Vjetar u kosi - Stanković

"Lyndon Poskitt - Races to Places" samo radi primjera ovo se zove kvalitetan sadržaj.

 
Lyndon je jedan od onih savršenih likova koji uvijek dobro izgledaju, svi ih vole i sve im polazi za rukom a da toga nekim čudom uopće nisu svjesni.

Mrzim ga
 
meni je ok šta Stanković pokazuje da se na takvo manje putovanje može i sa manjim motorima (ma koliko pričali da se vozi u kombiju), ne trebaš baš 1000 kubika i tonu skupe opreme za maknit se iz županije...imaš motor kakav imaš i kakav si možeš priuštit, ako je ispravan što ne bi sa njim mogao putovati i guštati...a ne da čitam kako makinje 650 kubika nisu za dolomite, jer kao satrat ćeš se od šaltanja...ma zamisli.
 
  • Like
Reactions: JosipS
"Lyndon Poskitt - Races to Places" samo radi primjera ovo se zove kvalitetan sadržaj.
Uvijek ima ljudi koji su zanimljiviji, karizmatičniji ili barem inventivniji od ostalih iako ovaj materijal kao sadržaj mene ne privlači. Svejedno je dobar primjer na kojem se vidi da to sa Stankovićevom koncepcijom nema veze.
 
Samo naprid Stankoviću. Ne može sve bit svakome po guštu, ali bar neko radi neki putopis i vozi se na motoriću. Nema čovik ni Malnarovu karizmu ni Milićev smisao za pogodit žicu, ali opet se nešto vidi i da naučit.
 
Izgleda da najbolje da HRT raspiše natječaj, pa da neki "kvalitetni" hrvatski moto-jutjuber, koji uopće nije premrežen poznanstvima HRT-u snimi materijal koji će biti gledljiv samo njegovom već ustaljenom puku... jer, da vas isti sadržaj zanima, već bi ga gledali...
 
  • Like
Reactions: pikacu79 and JosipS
evo, ja ću se javit i radit recenzije svetog Mitasa po raznim podlogama Lijepe Naše. Obećajem da ću probat porubit gumu u svim uvjetima vožnje, a ubacit ću i rubljenje gume nakon litre pelinkovca. Ako to neće zadovoljit i moto i ostalu publiku, onda smo stvarno ko društvo otišli u drope.
 
evo, ja ću se javit i radit recenzije svetog Mitasa po raznim podlogama Lijepe Naše. Obećajem da ću probat porubit gumu u svim uvjetima vožnje, a ubacit ću i rubljenje gume nakon litre pelinkovca. Ako to neće zadovoljit i moto i ostalu publiku, onda smo stvarno ko društvo otišli u drope.

Prednje ili zadnje?

Možeš li ubaciti i gatanje iz gume, ovisno o zaliscima?
 
...ne priznam Mitas. :mrgreen:
Screenshot_20220928-195152_Opera.jpg
 
Na HTV-u će se ove jeseni emitirati i peta sezona putopisa Vjetar u kosi autora Aleksandra Stankovića koji kreće u studenom na Prvom programu (HRT ― HTV 1). Aleksandar Stanković proputovao je tri tisuće kilometara na motoru Slovenijom i Italijom donoseći priče snimljene u planinskim krajevima, na Jadranskom moru i alpskim jezerima.


Neće valjda opet Monkey..?

Kako je išlo s motorima po sezonama?

1. Harley-Davidson
2. Yamaha WR 250 X
3. Neki CF Moto?
4. Honda Monkey
5. ?
 
Last edited:
@ +marek+: Sorry, meni dobro prikazuje?

Mob
Crna pozadina UI.X dark (child)
 
Last edited: