Vozi neko ovdje Triumph

Ništa ne znam o Triumph-ima, navratih samo da kažem da je Sredju najveći glupan i neznalica koja je ikada kročila na internet.
 
lb said:
Ništa ne znam o Triumph-ima, navratih samo da kažem da je Sredju najveći glupan i neznalica koja je ikada kročila na internet.

nemoj bas tako...ako je najveci i to je neko postignuce al nije :mrgreen:..nije on jadnik kriv sto je glup..trudi se..bio je na panoniji jednom pao polomio fergusona i vise ne ide :mrgreen:, voli honde a vozi yamahu :mrgreen:..gura po svom ko dok kihote a ispada don idijote al nema veze..interesantno ga pratit mislis nece vecu glupost izvalit kad ono kroz par dana opet iznenadi :mrgreen:

e da par slova o trumpu..fini motorici..fali im cilindar dva al sve u svemu nisu losi..kvare se manje vise al desi se i najboljima tako da ne bjezim ako se ukaze povoljna prilika..lajkam explorera 1200 a ni 1050 tiger sport nije los
 
Da, svi imaju manu da se pokvare prije vremena. kod nekih 5 na milion jedinki, a kod drugih 50 na 100 jedinki.

Ne rade talijanu sve lose, evo npr. sir, ketchup i prsut mozes od njih kupit uvijek.
 
Sredju said:
Da, svi imaju manu da se pokvare prije vremena. kod nekih 5 na milion jedinki, a kod drugih 50 na 100 jedinki.

Ne rade talijanu sve lose, evo npr. sir, ketchup i prsut mozes od njih kupit uvijek.

Zao mi je sto ovom moram reci... tebi nisu svi kod kuce...  al kad vidim u ponosno u potpisu MT 07 znam koliko je sati....
Mislim, da ne budem krivo shvacen, MT07 je dobro prijevozno sredstvo, sluzi svrsi prijevoza od tocke A do tocke B mozda i do C, ima dva kotaca i tu svaka slicnost sa ozbiljnijim motociklom prestaje... nedaj boze unfala, smota se cijeli, ko da je od plastelina....noje ni veci sestra ama bas nista bolja...

gastajbarter said:
nemoj bas tako...ako je najveci i to je neko postignuce al nije :mrgreen:..nije on jadnik kriv sto je glup..trudi se..bio je na panoniji jednom pao polomio fergusona i vise ne ide :mrgreen:, voli honde a vozi yamahu :mrgreen:..gura po svom ko dok kihote a ispada don idijote al nema veze..interesantno ga pratit mislis nece vecu glupost izvalit kad ono kroz par dana opet iznenadi :mrgreen:

e da par slova o trumpu..fini motorici..fali im cilindar dva al sve u svemu nisu losi..kvare se manje vise al desi se i najboljima tako da ne bjezim ako se ukaze povoljna prilika..lajkam explorera 1200 a ni 1050 tiger sport nije los

Explorer je solidan i masina mu radi bas onako kako bi covjek pozelio, no pretezak je u manevrima.. GS je poprilicno agilniji za tu klasu..
Tiger sport je odlican po svemu, mozda mu fali malo smensi fensi stvarcica no ide fino, pouzdan je poprilicno, udoban i vrlo agilan.. no zastario dizajnom... no ionako ga ne gledas dok na njemu sjedis... svidja mi se jako...
 
Znam ja kakva je mt u udesu, nesto slicno hornetu, samo malo losija jos.
Ali ne kosta nista.
Kakav je gs u unfalu ili panigale, a kostaju trostruko.
 
I da, mt 07 sa svojom i mojom masom, onim kocnicama, motorom koji je jak odozdo i adekvatnim ovjesom je marka ovdje kod nas u brdima.

 
Najbolji su oni koji pričaju o Triumphu a nikad ga nisu posjedovali
 
Niti probali...


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Kaze tip na testu, englezi i kad ugrade tojotin motor u svoje auto, on zacudo pocne crkavat prije vremena.
Bila rijec o nekom lotusu sa camry motorom.
:mrgreen:
 
Sredju said:
I da, mt 07 sa svojom i mojom masom, onim kocnicama, motorom koji je jak odozdo i adekvatnim ovjesom je marka ovdje kod nas u brdima.

kaj ima schus :mrgreen: pleh odozdola? :LOL:
 
Evo ,javlja se jedan koji nikad nije probao ni jedan Triumph ( ili možda je ).Ako gledam iz perspektive prosječnog vozača onda velim : bolujem od predrasuda ! Ako gledam iz iskustva vožnje onda velim :Japan majka !Ako gledam estetiku i dizajn : made in Itali.Mogao bih i dalje no istina je jedna. Nema ni jedna marka koja ne boluje od mehaničkih anomalija većih ili manjih (osim vrlo rijetkih ). To što već tvornički neki nedostaci nisu uklonjeni uzrokuje kvarove koji se kasnije pokažu kao problem zbog kojeg mnogi bajkovi dođu na loš glas glede pouzdanosti .Pogotovo kad dođu u ruke kod mehaničara koji se razumiju u sve ,a takvih je podosta .,i na kraju je kriv proizvođač ,vozač itd.Tu je Darth Vader štošta lijepo objasnio.Nemojte se kleti u ništa što vozite,ne kudite dok sami ne probate .Mišljenja su razna .Volio bih Triumph,ovi posljednji street triple,pa i 1200tiger eksplorer mi se sviđaju .E sad ,jedan od daljih poznanika je prije par godina kupio ganz novu Daytonu 675.Ukratko ,znam da ju je nakon otprilike dvije godine  kad je se zasitio,pokušavao bezuspješno prodati u pola cijene nove . Kad je izgubio živce ,zamijenio ju je za neki auto uz nadoplatu samo da je se riješi .Evo ,zato Triumph ne bi kupio ,mi smo ipak na brdovitom Balkanu ..  8) :misli: :021:
 
Trumph tiger 800 XC vozim vec cetvrtu sezonu. Motor je iz uvoza 2011. god, kupljen pocetkom 2015. sa 23,500 km.
Trenutno imam 64,000km i prezadovoljan sam motorom. Ono sto bih pohvalio je ubrzanje, lezanje, elasticnost i izgled, a mislim da bi par stvari moglo bolje misleci na tvrdocu (pretvrd) ali i to je rijesivo kad kupujes novoga pa biras bolje komponente....moj ima prednju vilicu bez mogucnosti podesavanja, dok sada sa WP nemaju vjerujem tih problema, kao i los Denso anlaser na seriji tog godista.
U tih 40,000 km koliko sam ja napravio, motor je vozen ful grubo, obozavam kako ubrzava i prva tri ganga cesto sarafim do kraja, vrlo cesto izlazim sa ceste i na grublje terene, jednom rijecju, uopce ga ne stedim.
Riknule su tri stvari: anlaser, neki granicnik na osovini mjenjaca od federa, truba i sad vec lagano treba promjeniti/dotegnuti lager (centralni) vilica.
Promjenio sam jednom set lanac s lancanicima i nekoliko kompleta guma .
Ljubitelj sam motora i nemam neku maniju da me interesira samo jedan brand, vec ono sto je OK, meni je OK, bez obzira kako se zvao brand. Zato sam i bez predrasuda kupio Triumph i nisam pozalio, tako da kad cu mijenjati motor za mladji, Triumph je i dalje u vrhu mog izbora!
 
deco said:
Najbolji su oni koji pričaju o Triumphu a nikad ga nisu posjedovali
Zato ga ti imas a nisi nista napisao o njemu...
Gukni...
 
DaRRth Vader said:
Zato ga ti imas a nisi nista napisao o njemu...
Gukni...

Zašto bi? Ovde ima dovoljno jutub eksperata i složili su se da je triumph smeće.. čemu im kvarit doživljaj zadovoljstva?  :mrgreen:
 
Evo za jutubere:
U svojoj grupi Triumpf uvijek pobjeđuje:

https://youtu.be/YlyBhNPxZW4

U najjačoj grupi opet:

https://youtu.be/Bg6QP7Ma_-M

Finale:

https://youtu.be/SUWexBZClvo