Vozi neko ovdje Triumph

Alpine, el nosis uz njega i poluduboke cipelice sa krznom u njima, zavrnute traperice i braun kozne rukavice.
Bas je fensi.
 
anegdota od prije par godina iz SB sa mega susreta..kolega tek kupio triumph speed triple..normalno euforija i sve sto ide uz to kad kupis novi motor..voznja na susret sve ok..obilazimo standove..lik prodaje majice..gledamo ima svega nema triumph..dijalog ide ovako

imate li majica sa truimph natpisom

prodavac..sa cime

triumph

prodavac,,sta ti je to

paaa motor

prodavac  cekaj..zenoooo imamo li neki  kako se zove

triumph

prodavac    traze neki TRUMP...njegova zena...neeema

mi svi padamo od smijeha  :mrgreen:

 
gastajbarter said:
anegdota od prije par godina iz SB sa mega susreta..kolega tek kupio triumph speed triple..normalno euforija i sve sto ide uz to kad kupis novi motor..voznja na susret sve ok..obilazimo standove..lik prodaje majice..gledamo ima svega nema triumph..dijalog ide ovako

imate li majica sa truimph natpisom

prodavac..sa cime

triumph

prodavac,,sta ti je to

paaa motor

prodavac  cekaj..zenoooo imamo li neki  kako se zove

triumph

prodavac    traze neki TRUMP...njegova zena...neeema

mi svi padamo od smijeha  :mrgreen:

Normalano kod “seljacina” da ne znaju sta je TRIUMPH.  :LOL: :jesus: :wink: :mrgreen:
 
Gdje je ovlašteni servis Triumpha? Vidim da Novema nova, AMI MOTO i Viktor moto prodaju Triumphe. Jesu li svi i ovlašteni servisi za recimo garancijske popravke ako se uzme novi motor kod njih? Mislim svi su oni ovlašteni ali... :mrgreen:
 
Sredju said:
Alpine, el nosis uz njega i poluduboke cipelice sa krznom u njima, zavrnute traperice i braun kozne rukavice.
Bas je fensi.

ovi motor je tako prerađen 10 g prije prvih hipstera, čak mogu rec da ga je ekipa iz triumpha slikala u brighton burn upu 2012


samo rokker, halversons i aero leathers
 
hellboy1974 said:
Gdje je ovlašteni servis Triumpha? Vidim da Novema nova, AMI MOTO i Viktor moto prodaju Triumphe. Jesu li svi i ovlašteni servisi za recimo garancijske popravke ako se uzme novi motor kod njih? Mislim svi su oni ovlašteni ali... :mrgreen:
samo je Novema ovlaštena :)
 
samo se vi zajebujte, ovi japanski jogurti koje vozite, nije još ni bilo kad je Triumf žario i palio.

a tipovi koji neznaju kaj je Triumf, bolje neka ostanu na ožujskoj pred dučanom i igraju belu
 
Evo, još koji dan i onda ga palim i više se ne vraćam. Ne znam tko više voli sjest na njega, ja ili moja žena.
b73c5544d9ba6ca7ad765bbd73396840.jpg


Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

 
U mom kraju vidim samo hipstere na trijumferima kako se zovu trakstoni i sl., nidje tigera i speedova . :mrgreen:
 
hondimir said:
U mom kraju vidim samo hipstere na trijumferima kako se zovu trakstoni i sl., nidje tigera i speedova . :mrgreen:
U mom kraju više tigrova, spidova nego bonića ili trakstona.

Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

 
tommy71k said:
U mom kraju više tigrova, spidova nego bonića ili trakstona.

Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

Kakvi je t 120 bone?  Vec san .te pita, ti nista?
 
tommy71k said:
U mom kraju više tigrova, spidova nego bonića ili trakstona.

Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

Pa tigrici su adv, to je in sada!  Hahah
 
tommy71k said:
Evo, još koji dan i onda ga palim i više se ne vraćam. Ne znam tko više voli sjest na njega, ja ili moja žena.
b73c5544d9ba6ca7ad765bbd73396840.jpg


Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

Ja  :mrgreen:, ali korona sjebala stvar. Nema me skoro ništa na tvoju stranu
 
Nike11 said:
Kakvi je t 120 bone?  Vec san .te pita, ti nista?
Pardon, nisam čitao sve. Gle, prije T120 sam imao Bonneville SE. T120 je po mom mišljenju jako dobar motor. Ne želim ti pisati da je bolji od ovog ili od onog.Meni je taman, lijep je, u dvoje je i udoban, žena se nije bunila nit nakon 500km odvozanih u jednom danu. Kočnice su zadovoljavajuće jer na prednjem kotaču ima 2 diska, možda bi mogli malo poboljšati amortizere.

Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk