vožnja u formaciji na cestama u RH

Baš ste ko babe grintavi .... obiđeš ih i fijuu  :jesus: .... šta sad...svako uživa na svoj način, neko gušta u resicama, neko u blatu i šumi, netko u brzini ... ja ih doživljavam ko kamiondžije  :wink: :wink: :wink:

Navodno kolona se formira po "činovima" i nema preticanja, prvi kontrolira brzinu i drži ekipu na okupu .... pa tko voli kontroliranu vožnju-izvoli  :misli:
 
Cvitak said:
Vožnja Zagreb - Rijeka od kulturnih 2h po staroj cesti se pretvori u avanturu od 4-5h  :LOL:

jbt Cvitak obitelj sa monovolumenom uz piš pauzu dođe za sat i pol :LOL: :jesus: :mrgreen:
 
tibor_zg said:
jbt Cvitak obitelj sa monovolumenom uz piš pauzu dođe za sat i pol :LOL: :jesus: :mrgreen:

debos, jesam napisao kulturna vožnja?  :jesus:
 
Cvitak said:
debos, jesam napisao kulturna vožnja?  :jesus:

daj ne rise, za dve čuke si na pol puta do grenlanda jbt :LOL:

to kaj si ti spor ne znači da si i kulturan :jesus:
 
tibor_zg said:
jbt Cvitak obitelj sa monovolumenom uz piš pauzu dođe za sat i pol :LOL: :jesus: :mrgreen:

a onaj Njemac Andreas za sat vremema  :mrgreen:
 
DADO+ said:
te, vožnje u formaciji, jel' :misli:

mene podsjećaju na ono kad djeca idu iz vrtića/škole, u
obližnji muzej ili sl. pa se svi drže za ruke :LOL:


ja probao par puta, ali jok ne ide :no:

prvo, mrzim čekati da neko popuši, ispiša se i sl.,
a drugo, obilaziti i gledati u retrovizor, jel' ga ima još na cesti :LOL:
treće; hoćemo li ovim pravcem ili onim, pa gdje ćemo stati jesti...

ma sto "problema" :mrgreen:

To je to. (y)
 
Naletim na formaciju, rasformiram i odem ko da je nije ni bilo TOČKA!
 
tibor_zg said:
daj ne rise, za dve čuke si na pol puta do grenlanda jbt :LOL:

to kaj si ti spor ne znači da si i kulturan :jesus:
Ti si kao brzi? Tvoje prolazno vrijem je bolje samo ako ti drlo eksplodira i lansira preko brda :p

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk

 
LALA3 said:
uragan pinta.. :mrgreen:

Uglavnom :mrgreen: Otkud znaš :misli:

No ima i dobrih ekipa koje ne kenjaju po cesti. Naleti se s vremena na vrijeme, malo ih je i volim se dobro provozati u grupi ako vidim da ljudi znaju što rade. Stvarno volim vidjeti kad nekoliko motora piči ko zmija i niko nikom ne smeta, a problemi (vozila koji se taljigaju solo ili u formacijama) ostanu otraga u trenu ko da ih nije ni bilo :LOL: :LOL: :LOL:
 
Cvitak said:
Ti si kao brzi? Tvoje prolazno vrijem je bolje samo ako ti drlo eksplodira i lansira preko brda :p

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
tibora sjebe formacija....

http://www.24sata.hr/news/krave-upale-u-tunel-muu-muu-ljudi-drz-te-se-svi-svoje-trake-489245

:LOL: :mrgreen:
 
u bržima formacijama,  'ajmo tako reć' :mrgreen:

problem je što uvijek hoćeš/nećeš naletiš na neko smetalo - kamion, bus, auto…

i onda se zna desiti sranje ;)


zadnji mora biti najbrži i loviti, da tako kažemo - priključak,
pa zna nekada više i riskirati

sve još više komplicira ako su različiti tipovi motora u pitanju,
a ono što mene, najviše smeta, je što se može dogoditi:

ako jedan naprijed bubne, može se dogoditi lančani  :?


i ponavljam; to je ako je stvarno brza vožnja, a ne tipa: defile, karavana i sl.  :mrgreen:
 
ako je brža vožnja i 3-4 motora, najbolje dogovoriti gdje ćemo pauzu,
pa tko koliko može  (y)
 
2Skripter;

:LOL: a nemoj tako
... "mudre" misli mi stalno naviru  :wc:

:mrgreen: (y)



edit (pazi, aaaaaaa  8) :mrgreen: ) Zapru; :jesus:  :LOL:
 
Pinta 001 JA said:
Uglavnom :mrgreen: Otkud znaš :misli:

No ima i dobrih ekipa koje ne kenjaju po cesti. Naleti se s vremena na vrijeme, malo ih je i volim se dobro provozati u grupi ako vidim da ljudi znaju što rade. Stvarno volim vidjeti kad nekoliko motora piči ko zmija i niko nikom ne smeta, a problemi (vozila koji se taljigaju solo ili u formacijama) ostanu otraga u trenu ko da ih nije ni bilo :LOL: :LOL: :LOL:
cuja sam tako.. :mrgreen:
a i za ovo ostalo imas pravo..ja se zato i vozim max. s jos jednim,ili sam..i bez ikakva razgovora,dogovora,itd;..cinimo jedan drugom mista,prvi se uvik vozi udesno,drugi ulivo..kod priticanja,prvi kad pride ide udesno i ostavlja mista drugom..ugl.,pazimo jedan na drugog i letimo kolko mozemo..a formacije uvijek uzdrmamo.. :mrgreen: