Vozi neko ovdje Triumph

Evo, ja promijenio moj Bonneville SE za T120
21d42856227984ba2c18f0743c81d03b.jpg


Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

 
to  (y) jos prominit straznje amortizere (dosta je stavit koni/icon, vec se osjeti razlika) i stavit naprid floating diskove i to je to
 
alpine said:
to  (y) jos prominit straznje amortizere (dosta je stavit koni, vec se osjeti razlika) i stavit naprid floating diskove i to je to
Budem polako, sve u svoje vrijeme[emoji106]

Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

 
nesto spremam za novi projekt.. karburatorski  :azn:
 

Attachments

  • IMG_20200131_1107557.jpg
    IMG_20200131_1107557.jpg
    312.6 KB · Views: 101
tommy71k said:
Evo, ja promijenio moj Bonneville SE za T120

a esi bia tute?
 

Attachments

  • IMG_20180621_1206469 - 2 (Large).jpg
    IMG_20180621_1206469 - 2 (Large).jpg
    954.2 KB · Views: 166
je li to piranski zaljev?  :mrgreen: i zasto se namistas na slici ka cristiano ronaldo?  :mrgreen:


ali... vau!! bravo..  (y)
 
alpine said:
je li to piranski zaljev?  :mrgreen: i zasto se namistas na slici ka cristiano ronaldo?  :mrgreen:


ali... vau!! bravo..  (y)
Pa zato jer moran pokaza sve vrline balkana na američkom tlu[emoji23][emoji23][emoji23][emoji481][emoji481][emoji481]

Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

 
tommy71k said:
Ne, dani su prehladni za moju ženu a uglavnom s njom izlazim.

Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

Ja slažem sic za svoju. Više nemrem muljat  :mrgreen:

Bit ću u blizini idući tjedan, pa se javim ako bude vremena  (y)
 
Evo jučer je Transporter vozio neki trijunf, pobjego nekim XT-ima po mostovima i zgradama, još s kokicom iza . :mrgreen:
 
James1100 said:
Ja slažem sic za svoju. Više nemrem muljat  :mrgreen:

Bit ću u blizini idući tjedan, pa se javim ako bude vremena  (y)
Samo ti javi, uvijek si dobrodošao, samo što radim popodnevnu smjenu, ali ujutro sam slobodan.

Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

 
endurozg said:
Tiger tog godišta ima problema s anlaserom. Pali li vruć nećeš ga trebati mijenjati .....odmah, ali sigurno hoćeš, a trajno riješenje je jeftino i nema velikih problema zbog te greške.. Našao sam anlaser neki iz USA, 220 dolara, ni carinu nisam platio, već 2 godine pali besprijekorno. Ima još jedan potencijalni problem koji se javlja na cca 50000 km.....a o tome ako će biti potrebe, tj. ako ćeš ga kupiti. Ništa spektakularno....trošak od cca 500 kn, umjesto potencijalno veće štete, ali mi se ne da sada pisati bespotrebno o tome. Na mom tigeru je cca 75000 km....od toga ja sam vlasnik 5 godina i cca 50000 km, sljedeći motor vjerojatno opet taj, nemam nikakve zamjerke na njega.
Hvala endurozg.To o alanseru sam pročitao i na talijanskom forumu  i da oriđiđi dođe cca 600€  :shock: Ostao sam paf  :misli: Kažu još za  tigera, da motor dosta grije,pogotovo kad tem. pređu 30˝C :D Uglavnom nisam radi toga odustao od Tigera,jer i dalje ima puuuno dobrih osobina a i lijep mi je. Nisam još stigao iči po motor u italiju ali svakako kupujem tigera  (y)
 
Vozio zadnjih 9 dana Triumph xc800 po juznoj africi. A i otreso sa istoga. Mozda napisem koju rijec ako koga zanima kad malo nadodem....
 
EnduroLab said:
Vozio zadnjih 9 dana Triumph xc800 po juznoj africi. A i otreso sa istoga. Mozda napisem koju rijec ako koga zanima kad malo nadodem....
Nisam shvatio poruku,dali je u negativnom kontekstu ili pozitivnom.. :misli:
 
EnduroLab said:
I ti vozis Triumph, ha?

:misli:
Ne,ne vozim,vozio sam dosta toga ali Triumpha ne,ali sam se nadao da ču dobiti kakvu korisnu informaciju u ovoj rubrici,ali sam se očito zajebo