Vojno-civilne moto čizme?

don_carlos_007 said:
Daytona je izvanredan proizvođač, znaš li ima li ih gdje u HR?
Ja sam sebi u Kroku, to je naša tvornica koja proizvodi vojnu odjeću i obuću i za HV i za NATO, uzeo pilotske čizme za američke avijatičare sa Gore-tex-om i za sada su mi super. Jedino me živcira što je na vezice, ali nemam drugih primjedbi! Super su. (y)
 
Daytona za touring,Sidi,Alpinestars ili TCX za HE (isključivo top modeli Crossfire,Pro ili Tech 10)!  (y)
 
dr.chala said:
Daytona za touring,Sidi,Alpinestars ili TCX za HE (isključivo top modeli Crossfire,Pro ili Tech 10)!  (y)

A Forma nisu dobre?  :mrgreen:  :LOL:

I zaboravio je doktor navesti najbolje od najboljih....Gaerne sg12 iako su svi modeli od Gaerne-a top klasa....  (y)
 
ako pričamo o najboljem onda je to Danner  (.com)
ne znam da li ih ima kod nas
 
makazica said:
A Forma nisu dobre?  :mrgreen:  :LOL:

I zaboravio je doktor navesti najbolje od najboljih....Gaerne sg12 iako su svi modeli od Gaerne-a top klasa....  (y)

Potpisujem, Gaerne jako dobar: 100.000 kilometara, 10 godina i tri sezone hard-enduro voznje. Polako su počele propadati no siguran sam da mogu izdržati još par hard-enduro sezona.  (y)
 
Ninja said:
HAIX su danas najbolje moguce vojne čizme,tko je bio u afganu i iraq-u zna o cem pricam jer ih  nose sve moguce privatne postrojbe,a i vecina amerikanaca
Haix čizme imaju dva broja za dužinu i za širinu

pogledat ih mozete ovdje
HAIX police-military-boots/

a naručiti preko mene na pm po  cjeni od 100-150 eura

najprodavaniji modeli
206206.jpg
108001.jpg
203101.jpg

ja imam ove prve sa slike (smeđe)
naziv im je Kampfstiefel....ili kampfschuh.... nebrem se točno sjetiti....

kupljene su u haixovom tvorničkom outletu u maloj subotici, mislim da su koštale 400kn...
2. klasa, ali su tvronički testirane na vodonepropusnost..... (y)

ja ih ne koristim za vožnju motorom i zadovoljan sam s njima......
za vožnju na sportaku brijem da nebi baš bile prvi izbor, ali za neki enduro ili nekaj turističkoga mislim da bi bile ok....
 
DADO+ said:
:neznam: kako vam se da to vezati?


   :dizzy:

Ti ocito nikad marte nisi nosio.
Pa to je ritual u kojem mozes samo uzivat - pogotovo ak vezes ko ja (lijevi dio fiksne duljine, a desnim zatezes).  :LOL:
 
ZoltanBB said:
Potpisujem, Gaerne jako dobar: 100.000 kilometara, 10 godina i tri sezone hard-enduro voznje. Polako su počele propadati no siguran sam da mogu izdržati još par hard-enduro sezona.  (y)

A kad si ti, molim te  :LOL: , probao Hard Enduro????  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
DADO+ said:
 8) (y)

- netko misli da je zezancija možda ono sa vezicama, ali bolje ne naučiti na vlastitoj koži/nogama  :mrgreen:

Ne moras ni past u voznji - dovoljno je da na semaforu ne mozes spustit nogu na pod zato sto su zniranci zaglavili na kuplungu  :)
 
3alfa3 said:
Ne moras ni past u voznji - dovoljno je da na semaforu ne mozes spustit nogu na pod zato sto su zniranci zaglavili na kuplungu  :)

Znam šta si htio reći, ali jednostavno se moram pravit pametan, ne znam kak se ti voziš kad ti žniranci mogu zapeti na kuplung  :jesus:
 
loooney711 said:
ne znam kak se ti voziš kad ti žniranci mogu zapeti na kuplung  :jesus:

Ni ja. Svaki put me to iznenadi. Pogotovo zato jer ih namam na cizmama  :mrgreen:

 
3alfa3 said:
Ne moras ni past u voznji - dovoljno je da na semaforu ne mozes spustit nogu na pod zato sto su zniranci zaglavili na kuplungu  :)

psssssssssst kompa, u povjerenju, velika vecina motora ima kuplung na lijvoj strani upravljaca  :yes: