Vožnja i druženje vlasnika Kawasaki Versys i Er6-n/f - Fužine 2011

Pa ak bu vreme ko zadnji put, ja ne idem  :mrgreen:
 
Kakvo je brojno stanje?  :mrgreen:

Oće bit rakija na ulazu? Grah? Striptiz? :mrgreen:
 
E, jbga. Čim si spomenuo striptease svi su zamukli  :mrgreen:
 
čuj njega... rakija na ulazu  :mrgreen:  rakija u ruksaku JE ulaz  :mrgreen:
graha bi trebalo biti negdje pošto smo u lici a striptiz ćemo na izvlačenje slamke pa koga dopadne  :mrgreen:
 
legajuana said:
čuj njega... rakija na ulazu  :mrgreen:  rakija u ruksaku JE ulaz  :mrgreen:
graha bi trebalo biti negdje pošto smo u lici a striptiz ćemo na izvlačenje slamke pa koga dopadne  :mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL:

dolazm samo zbog ovoga  (y) :mrgreen:
 
Nakon pol litre rakije ja ni ne trebam izvlačit slamku  :cice: :LOL:
 
Ponukan odgovorima gore, odlučio sam da NE IDEM!!  :LOL:

Ma samo da ne pada velika kišurina, ne bi se baš htio vozit po kiši do dolje.
 
De i u kolko je okupljanje za purgere i ostale. Kak sad stvari stoje iz Gospica nastavljam za Krk posle.
 
Romaner6 said:
De i u kolko je okupljanje za purgere i ostale. Kak sad stvari stoje iz Gospica nastavljam za Krk posle.

I mene zanima, di je organizator?!

Mogla bi se i nova tema napraviti.
 
Romaner6 said:
De i u kolko je okupljanje za purgere i ostale. Kak sad stvari stoje iz Gospica nastavljam za Krk posle.

I ja isto poslije nastavljam za Krk, doduše ja od tamo i dolazim  :mrgreen:
Gdje i kada se skuplja ekipa s Primorja?
 
Zagrepčanci i dotepenci...kaj do Karlovca idemo autoputem il starom? Ak je autoputem onda možemo na prvoj benzinskoj (OMV) nakon naplatnih u Lučkom, ak starom onda recimo INA benzinska iza rotora.

Predlažem okupljanje oko 9, a polazak u 9:30.

AMEN!  :LOL:
 
nexus said:
Zagrepčanci i dotepenci...kaj do Karlovca idemo autoputem il starom? Ak je autoputem onda možemo na prvoj benzinskoj (OMV) nakon naplatnih u Lučkom, ak starom onda recimo INA benzinska iza rotora.

Predlažem okupljanje oko 9, a polazak u 9:30.

AMEN!  :LOL:

Ja glasam za autoputom, jer mi je kroz Jastrebarsko dosadno, ovak to rješim za 15ak minuta  :)
I onda dolje il dobrom starom, il ak ima kakav drugi pravac, čisto malo radi promjene!
 
Ma u Karlovcu svakako idemo dole s autoputa...a za dalje usvajamo najbolji prijedlog  (y)
 
Kad planirate otprilike stići na odredište da i "ekipa od jednog Dalmatinca  :mrgreen:" zna stići na vrime  :misli:
 
Ja idem autocestom do Karlovca, dalje starom... Pijem kavu u 9:30 na OMV na naplatnima Lučko, pa dalje s ekipom koja dođe...  (y)
 
moover said:
Ja idem autocestom do Karlovca, dalje starom... Pijem kavu u 9:30 na OMV na naplatnima Lučko, pa dalje s ekipom koja dođe...  (y)

I ja sam od 9 na kavi tamo...Osim ako s druge strane ne budem dolazio - iz Zadra  :wink: Onda Tifon Jasenice kava u 10:30