Vožnja i druženje vlasnika Kawasaki Versys i Er6-n/f - Fužine 2011

jupiiiiii znaci slazemo se
jedemo  pijemo  palimo  idemo 
jebate ko haiku  poetry :LOL:
 
dobro jel itko napisao kada se tamo vidimo? I gdje se na kraju ide? u Rizvan city? ili?
 
Pa taj Rizvan mi se čini ok...svima je relativno blizu, a polazak bumo dogovorili par dana prije...mi iz Zg se možemo nać negdi na izlazu iz grada pa zajedno pičimo do tam  (y) Al samo polako, čekaj zadnji tjedan pa da počnu odustajanja, nemrem zbog ovog il onog...na kraju bu nas troje  :wink: nadam se da nisam u pravu  :mrgreen:
 
Ja si nešto kontam da me maknete s liste, čini mi se to dosta daleko... Ne znam hoće naši bicikli moći podnijeti toliki put...  :mrgreen:
 
nexus said:
Pa taj Rizvan mi se čini ok...svima je relativno blizu, a polazak bumo dogovorili par dana prije...mi iz Zg se možemo nać negdi na izlazu iz grada pa zajedno pičimo do tam  (y) Al samo polako, čekaj zadnji tjedan pa da počnu odustajanja, nemrem zbog ovog il onog...na kraju bu nas troje  :wink: nadam se da nisam u pravu  :mrgreen:
U pravu si za odustajanja, žao mi je što moram biti među njima. Malo sam se izletio sa postavljanjem na popis, nisam se odmah sjetio da je moto susret u Đakovu 16.06. Žao mi je zbog Rizvanuše, i susreta. pozz
 
legajuana said:
Update:

1. - legajuana
2.  - moover
3.  - Law
4.  - 47
5.  - nexus
6.  - škico ??? :(
7.  - emma
8.  - ivomoto
9.  - Bela-Vg
10. - reversyst
11. - brke
12. - picasso [size=10pt]+mišelinka[/size]
13. - biker51
14. -
 
Kontinentalci, kojim putem se ide? Normalno starom do Korenice pa prema Gospiću il ima kakav alternativni?
 
47 said:
Kontinentalci, kojim putem se ide? Normalno starom do Korenice pa prema Gospiću il ima kakav alternativni?

Pa to recimo može bit u jednom smjeru, a natrag da ne idemo istim putem možemo Otočac-Žuta Lokva-Josipdol...

Mislim, ak bude volje i vremena možemo se mi i spustit do Karlobaga (to nije loša cesta)...onda magistralom do Senja (tu ne treba trošit riječi :mrgreen:)...a dalje znate
 
nexus said:
Pa to recimo može bit u jednom smjeru, a natrag da ne idemo istim putem možemo Otočac-Žuta Lokva-Josipdol...

Mislim, ak bude volje i vremena možemo se mi i spustit do Karlobaga (to nije loša cesta)...onda magistralom do Senja (tu ne treba trošit riječi :mrgreen:)...a dalje znate

Ja ne idem nazad na kontinent najvjerojatnije :D  Idem za Karlobar i gore u Novi Vinodolski, do nedjelje ostajem u tom dijelu. Al kud god išli, glavno da se vozi :)
I valjda će nas vrijeme poslužiti!!