Voznje i druzenja(off iz teme kawasaki versys)

garfield1974 said:
Oo. To se samo poziva po regionalnoj osnovi  :mrgreen:
BTW a di je taj Podgarić  :misli:

EDIT: U jbte nasao sam, izgleda kao super mjesto, ali bi meni taj djir iznosio oko 700 km  :mrgreen:
ti bi trebao krenuti malo ranije :mrgreen: Od zadra do zagreba uz stajanje na benzinskama 2 sata autocestom. Pa malo da vidiš i ovaj kraj. U 7 navečer si doma.
 
chs said:
gledajte,,,ovdje su kod nas uz unu kod jednog gospodina koji ima nešto kao turističku agenciju koja se bavi raftingom prošle godine bili motoristi iz slovenije tri dana -mislim da se radi o ovim policajcima na motorima (blue knight mislim da se tako zovu) i kako kažu bili su super zadovoljni tako da su se naručili i ove godine.Mislim da kod tog čovjeka se može sve dogovoriti i klopa i piće pa i spavanje, mjesto je 3-4 kilometra od centra(asfalt). ta agencija se zove KIRO RAFTING" možda nešto ima i na netu o tom pa vidite, a lijepo je i u Sanskom mostu i na drugim mjestima samo bi tu trebao neko ko tačno zna gdje ide ,a ne da ispadne navrat-nanos.Mislim i da je još jedan forumaš koji se javlja iz Siska (zemo) iz ovog mjesta rodom pa ion može nešto reći.

znam za to mjesto i rafting ali vikend nakon je fešta kod beštija koji isto tako imaju organiziran rafting, pa ko voli...
a s druge strane, rafting dosta izmori...
 
hebemu miša, sad će ispast da sam ja krenuo offat versis temu...  :mrgreen: To sigurno zato što sam slavonac koji živi u Zagrebu, a temu otvorio dalmatinac...  :mrgreen: