Winter Party MK "FIRE RIDERS" Gornji Desinec,stara Karlovačka 17.03.2007.

Added to Calendar: 17-03-07

vještica said:
da, ja se cerim, al ti se ceris podmuklo ko da si prdnula! :lolcry: :lolcry: :lolcry:

a kaj misliš zašto im je faca takva ?  :mrgreen:  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Ana said:
pa kad smo gace vidjele na sekundu i odmah se krenuo oblaciti... nismo stigle ni reagirati  :LOL:
bude valjda manje sramezljiv drugi put  :wink:
aha...i to je bilo pre dugo. :mrgreen:. a ovdje se svi razbacuju mojim likom i djelom :misli:
 
bigbadwolf said:
aha...i to je bilo pre dugo. :mrgreen:. a ovdje se svi razbacuju mojim likom i djelom :misli:


:jesus: :jesus: :jesus:

sljedeći put nećemo čekat da se otrijezniš  :LOL:
 
ovako je krenulo...

dok jedni sarafe, drugi se zekaju
   


to vam se ovak šarafi s noktima

onda smo vec tamo i zlabramo.. bez suvise komentara.. evo samo šotke

   

malo o novom motoru u zajednici.. ima perja ...  i jos nesto čudnovato

 

     

   

   

   

   

   

   

ide jos...

 
Iwa said:
:jesus: :jesus: :jesus:

sljedeći put nećemo čekat da se otrijezniš  :LOL:
ne?? nego ??  :misli:.  :jesus:
 
sarafips6.jpg
 
:lolcry: :lolcry: :lolcry:

definitivno najbolja slika  :LOL:
 
Ana said:
:lolcry: :lolcry: :lolcry:

definitivno najbolja slika  :LOL:

ma da? daj pogle crnku tu :lolcry: joker iz batmana je goli kurac za nju... ko da se nagutala cerexa =))) :LOL: :LOL: :LOL:

img1976cj7.jpg
 
Sva sreća da fotograf nije imal uključen red eye correction  (y) tak Ti se oko lijepo uklapa uz kosu i jaknicu  (y) :mrgreen:
 
vještica said:
ma da? daj pogle crnku tu :lolcry: joker iz batmana je goli kurac za nju... ko da se nagutala cerexa =))) :LOL: :LOL: :LOL:

img1976cj7.jpg

uh baš grozno izgledam. podmuklo. hihihihihihihihi.
 
smiki said:
Sva sreća da fotograf nije imal uključen red eye correction  (y) tak Ti se oko lijepo uklapa uz kosu i jaknicu  (y) :mrgreen:

vidis da na sve mislim  :LOL: :LOL: :LOL:
 
crnka said:
uh baš grozno izgledam. podmuklo. hihihihihihihihi.
To je zato jer te nije sjikao netko bolji od Lupina !!!!!!!!!!
 
skorpion said:
To je zato jer te nije sjikao netko bolji od Lupina !!!!!!!!!!

a di su fotke onog boljeg od lupina? :misli: :misli: :misli:
 
vještica said:
ma da? daj pogle crnku tu :lolcry: joker iz batmana je goli kurac za nju... ko da se nagutala cerexa =))) :LOL: :LOL: :LOL:

img1976cj7.jpg
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: ISUUU MIKIIIII!!!  :LOL: :LOL: :LOL: pa šta ste vi radile tamo???
 
Faber said:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: ISUUU MIKIIIII!!!  :LOL: :LOL: :LOL: pa šta ste vi radile tamo???

:boss: družile se ... pile pivu i plesale... i cerexs nabacile što se vidi iz priloženog =)) :LOL: :LOL: :LOL:
jel ti sad žal kaj si propustiL? :misli: :shock: :mrgreen:
 
vještica said:
:boss: družile se ... pile pivu i plesale... i cerexs nabacile što se vidi iz priloženog =)) :LOL: :LOL: :LOL:
jel ti sad žal kaj si propustiL? :misli: :shock: :mrgreen:
ni najmanje...  :mrgreen:  http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,32210.50.html

p.s. kaki cervex? :shock: