Winter Party MK "FIRE RIDERS" Gornji Desinec,stara Karlovačka 17.03.2007.

Added to Calendar: 17-03-07

A ti si neki špiun? ili 5. kolona?  :misli:
 
HIGHLANDER said:
Iwa
i ti sa svakakvim likovima cugaš :mrgreen:

x75135038728509986.jpg

:LOL:  :LOL:  :LOL:

a i oni se sa svakim poslikavaju  :mrgreen:

inače na majici piše - OD SUTRA NE PIJEM !
 
centaurus said:
bez brige, mi ćemo biti spremni  :wink: sad bar znamo kaj spremate tako da ćemo se pripremiti... uostalom naša "plavuša" se je skinula , a kada će vaša ?

ma daj ajd.... skinul se tek kad sam mu ja rekla da neću pričat s njim dok to ne odradi =)))


a mi spremale sitne novce da ga bodrimo i niš =))
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: next time ga bolje pripremite (napijte)  :LOL: (y) (y) (y)

zekam, se, plavuša vam je super, drago mi je kaj sam ga upoznala i hostesirala uz njega... :mrgreen:
:D
 
Vukopas said:
eh,...bat ga...šta mi bi da odem  :? al ok,sezona počinje,biće prilike..evo već 31-og  :wink: (y)

daemona... :shock: :shock:
sto se bunis...nikad nisi vidio da cura previse popije :mrgreen:
 
scania007 said:
HY  JEBIGA JA MALO ZABRIJO OSA NA KRIVU BANDU
NEGO ZANIMA ME DALI IMATE KOJU MAJCU ZA PRODAT  SAKUPLJAM  BAJKERSKE  MAJCE  XXXL
HVALA PUNO 
prijatelju,majice se treba zaraditi na motosusretima  (y)
 
Daemona said:
sto se bunis...nikad nisi vidio da cura previse popije :mrgreen:
ma što se tebe tiče...krećući od susreta u prematuri...sve mi je normalno  :mrgreen: samo mi je sada krivo što smo otišli prerano  :?
 
Vukopas said:
ma što se tebe tiče...krećući od susreta u prematuri...sve mi je normalno  :mrgreen: samo mi je sada krivo što smo otišli prerano  :?

e steta.niste ni docekali pravu festu :?
a u premanturi...sam bila skroz dobra :mrgreen:
 
Daemona said:
e steta.niste ni docekali pravu festu :?
a u premanturi...sam bila skroz dobra :mrgreen:
zamjeni ovo boldano sa smo bili :mrgreen: :mrgreen: ma gle kako smo ljepi  :shock:
 
Iwa said:
:LOL:  :LOL:  :LOL:

a i oni se sa svakim poslikavaju  :mrgreen:

inače na majici piše - OD SUTRA NE PIJEM !

Kaj onda od sutra ločeš  :?: :LOL: :LOL: :LOL:
 
HIGHLANDER said:
Bandit,
kaj neko pustil taubeka kad si takvu facu složil,
a i ljepotica do tebe. :wink:

index.php

A vidi tko se slatko smije ispred nas dvoje kaj se mrštimo :mrgreen: :mrgreen:
 
vještica said:
ma daj ajd.... skinul se tek kad sam mu ja rekla da neću pričat s njim dok to ne odradi =)))


a mi spremale sitne novce da ga bodrimo i niš =))
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: next time ga bolje pripremite (napijte)  :LOL: (y) (y) (y)

zekam, se, plavuša vam je super, drago mi je kaj sam ga upoznala i hostesirala uz njega... :mrgreen:
:D
kad si mu onak zatresla sa  :cice: pred nosom naravno da je pristao na ucjenu !? Kaj se sitniša tiće,  čovje nije u gaće dobil ni za litru benge a kamoli za tangice, tak da su samoborke bile puno darežljivije.
Ali čara bara mala, bila si vrhunska hostesa i preporučamo se za drugi puta. (y)
 
centaurus said:
kad si mu onak zatresla sa  :cice: pred nosom naravno da je pristao na ucjenu !? Kaj se sitniša tiće,  čovje nije u gaće dobil ni za litru benge a kamoli za tangice, tak da su samoborke bile puno darežljivije.

pa kad smo gace vidjele na sekundu i odmah se krenuo oblaciti... nismo stigle ni reagirati  :LOL:
bude valjda manje sramezljiv drugi put  :wink:
 
centaurus said:
kad si mu onak zatresla sa  :cice: pred nosom naravno da je pristao na ucjenu !? Kaj se sitniša tiće,  čovje nije u gaće dobil ni za litru benge a kamoli za tangice, tak da su samoborke bile puno darežljivije.
Ali čara bara mala, bila si vrhunska hostesa i preporučamo se za drugi puta. (y)

(y)
on nek drugi put bude darežljiviji na goloj koži pa ćemo i mi s donacijama za bengu =)))
a za hostesiranje nema, frke, pogotovo ak sam s plavušanom u duetu! (y) :wink:
 
Bandit said:
A vidi tko se slatko smije ispred nas dvoje kaj se mrštimo :mrgreen: :mrgreen:

to misliš na mene ili na vješticu ?  :misli:
 
crnka said:
to misliš na mene ili na vješticu ?  :misli:
tebe, pogle sliku :LOL: :LOL: :LOL:
 
crnka said:
ah, nazvao me slatkom.  :mrgreen:

ali pa i ti se ceriš ?  :misli:

da, ja se cerim, al ti se ceris podmuklo ko da si prdnula! :lolcry: :lolcry: :lolcry: