VERONA 2012 moto bike expo

Status
Not open for further replies.
bio prošle godine....ima se stvarno sta za vidjeti....

ako možete uhvatite zadnji dan sajma,jer5 snizenja još idu dole......

ajd ak neko ide motorom isao bi ja s njim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
vlais ng said:
bio prošle godine....ima se stvarno sta za vidjeti....

ako možete uhvatite zadnji dan sajma,jer5 snizenja još idu dole......

Istina ali svi manji brojevi kombinezona i opreme se prodaju u prva dva dana.  :wink:

Ostaje oprema samo za vikinge  :mrgreen:
 
kubik said:
Istina ali svi manji brojevi kombinezona i opreme se prodaju u prva dva dana.  :wink:

Ostaje oprema samo za vikinge  :mrgreen:

to onda nije ni najmanji problem  :mrgreen: :mrgreen:
 
ajmo, još malo pa nestalo  :mrgreen:,, šta ste se stisli a burek 6 kn  :mrgreen:
 
Direktor said:
Ma gdje je burek 6 kuna? To više ne postoji!

ima, ima,, dođi u brod i vodim te na burek od 6 kn  :wink: (y)
 
mr.mee said:
ima, ima,, dođi u brod i vodim te na burek od 6 kn  :wink: (y)

Ajde, držim te za riječ. Kada bum u tom smjeru, javim se.  (y)
 
mr.mee said:
Tik - tak, tik - tak  :mrgreen:
život teče dalje...heheheh
pitanje jel ima zainteresiranih........kolika je gužva  :)    i dali je odlazak zagarantiran ......kada je zadnji rok za prijavu

Zavaljujem !!!!!!!!!! :LOL:
 
zeljkocbf600 said:
život teče dalje...heheheh
pitanje jel ima zainteresiranih........kolika je gužva  :)    i dali je odlazak zagarantiran ......kada je zadnji rok za prijavu

Zavaljujem !!!!!!!!!! :LOL:

koliko znam od ovih koji su se javili na temu ima ih dvoje + nas iz kluba jedno desetak,, sad ne znam jel se netko javio domagoju na pp,, tako da gužve još nema i ima još mjesta  :mrgreen:,, ako se skupi dovoljno ljudi odlazak je definitivno zagarantiran,, a zadnj rok za prijavu je 20.12. prvenstveno zbog toga jer je do kraja godine rok prijave za skupne ulaznice koje su 3 € jeftinije od cijene na licu mjesta, a inače je rok 10.01.2012.  (y)
 
Domagoj-sb said:
bit ce i piva u busu...gratis.. (y) :bananapivo:


sad kad ljudi vide ovo, morat ćemo tri busa angažirati da voze na sajam  :mrgreen:
 
Domagoj-sb said:
bit ce i piva u busu...gratis.. (y) :bananapivo:


:misli:

Ova izjava ti nije trebala ovako javno  :LOL:
 
morat ćemo instalirati točionik u autobus, ak se krenu ljudi ovako masovno prijavljivati
 
Status
Not open for further replies.