VERONA 2012 moto bike expo

Status
Not open for further replies.
Domagoj-sb said:
jesi se i ti sad zainteresirao.. :mrgreen:

Nije meni do Verone koliko mi je do pive  :slinavac:
 
kraj ovakvih ljepota, kako se netko još uvijek može premišljati da ide ili ne  :mrgreen: :mrgreen:
 
skuco said:
i ovakvih..  :jesus:

Što više pive popijem kriterij mi je sve niži  :LOL:

 
Ja (i još makar 2-3 ljudi) ću/ćemo ić s vama ak ne budemo išli kombijem il nekim drugim sredstvom osobnog prijevoza, a to bi se trebalo uskoro doznat. Ma da mi se onaj točionik što se spominje čini nadasve privlačan. Živili!
 
don_carlos_007 said:
Ja (i još makar 2-3 ljudi) ću/ćemo ić s vama ak ne budemo išli kombijem il nekim drugim sredstvom osobnog prijevoza, a to bi se trebalo uskoro doznat. Ma da mi se onaj točionik što se spominje čini nadasve privlačan. Živili!
kad doznas javi.. (y)
 
mr.mee said:
ajmo, još malo pa nestalo  :mrgreen:,, šta ste se stisli a burek 6 kn  :mrgreen:
a slane srdele komad 5 kuna  :wink:
 
KING RR said:
Pa nikud samo OFFtopičarim pomalo  (y)  uobičajeno  :mrgreen:
ovaj put će i bez mene..
jedino ako dobijem na lotu.  :mrgreen:
 
KING RR said:
Jedino šta mi otamo treba je kombinezon kožni i set guma, drugo me nezanima  (y)
ove god su bili jeftini.
vidio da su neki i gume nosili neznam po koliko su bile.
 
skuco said:
ove god su bili jeftini.
vidio da su neki i gume nosili neznam po koliko su bile.

Set supercorsi 200 eura  :shock:  isplati se kako god okrenio, a kombi dainese u pol cijene kolko je kod nas    :misli:
 
KING RR said:
Set supercorsi 200 eura  :shock:  isplati se kako god okrenio, a kombi dainese u pol cijene kolko je kod nas    :misli:
kombinezone sam gledao kupio jedan kolega a gume nisam.
 
papillon said:
a slane srdele komad 5 kuna  :wink:

Isplativiji je burek,, barem se mos najest,, ko se jos najeo ribe  :mrgreen: :mrgreen: :jesus:
 
Status
Not open for further replies.