni neorganizirani bus..
 
MK BROD kreće iz Broda u petak u 21,00 sati pa možemo zbog druženja na odmorištima zajedno krenut put Italije,u to vrijeme nam nailaze i vinkovčani pa eto da se zna....
 
BEŠO - SB said:
MK BROD kreće iz Broda u petak u 21,00 sati pa možemo zbog druženja na odmorištima zajedno krenut put Italije,u to vrijeme nam nailaze i vinkovčani pa eto da se zna....

Bešo pa zar ne vidiš da je njihov NEVIDLJIVI AUTOBUS već parkiran kraj našeg i biti će stalno kraj nas...
:mrgreen: :mrgreen:


mr.mee said:
još samo malo pa nestalo  :mrgreen: (y)

Nestao Autobus a nije ni postojao mr.meeeee .....kao što sam rekao.
 
Zagor said:
Pozdrav svima!

Kao predsjednik MK Nightmaresa TOTALNO PODRZAVAM Domagojevu ideju i trud koji je u ovo ulozio i nadam se da cemo morati 2 busa organizirat :)
Koliko ja znam bus je rezerviran potvrđenjo je 100 % 20 ljudi, a jos toliko ce se izjasnit ovih dana, i ne vidim nikakav razlog za svadju! Do toga ima jos mjesec i pol dana pa vjerujem da ce se napuniti bez ikakvih problema! Takodjer ovim putem pozivam sve zainteresirane neka se jave i rezerviraju svoje mjesto polazak je petak po noci (tocno vrijeme ce se javiti) tako da se tamo dodje u subotu ujutro i onda ozezi citav dan slikanje sa hostesama, lokanje piva i zderanje kobasica, naravno i baci se oko i na opremu, povratak popodnevni sati, oko 4, 5 i opet lokanje u busu slusanje prica od prosle sezone itd.. :)
svi se mogu javiti domagoju na PP ili na moj PP nije bed!!
Nadam se da se vidimo tamo u busu na 'ladnoj pivici!

Dominik Rudar, predsjednik MK Nightmaresa (onaj sto vozi raketu)



A sad i tebe da kritikujem Zagore.

Posto si ti  predsjednik MK Nightmaresa (onaj sto vozi raketu) bila vam je dužnost da obavjestite na forumu da nemate autobus te da odustajete od organizacije nego šutite i 25 dana prije polaska nitko se ne javlja na forum niti ti kao  predsjednik MK Nightmaresa niti mr.meeeee niti Domagoj.
Ako si čitao romane Zagor onda se si trebao staviti nadimak Čiko jer je on bio tako neodgovoran kao što si ti ispao sada.
 
bit će krvi u temi... :chainsaw: :macevanje: :uzi: :boks: :budo: :LOL: :mrgreen:
 
YAMAHA R-M1 said:
Bešo pa zar ne vidiš da je njihov NEVIDLJIVI AUTOBUS već parkiran kraj našeg i biti će stalno kraj nas...
:mrgreen: :mrgreen:


Nestao Autobus a nije ni postojao mr.meeeee .....kao što sam rekao.

Prvo se nauci nekim pravilima, pa onda komentiraj,, previse sam inteligentan i obrazovan da bi se spustao na tvoj nivo,,
 
- pozdrav svim Nigtmaresima  8)

BTW
svi znamo da Dodo kad god stigne, širi bratsku ljubav  :LOL: :LOL: :LOL:






    @Dodo

NHF, ali nije ljiepo ljudima stajat na muku i još prcati ;)
 
YAMAHA R-M1 said:
A sad i tebe da kritikujem Zagore.

Posto si ti  predsjednik MK Nightmaresa (onaj sto vozi raketu) bila vam je dužnost da obavjestite na forumu da nemate autobus te da odustajete od organizacije nego šutite i 25 dana prije polaska nitko se ne javlja na forum niti ti kao  predsjednik MK Nightmaresa niti mr.meeeee niti Domagoj.
Ako si čitao romane Zagor onda se si trebao staviti nadimak Čiko jer je on bio tako neodgovoran kao što si ti ispao sada.
Nemas ti koga kritikovat,ljudi koji su htijeli ici su bili obavjesteni na vrijeme,i mozes se samo zahvalit meni sto sam tim ljudima preporucio da idu s vama..
 
Domagoj-sb said:
Nemas ti koga kritikovat,ljudi koji su htijeli ici su bili obavjesteni na vrijeme,i mozes se samo zahvalit meni sto sam tim ljudima preporucio da idu s vama..

Možeš smo nastaviti lagati kao i tvoj prijatelj koji  je previse inteligentan i obrazovan (mr .meeeee).

Od samog poćetka su mi tvoji prijatelji rekli da nemate autobusa a ti i tvoj kompa mr.meeeee stalno ste lagali a na kraju ste upecali i svog predsjednika MK Nightmaresa koji je zbog vas ispao neozbiljan.

Niste vi nikom javili niti javno na forumu napisali da neidete u Veronu nego se 25 dana šutili i molili boga da vas niko ništa ne pita.
 
mr.mee said:
Prvo se nauci nekim pravilima, pa onda komentiraj,, previse sam inteligentan i obrazovan da bi se spustao na tvoj nivo,,

Kako to da nisi u svom obrazovanju naučio da se izviniš ljudima ili da na vrijeme kažeš da autobusa za veronu NEMA i nije ni postojao kao što sam na početku rekao. 25 dana se nisi udostojio to napisati na forumu.
Je li ti teško reći Izvinite pogriješio sam i kraj.

Fala bogu da nisam na tom tvom obrazovanom nivou.

 
DADO+ said:
- pozdrav svim Nigtmaresima  8)

    @Dodo

NHF, ali nije ljiepo ljudima stajat na muku i još prcati ;)

E kad sam na početku rekao i napisao na forumu da nemaju autobus za veronu ( to mi javljeno iz njihovog kluba ) Mr. meeee, Domagoj-sb su toliko bili ponosni na svoj autobus da su i jadnog Zagora uvukli u svoju priću.
Na kraju sam rekao Živi bili pa vidjeli i vidjeli smo tko je u pravu......prema tome zaslužuju kritike
ne samo od mene nego šire javnosti.
Da sam ja kojim slučajem pogriješio Javno bih se isprićao svima a ovako je to na njima red.

Mrzim lažove a u ovome su svjesno lagali od samog početka.
 
YAMAHA R-M1 said:
E kad sam na početku rekao i napisao na forumu da nemaju autobus za veronu ( to mi javljeno iz njihovog kluba ) Mr. meeee, Domagoj-sb su toliko bili ponosni na svoj autobus da su i jadnog Zagora uvukli u svoju priću.
Na kraju sam rekao Živi bili pa vidjeli i vidjeli smo tko je u pravu......prema tome zaslužuju kritike
ne samo od mene nego šire javnosti.
Da sam ja kojim slučajem pogriješio Javno bih se isprićao svima a ovako je to na njima red.

Mrzim lažove a u ovome su svjesno lagali od samog početka.

:neznam:

ne znam - ja bih samo drugačije, ipak je ovo njihova tema, ;)

a za sve ostalo; nek' procjenjuju drugi ...
 
DADO+ said:
:neznam:

ne znam - ja bih samo drugačije, ipak je ovo njihova tema, ;)

a za sve ostalo; nek' procjenjuju drugi ...

Upravo tako ja sam svoje rekao Živi bili pa vidjeli te smo sve vidjeli....a njima sretno pri orgaliziranju busa za Veronu 2013 godine.
 
YAMAHA R-M1 said:
Upravo tako ja sam svoje rekao Živi bili pa vidjeli te smo sve vidjeli....a njima sretno pri orgaliziranju busa za Veronu 2013 godine.
Ko tebi daje za pravo da se petljas u tuđe poslove..
 
YAMAHA R-M1 said:
Kako to da nisi u svom obrazovanju naučio da se izviniš ljudima ili da na vrijeme kažeš da autobusa za veronu NEMA i nije ni postojao kao što sam na početku rekao. 25 dana se nisi udostojio to napisati na forumu.
Je li ti teško reći Izvinite pogriješio sam i kraj.

Fala bogu da nisam na tom tvom obrazovanom nivou.

Fala bogu, da, dobro kazes, inace bi ova drzava bila u jos gorim sranjima nego je kraj takvih ljudi kao ti, pardon, sad sam uvrijedio citavu ljudsku rasu, ali koji god atribut stavio uvijek cu nekog povrijediti od ostalih rasa,, to sto mislis da si najpametniji sve govori o tebi kao covjeku,, autobus je postojao i mrzim kad me neko naziva lascem, trebao je samo jedan telefonski poziv da se ide, ali je problem sto si ovdje poceo srati pa se ljudi uplasili da ga nemamo, to mozemo samo tebi zahvaliti i tvojoj inteligenciji,, a i bas me zanima ko je to tebi javio iz naseg moto kluba da mi nemamo autobus???,, a svi ljudi koji su bili na popisu i koji su izrazili zelju da idu sa nama su dobili poruku i broj kome da se jave u mk brodu, kao i poruku izvinjenja sto nismo uspjeli skupiti dovoljno ljudi,,
 
mislim da je ova rasprava malo bez veze,kao prvo dodo je malo preterao ipak živimo u demokratskom svijetu gdje bi ljudi odnosno bikeri trebali odlučiti s kim će ili hoće li uopće ići.što se tiče telefona i poziva stvar je jasna 10 dana prije puta odneseš 12500kn i imaš autobus,ne treba nikakva veza.nadam se da ćemo nagodinu zajedno svejdno tko organizira. (y)
 
Status
Not open for further replies.