Vozi neko ovdje Triumph

Glaky said:
Motor koji na stazi za RSVom zaostaje 3 sekunde po krugu

Toliku razliku izvest, ako je moguca, moras bit profi, a nas 99 % to nije.
Ali je nas 100 % izvest 50 000 km, sto ni jedna rsv nece prezivit.
 
Glaky said:
Meni su za sve primjer Alpe. Najbrojniji su BMWi, pa slijede Triumpfi...

Turisti.
Nece doci najahani sa ninjama i blejdima.
prosjek starosti 55 godina, boli tuki nekog omladinca za stelivo.
 
Nema lošeg motora ,samo sve ovisi od nemjene i financija,Meni osobno speed triple 1050 je vizualni krasan motor ,nažalost nisam bio u,prilici probati ga.Mada me frend nedavno "zajebao "provozao sam agustu brutale i motor od nekih 12 god je dan danas savršen po svim aspektima ovjesa,balansiranosti i snage .Mada je eto Europski motor :)
 
Sredju said:
Turisti.
Nece doci najahani sa ninjama i blejdima.
prosjek starosti 55 godina, boli tuki nekog omladinca za stelivo.

Mislim na Dolomite. U Austriji se voze na motorima, a u Italiji voze motore.
 
Sredju said:
Toliku razliku izvest, ako je moguca, moras bit profi, a nas 99 % to nije.
Ali je nas 100 % izvest 50 000 km, sto ni jedna rsv nece prezivit.
Sta ti lupetas... ko otvoreni prozor...
Platite servis, ne sarafajte po podrumima i garazama, dopustite da serviseri zaarade da bi si mogli platiti ucenje.... 

pa ja sam imao na grbaci barem stotinu aprilija V4 koji su sada blize 100000 nego 50000 km...
U pet ili sest godina koliko sam bio head technician prodali smo stotine i stotine novih V4 i niti jedna nije imala mehanicki kvar ... niti jedna koju sam ja ili moj sin odrzavali... niti jedna.... :mrgreen: 
Problemi bi UVIJEK nastali od mog kolege koji se u to kuzi ili od mehe za japanske motore... ovi drugi su prave ubojice vecine europskih motora...
 
Tko si ti i cime se bavis da jednom Sredjuu mozes tako reci?

A prosli vikend samo cekam da ti zaljepim na fejs sto te sljeduje i ovaj zabar mora opast..

:mrgreen:
 
Sredju said:
Toliku razliku izvest, ako je moguca, moras bit profi, a nas 99 % to nije.
Ali je nas 100 % izvest 50 000 km, sto ni jedna rsv nece prezivit.

Meni je neugodno kad vidim kakve gluposti pišeš, kako nije tebi?
 
Meni nije.
Ja sam na panoniji proveo neko vrijeme i skuzio sam, vremena nas koji povremeno odemo na stazu, najvise zavise od guma, u stvari, najvise zavise od ispravne linije i koristenja citave sirine staze.
Uopce motocikl ne igra ulogu.
Te sto glacky pise je potpuna glupost.
1 % nas ima stroj samo za stazu i taj postotak moze i ako moze izvest brze stazu sa aprilijom nego kawom.
Opet ovi sto se stalno vrte na stazi su tanki na ulici, kad sve to pomjesas i hoces iz toga napravit kvalificiran motor, dobijes SC77.

 
Darth, naravno, sve je pitanje novca.
Ako ces ti kupit motor i do 50 000 predjenih dat u servis novaca za jos jedan, onda mozes dat ohlinsu 10 000 za ovjes i brembi 5 000 za kocnice.
Ja ne vjerujem da i kod nas u Becu dodju stotine RSV4 na servis, u stvari ne vjerujem da ih 100 sveukupno i prodano u citavoj drzavi.
Ona sa V2 mororom vozi dugo, ima ih par u oglasima sa lijepom kilometrazom.
 
Sredju said:
Meni nije.
Ja sam na panoniji proveo neko vrijeme i skuzio sam, vremena nas koji povremeno odemo na stazu, najvise zavise od guma, u stvari, najvise zavise od ispravne linije i koristenja citave sirine staze.
Uopce motocikl ne igra ulogu.
Te sto glacky pise je potpuna glupost.
1 % nas ima stroj samo za stazu i taj postotak moze i ako moze izvest brze stazu sa aprilijom nego kawom.
Opet ovi sto se stalno vrte na stazi su tanki na ulici, kad sve to pomjesas i hoces iz toga napravit kvalificiran motor, dobijes SC77.

Sjebana ti je logika.
Valjda isti vozač na oba motora. Profi, amater, početnik, svejedno.
 
DaRRth Vader said:
Pustimo to..
Tema je Triumph...

Znate li da je u triumphe moguce ucitati razne mape za razne auspuhe u servisu  BESPLATNO u sklopu servisa ... . I mape su naravno original Triumphove...
Ne trudi se..
Zaboravljas da je ovo Balkan.
Odje je gnojf tdi, kramasaki i t max jedino sto valja.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
grafit said:
Nema lošeg motora ,samo sve ovisi od nemjene i financija,Meni osobno speed triple 1050 je vizualni krasan motor ,nažalost nisam bio u,prilici probati ga.Mada me frend nedavno "zajebao "provozao sam agustu brutale i motor od nekih 12 god je dan danas savršen po svim aspektima ovjesa,balansiranosti i snage .Mada je eto Europski motor :)
Fantastican motor. Pogotovo rs model. Prijasnje sam vozio i jedino sto mi smetalo je bila ocigledna razlika u tezini/tromosti naspram mom sfs-u. Sad s rs-om su i to anulirali.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Glaky said:
Sjebana ti je logika.
Valjda isti vozač na oba motora. Profi, amater, početnik, svejedno.
Nije svejedno.
Zasto nije je duga prica i vidi se da pises iz neiskustva.
Nemoj to uzeti kao uvredu.
 
DaRRth Vader said:
Sta ti lupetas... ko otvoreni prozor...
Platite servis, ne sarafajte po podrumima i garazama, dopustite da serviseri zaarade da bi si mogli platiti ucenje.... 

pa ja sam imao na grbaci barem stotinu aprilija V4 koji su sada blize 100000 nego 50000 km...
U pet ili sest godina koliko sam bio head technician prodali smo stotine i stotine novih V4 i niti jedna nije imala mehanicki kvar ... niti jedna koju sam ja ili moj sin odrzavali... niti jedna.... :mrgreen: 
Problemi bi UVIJEK nastali od mog kolege koji se u to kuzi ili od mehe za japanske motore... ovi drugi su prave ubojice vecine europskih motora...



NIKAD!!
  :konjic:  :mrgreen:
 
EnduroLab said:

NIKAD!!
  :konjic:  :mrgreen:
Ma daj... 😂😂😂 ako ti plate mozda se i naucis nesto, ubacis koju stotinu tisuca eurica u servis, odes na skolovanje i izvuces iz podruma 😂😂😂😂  znam da znas onu....
Sto vise znam vidim da nista ne znam...🤪🤪🤪
 
NEĆU!!

Bolja mi satnica EU konzultatna.  :mrgreen:

A i ako od motora napravim posao u RH, gušt i strast će nestati kao rukom odnesena. A osim toga, učim na tvom primjeru.  :mrgreen:
 
EnduroLab said:
NEĆU!!

Bolja mi satnica EU konzultatna.  :mrgreen:

A i ako od motora napravim posao u RH, gušt i strast će nestati kao rukom odnesena. A osim toga, učim na tvom primjeru.  :mrgreen:
Vidim da si dosao do pameti...  :LOL:
Dobro znoris...
Vidis kud su mene ti gusti i strasti odveli, i ulaganje u posao.... na drugu stranu planete...
No u konacnici to je ispalo znatno bolje nego da nisu... sad mi zao sto sam ikada ista pocinjao u hr... bolje da sam to sve preskocio i odmah dosao tu, pun elana... :LOL: :LOL: :LOL:
 
Nemoze covjek znati jucer ono sto zna danas.

Koliko mi je zao da si otisao toliko i puno vise mi je drago da jesi i da vam je svima dobro. (y)
 
EnduroLab said:
Nemoze covjek znati jucer ono sto zna danas.

Koliko mi je zao da si otisao toliko i puno vise mi je drago da jesi i da vam je svima dobro. (y)

Thanks mate...