Vožnja i druženje vlasnika Kawasaki Versys i Er6-n/f - Fužine 2011

moover said:
Ja idem autocestom do Karlovca, dalje starom... Pijem kavu u 9:30 na OMV na naplatnima Lučko, pa dalje s ekipom koja dođe...  (y)

Dođem,

ali krivim vozilom jer nastavljam poslije susreta prema Dajli (Novigrad/Umag).
 
Super Jura said:
ali krivim vozilom jer nastavljam poslije susreta prema Dajli (Novigrad/Umag).
Kakva uvreda...  :shock: Misliš da biciklić neće izdržati put od Gospića do Umaga?  :misli:


:mrgreen:
 
Onda u 9 na OMV?

A poslije Karlovca? Prek Slunja il se može prek Brinja itd?
 
Predlažem Slunj, Plitvice, Korenica, Gospić.... od Korenice do Gospića nema žive duše, samo prekrasni krajolici i (koliko se sjećam) dobra cesta...  (y)
 
i nek mi još netko samo kaže kada je planirani povratak ? ili se o tome još ne govori  :mrgreen:
 
ivomoto said:
i nek mi još netko samo kaže kada je planirani povratak ? ili se o tome još ne govori  :mrgreen:
Po osjećaju... da se po danu vratimo doma...  (y)
 
vrak te jebi ajd da i to dozivim
moram probat novi termostat  :bananarace:
 
picasso said:
vrak te jebi ajd da i to dozivim
moram probat novi termostat  :bananarace:
i ja moram svašta nešto probat... nisam dugo vozio u koloni...  :mrgreen:
 
Super Jura said:
Ne, nego B vraćam doma, nije navikla na biciklić  :jesus:
Ma sve ok... i ja da imam gsa ne bih versisa ni pogledao, a kamoli vozio...  :mrgreen:
 
moover said:
Ma sve ok... i ja da imam gsa ne bih versisa ni pogledao, a kamoli vozio...  :mrgreen:

polako, još nije na prodaju  :mrgreen:

a i žuti je nova igračka (ima skoro duplo više km od Versysa  :LOL:)
 
a ima jedan s Raba nemam pojma kako ću i kad još sam na tabletama za križa. Inače Jablanac-karlobag-Gospić  :021:
 
REVersyst said:
a ima jedan s Raba nemam pojma kako ću i kad još sam na tabletama za križa. Inače Jablanac-karlobag-Gospić  :021:

Ja isto planiram preko Karlobaga, pa ako ideš čekaj me na jablancu....
 
Law said:
Vidim iz primorja se nitko ne javlja, očito ću sam morati doći gore..... :shock:

a nemogu.... :wink:
 
Law said:
Vidim iz primorja se nitko ne javlja, očito ću sam morati doći gore..... :shock:

Pa di ti je legajuana  :misli: