Voznje i druzenja(off iz teme kawasaki versys)

može može,iovako nemam love,a i ovaj moj prijatelj sa ER 6N isto je tanak (y)

samo nisam upućen u ove motorijade i neidem na njih-da to nema ovdje kod mene 12.06.???
 
shakazulu said:
Ma sve to stoji, ti si taj ajmo reć servis platio 550kn, nemaš nikakvu potvrdu da je servis odrađen kako treba kod ovlaštenog servisera. Ja imam sve napismeno što je i kada mijenjano, upisano u servisnu knjižicu sa ovlaštenim pečatom i potpisom . Djelove sam vjerovatno mogao sam jeftinije kupiti da sam išao od trgovine  do trgovine i usput gubio vremena i vremena koje mogu na puno pametniji način potrošiti . Dakle ako i kada budem prodavao versysa imam cijelu povijest motora koja je odrađena kod ovlaštenog servisera Blaževića tako da će kupcu biti sve jasno kada vidi da je sve crno na bijelo i na 6000 i na 12000 i na ostalim servisima . Sa ovlaštenim servisom sam siguran, a za sve drugo smatram da je ovo skup sport u kojem vrijedi ona narodna : nisam dovoljno bogat da plaćam jeftino
nebi se baš kladio u to gore :misli:,naime ja sve radim u KMS (y)
 
evo, pošto si ti iz bih, ajde nam reci gdje bi bilo najbolje organizirat taj naš susret. bihać, jajce ili sanski most.
da ima mogućnost izležavanja na livadi, klope, cuge, hlada, roštilja itd itd.
 
legajuana said:
ajde dajte neki prijedlog svatko naosob
datum, mjesto sa mogućnošću ostanka spavanja...

ja sam dao...   Sanski most a može i Bihać, BiH, 12.6.

Ja se slažem . Ako se dogovorite nagovorim i Dac-a sa drlogom od suzukija da dodje pariti oči.  :LOL:
Muver daj ti to malo preuzmi.
 
Da nebi samo Dac bil netipizirani bi se i ja prijavil  :LOL:
Do sad je (a sigurno se nebu promijenilo) u vašem društvu uvijek bilo ugodno...a i papica je bila dobra  (y) Datum mi je još prazan tak da s tim nema problema. Još kad se sjetim mogučnosti jesti autohtoni roštilj...ma 'ko bi tome odolil  :misli:
Kak sam vas lijepo nahvalil...i kak bi me onda odbili  :wink:
 
Kad idete od bihaća prema Jajcu, nešto km prije jajca (ne mogu se sjetiti kako se zove mjesto) ima neko izletište. Jezero, kafić, restoran s lijepom terasom. Cijene i nisu nešto velike. Uglavnom, fora mjesto za zajebanciju. Kad to završite, krenete prama jajcu, posjet onoj zgradi avnoja i starom gradu. Pogled fenomenalan, ali depremiraju ona groblja. Ako volite janjetinu, fora su oni janječi čevapi u špiljama (festorančićći i špiljama hehe, fora) Nakon toga đir od jajca prema Banja Luci. Taj dio je predobar (ako niste išli). Asfalt je skoro novi, mada ima djelova koji su lošiji, a priroda predobra, Pre-do-bra.  Cijelim putem je cesta (od ulaska u bih) između 4 i 5 (od 5). Čista uživancija. Jedini je bed što je cijeli đir oko 600 km. AKo se odlućite na tu soluciju, možda bi se prodružio još jedan papak sa suzukijem.  Versysti su uvjek bili interesantna ekipa.
Išao sam jednom sa frendom i tu ima nešto malo slika Vidi se i ono mjesto koje sam spominjao (mrkonjić grad)
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,136805.0.html
 
live-for-ride said:
Kad idete od bihaća prema Jajcu, nešto km prije jajca (ne mogu se sjetiti kako se zove mjesto) ima neko izletište. Jezero, kafić, restoran s lijepom terasom. Cijene i nisu nešto velike. Uglavnom, fora mjesto za zajebanciju. Kad to završite, krenete prama jajcu, posjet onoj zgradi avnoja i starom gradu. Pogled fenomenalan, ali depremiraju ona groblja. Ako volite janjetinu, fora su oni janječi čevapi u špiljama (festorančićći i špiljama hehe, fora) Nakon toga đir od jajca prema Banja Luci. Taj dio je predobar (ako niste išli). Asfalt je skoro novi, mada ima djelova koji su lošiji, a priroda predobra, Pre-do-bra.  Cijelim putem je cesta (od ulaska u bih) između 4 i 5 (od 5). Čista uživancija. Jedini je bed što je cijeli đir oko 600 km. AKo se odlućite na tu soluciju, možda bi se prodružio još jedan papak sa suzukijem.  Versysti su uvjek bili interesantna ekipa.
Išao sam jednom sa frendom i tu ima nešto malo slika Vidi se i ono mjesto koje sam spominjao (mrkonjić grad)
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,136805.0.html

Mrkonjić grad, jezero Balkana ....  (y)  ima i otvorene bazene.... preporuka je otići dok je još relativno svježe jer po ljetu je cijeli grad tamo na kupanju ... a iz pravca Bihaća, na istoj cesti, samo par kilometara prije ima skretanje za Zelenkovac, eko selo... za vas više bi trebalo prvo nazvati pa se informirati, znam da prave i neku hranu, ali neznam koliko je to količinski ... za obići i odmoriti duh i tijelo, dušu dalo ...  (y)
 
nisam našao ništa oko tog balkana jezera premda je stvarno dobro

a ovo:  http://www.zelenkovac.org//index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
ima li tko iz prve ruke info?
 
boomer1309 said:
i ja bi tamo ako budem slobodan ... jede mi se uvijek, a mogu i pričat  :mrgreen:

btw Jura vidio sam te neki dan pored ekonomskog faksa na biciklu  (y)

Učinilo mi se da si ti, ali stiltao me frend koji je tvrdio da je netko njegov  :wink:

legajuana said:
nisam našao ništa oko tog balkana jezera premda je stvarno dobro

a ovo:   http://www.zelenkovac.org//index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
ima li tko iz prve ruke info?

Hmmm, skroz zanimljivo  (y)
 
bad_ri said:
kolega lagajuana je kupio običnu električnu i zamijenio original tom trubicom, puno je jača i ima dublji ton.

"Obicna elektricna" ne zvuci kao ime firme i model, a to trgovci vole cuti kad im se nesto
dodje traziti. Bilo bi zgodno raspolagati sa specifikacijama trube koja je gore, pa da ne kupujemo
naslijepo nego se lijepo po brojevima vidi sto je glasnije.

Dvotonske su mrak, da, definitivno bolje privlaci paznju.
 
legajuana said:
nisam našao ništa oko tog balkana jezera premda je stvarno dobro

a ovo:   http://www.zelenkovac.org//index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
ima li tko iz prve ruke info?

Ja sam bio tamo prošle godine, ali čisto u razgledavanju ... nismo tamo jeli ni pili ...
 
a bi li to bilo dobro mjesto, po tvom mišljenju, za taj susret
jesi li za klopu i druženje s nama tamo ove godine?
 
Mjesto je jako lijepo, mada mu nebi štetilo malo kvalitetnije održavanje i briga... ;)

Mjesta ima poprilično, ali za roštiljanje i izlete takve vrste ... kao što rekoh, neznam na koji način oni tamo pripremaju hranu i u kojim količinama.. to bi trebalo provjeriti .....

Ako mi slobodno vrijeme bude dozvolilo, nemam ništa protiv da vam se pridružim ...  (y)
 
Cortez said:
"Obicna elektricna" ne zvuci kao ime firme i model, a to trgovci vole cuti kad im se nesto
dodje traziti. Bilo bi zgodno raspolagati sa specifikacijama trube koja je gore, pa da ne kupujemo
naslijepo nego se lijepo po brojevima vidi sto je glasnije.

Dvotonske su mrak, da, definitivno bolje privlaci paznju.

fiam, marka koju sam nekako često sretao na autima
 
legajuana said:
evo, pošto si ti iz bih, ajde nam reci gdje bi bilo najbolje organizirat taj naš susret. bihać, jajce ili sanski most.
da ima mogućnost izležavanja na livadi, klope, cuge, hlada, roštilja itd itd.
gledajte,,,ovdje su kod nas uz unu kod jednog gospodina koji ima nešto kao turističku agenciju koja se bavi raftingom prošle godine bili motoristi iz slovenije tri dana -mislim da se radi o ovim policajcima na motorima (blue knight mislim da se tako zovu) i kako kažu bili su super zadovoljni tako da su se naručili i ove godine.Mislim da kod tog čovjeka se može sve dogovoriti i klopa i piće pa i spavanje, mjesto je 3-4 kilometra od centra(asfalt). ta agencija se zove KIRO RAFTING" možda nešto ima i na netu o tom pa vidite, a lijepo je i u Sanskom mostu i na drugim mjestima samo bi tu trebao neko ko tačno zna gdje ide ,a ne da ispadne navrat-nanos.Mislim i da je još jedan forumaš koji se javlja iz Siska (zemo) iz ovog mjesta rodom pa ion može nešto reći.
 
live-for-ride said:
a jeste zainteresirani za ovu subotu za Podgarić? Đir oko 250km, cuga i doma....

nekima je to 50ak km đir ....  :jesus:

jedino da dođem do Knežije pred vas ....  :LOL:
 
live-for-ride said:
a jeste zainteresirani za ovu subotu za Podgarić? Đir oko 250km, cuga i doma....

Oo. To se samo poziva po regionalnoj osnovi  :mrgreen:
BTW a di je taj Podgarić  :misli:

EDIT: U jbte nasao sam, izgleda kao super mjesto, ali bi meni taj djir iznosio oko 700 km  :mrgreen:
 
ups...sorry, mislio sam na ove iz zagreba, ali naravo, možemo se skupiti tamo, možemo nekog pokupiti usput....Malo cugnemo popričamo i piči nazad. Netko 700, netko 250, neko 50 :mrgreen: