Vozi neko ovdje Triumph

tomore said:
Da, na žalost, kod nas je s Triumphima uvijek bilo šepavo.
No, strpljen - spašen. A nije ni Austrija daleko.
Za Sloveniju ne znam.
Mislim da Novema ima poprilicno ozbiljan pristup. U ducanu uvijek ima puno novih izlozenih motora, tako da sto se tice prodaje, vjerujem da se sve moze nabaviti kao i u Austriji
 
Eto, izgleda da se otvara više opcija, što u HR, što u okolici.
E sad, kako će biti s isporukom, budemo provjerili.
 
alpine said:
moj novi motor (nakon odradene probne voznje i kad se pojave prvi sa spustenom cijenom). Start oko €15k, plus-minus 1k.

Da, Viktormoto je upravo takvu i istaknuo.
 
to je bio osjecaj.. vec znam sta je ocekivat od triumpha.. ali cijena u HR je izgleda ista kao i u vecini eu
 
dobili smo/ste/su zaseban podforum, mogli bi razraditi i ostale modele u temama tipa, "vozi netko street triple".
 
tomore said:
Eto, izgleda da se otvara više opcija, što u HR, što u okolici.
E sad, kako će biti s isporukom, budemo provjerili.

U početku to traje, da. Pretpostavljam da će bit 2-3 miseca za početak. A onda, kad se proizvodnja uhoda, Triumph prisili dilere da naruče maksimalno koliko mogu. Vidit ćemo hoće li i brexit bit problem..
 
Brexit bi mogao zapapriti cijenu....no, o tom, po tom..idemo redom.
 
alpine said:
U početku to traje, da. Pretpostavljam da će bit 2-3 miseca za početak. A onda, kad se proizvodnja uhoda, Triumph prisili dilere da naruče maksimalno koliko mogu. Vidit ćemo hoće li i brexit bit problem..

Realno je za ocekivati da ce brexit zeznit stvar
Opet na drugu stranu se predvidja i devalvacija funte pa tako samo mozemo cekati sta ce biti

https://www.cycleworld.com/2019-triumph-scrambler-1200-xc#page-2
 
Evo da se pohvalim uzeo sam prije 10 tak dana polovnog Tigra 800 XrX 2016 godiste.
O Triumphu ne znam puno ali mi se svidio motor skroz  :D
Imao sam staru Tenere 660 1998 godiste i bila je skroz okej,,, ali eto morao sam se i od nje rastati...

pozdrav ekipi


34538251in.jpg




 
Yep, već viđen!!
Di si kupija motorin koji si vlasnik po redu, tj. koja si ti ruka??


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Krasan motorić, puno više mi se svidio od velikog 1200 kad sam ih probao, sretno s motorom!

(y)

Sent from my MI 5 using Tapatalk

 
Ruger said:
Evo da se pohvalim uzeo sam prije 10 tak dana polovnog Tigra 800 XrX 2016 godiste.
O Triumphu ne znam puno ali mi se svidio motor skroz  :D
Imao sam staru Tenere 660 1998 godiste i bila je skroz okej,,, ali eto morao sam se i od nje rastati...

pozdrav ekipi


34538251in.jpg



Neka je sa sricom  (y) (y) (y)

Moze li jedan mali sazetak u vezi dojmova  :D
 
Dojmova i nema previse  :)
Posto je zima, sad stoji u garazi do proljeca pa cemo onda o dojmovima.
napravio sam 20 km do kuce i to je sve.
Ima brdo elektronike na njemu od abs,ride by wire,grijanje rucke,kontrola proklizavanja,tempomat itd.......

treci sam vlasnik i motor jako dobro izgleda za svoje kilometre.
29.600 km u dvije godine nije malo ali se kilometara ne bojim posto je redovito servisiran kod Triumpha.
Prvi vlasnik je napravio 3.500 km za godinu dana i onda ga je prodao drugom vlasniku koji je 1940 godiste
i taj djedica ga je nakon god dana zamijenio za novu hondu africu 1000 i onda sam ja naletio na Triumpha u toj Hondinoj garazi jer je bio dosta ispod cijene bas zbog toliko prijedjenih kilometara.
sa djedicom nema sale taj nije silazio sa njega  :D :D
jako nevjerojatna prica ali eto sve je moguce  :D :D



34541321yw.jpg


 
DObar, dobar..... (y)
 
Ruger said:
treci sam vlasnik i motor jako dobro izgleda za svoje kilometre.
29.600 km u dvije godine nije malo ali se kilometara ne bojim posto je redovito servisiran kod Triumpha.
Prvi vlasnik je napravio 3.500 km za godinu dana i onda ga je prodao drugom vlasniku koji je 1940 godiste
i taj djedica ga je nakon god dana zamijenio za novu hondu africu 1000 i onda sam ja naletio na Triumpha u toj Hondinoj garazi jer je bio dosta ispod cijene bas zbog toliko prijedjenih kilometara.

:misli:

Taj motor se jedva razradio. Jesi ti zaboravio jednu nulu na tu kilometražu?
 
uvijek ista priča
1. vlasnik je napravio 42 km, prodao 2. vlasniku koji nije vozio preko 2 soma okretaja i tako 3200 km, pa ga žena natjerala da proda, 3. vlasnik je penzioner rodjen 1923., 4. vlasnik je penzionerka, frendica od ovog maloprije, ona je napravila 240 km po kuhinji i prodala gospodji sa 3. kata koja je držala motor u dnevnoj sobi prekriven tabletićem

i tu dolazi naš junak, 7. ruka 3. dan, i za izuzetno povoljnu cijenu dobija skoro novi motor sa 11200 km, 7 redovnih servisa, nikad padano😂

i on ga vozi manje neg pere, tak da ga 8. vlasnik more jebat po brdima i bacat u škrape




Srki
 
Pojedinci su jako vidoviti, sve znaju naj bolje, nitko im na rep soli ne moze bacit.
A ni maste im ne fali..  :palacdolje: