Vozi neko ovdje Triumph

Glaky said:
Kako se usuđuješ na ovom forumu govoriti protiv Japanaca?!?
😂😂😂😂
Kada netko sa ovog foruma bude zasarafio desetinu motora koliko sam ja zasarafio u zadnjih 30 plus godina ( pogotovo u zadnjih 6 australskih) i prosao tehnickih treninga japanskih i europskih koliko sam prosao i pokaze mi da nisam u pravu, promijenit cu vjeru u japansku....😂😂😂
 
Sredju said:
Moze pokusat zejebat mlade i neiskusne.
  :LOL:
Od mladih i neiskusnih gori su stari konji koji misle da znaju...
:LOL: :LOL: :LOL:



I sam sam takav... :afro:
 
Kada sam bio mlad i neiskusan, govorili su mi da je BMW najbolji motor. Sada kada sam odrastao, vidim da je.
 
Glaky said:
Kada sam bio mlad i neiskusan, govorili su mi da je BMW najbolji motor. Sada kada sam odrastao, vidim da je.
Ja sam pak odrastanjem skuzio da ne postoji najbolji  brand... samo motori koji su najbolji u pojedinim klasama... a tu zasigurno nema japanaca u klasama preko 600 ccm...
 
Sredju said:
A sto je MT01
Proslo svrseno vrijeme... ili bolje reci promasen slucaj...
Sredju said:
Sto je valkyrie rune
Medjugalakticki svemirski brod....  ne zmam....  sto je ?  Jesi vozio, servisaro, vidio ili samo citao o tome ?
Ja nisam nista od toga ...
 
prpa said:
niš od ovih tri stvari,napio se loše pive :mrgreen:
Pustimo to..
Tema je Triumph...

Znate li da je u triumphe moguce ucitati razne mape za razne auspuhe u servisu  BESPLATNO u sklopu servisa ... . I mape su naravno original Triumphove...
 
Sredju said:
Sto je zx10r
Jedan od vodecih u litarskoj klasi, uvijek bio pri vrhu... malo sirov ali jaaako dobar... meni osobno bolji  i od homde i od yamahe.... skoro ko novi suzuki.. 😂😂😂
 
DaRRth Vader said:
Pustimo to..
Tema je Triumph...

Znate li da je u triumphe moguce ucitati razne mape za razne auspuhe u servisu  BESPLATNO u sklopu servisa ... . I mape su naravno original Triumphove...

Tako mi pocne tip i u apriliji, abs, trakcije i mape.
Rekoh, ja i na mom sporetu imam mape.
 
DaRRth Vader said:
Jedan od vodecih u litarskoj klasi, uvijek bio pri vrhu... malo sirov ali jaaako dobar... meni osobno bolji  i od homde i od yamahe.... skoro ko novi suzuki.. 😂😂😂

Najbolji u klasi, bolji i od dukca koji zivi na istegnutim pravilima.