VERONA 2012 moto bike expo

Status
Not open for further replies.
Ja sam sebi prošle godine uzeo TCX čizme za 90 eur, a istom tom modelu je tad cijena kod nas bila 1440 kn (i inače je bio takav odnos cijena kod drugih marki, ono što je kod nas oko 1400 kn tam je bilo oko 90 eur)
 
Imam pitanje.
Želio bi dobiti samo paralelu između samih sajmova, onog izložbenog dijela.
Radi se o IMOT-u u Munchenu i MotoBikeExpo-u u Veroni. Znači nebi kupovao, volio bi samo razgledati, pa me zanima koji je veći i na kojem bude više izložbenih motora i noviteta općenito?
Znam da je kupovanje bolje u Veroni, tamo sam bio, sad bi rađe ove godine u Munchen, za promjenu a i nepunih mjesec kasnije. Nažalost u Milano nisam mogao.
 
maRRio 8 said:
Imam pitanje.
Želio bi dobiti samo paralelu između samih sajmova, onog izložbenog dijela.
Radi se o IMOT-u u Munchenu i MotoBikeExpo-u u Veroni. Znači nebi kupovao, volio bi samo razgledati, pa me zanima koji je veći i na kojem bude više izložbenih motora i noviteta općenito?
Znam da je kupovanje bolje u Veroni, tamo sam bio, sad bi rađe ove godine u Munchen, za promjenu a i nepunih mjesec kasnije. Nažalost u Milano nisam mogao.

ja nažalost nisam bio ni na jednom ni na drugom, ali sam isto čuo to što si ti naveo da je veći izbor kupovine u veroni, a više noviteta u minkenu  (y)
 
Ja sam mišljenja da bi u Veroni trebali biti više-manje svi noviteti za '12, plus svih mogućih vrsta customa ko dreka.
 
don_carlos_007 said:
Ja sam mišljenja da bi u Veroni trebali biti više-manje svi noviteti za '12, plus svih mogućih vrsta customa ko dreka.
tipa ovog..  :povraca:
 
maRRio 8 said:
To više manje znam.
Zanima me samo koji je sajam bolji i veći za pogledati.

  München je manji od Verone, ima noviteta za pogledati, ALI i Italiji sve to isto + dodatni sadržaji (stunt, auti, prerade itd.)

    Cijene i ponuda opreme isti, pojedini (značajniji) trgovci budu na oba sajma (y)

        Eto, iz prve ruke :wink:
 
skuco said:
tipa ovog..  :povraca:
Ti si valjda izabrao najgadniji customized HD koji se tamo našao, ak to je Verona.
 
sonny said:
  München je manji od Verone, ima noviteta za pogledati, ALI i Italiji sve to isto + dodatni sadržaji (stunt, auti, prerade itd.)

    Cijene i ponuda opreme isti, pojedini (značajniji) trgovci budu na oba sajma (y)

        Eto, iz prve ruke :wink:
To me zanimalo, znači samo izložbeni dio. Znači bolja Verona. Super.
Onda ponovno Verona, mada sam htio radi promjene u Munchen. A i kad se sjetim bili su fora oni dečki sa E36-icama i drifteri sa Mustanzima, ponavljam onda to. Hvala. (y)
 
flanjka said:
to se kaže: punimo drugi bus  :mrgreen:

india-bus.jpg
  :mrgreen:
 
ziggysb said:

kubik said:
Pa kak će sad oni sa krova do piva :nono:  Treba izvesti točionik i van  :LOL:

točionik izveden na krov, još dva ljuda da se popuni i ovaj drugi dio autobusa koji je na slici slobodan  :mrgreen:
 
mr.mee said:
točionik izveden na krov, još dva ljuda da se popuni i ovaj drugi dio autobusa koji je na slici slobodan  :mrgreen:
kako to misliš dva ljuda  :misli: pa tu ih  može stati još najmanje pet šest :LOL:
 
zeljkocbf600 said:
kako to misliš dva ljuda  :misli: pa tu ih  može stati još najmanje pet šest :LOL:

dva ljuda da ne bude gužve i da svi mogu imati komfora  (y) :mrgreen: :mrgreen:
 
zeljkocbf600 said:
dobro dobro, ne moraju baš svi biti u business klasi  :LOL:

a necemo se sad gurati i slagati poput sardina,, da ne bi na granici ostali u čudu kad krenemo izlazit  :mrgreen: :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.